Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefon yöneticisine gir orda uygulama kilidi var ordan
  • Arkadaşlar kamera da fotoğraf çekerken çekme tuşuna basınca bembeyaz ekran geliyor , 4-5 saniye kalıyor sonra düzeliyor neden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ön kamera ise karanlıkta flash görevi yapıyor diye biliyorum arka kamera ise bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rusberk

Eğer ön kamera ise karanlıkta flash görevi yapıyor diye biliyorum arka kamera ise bilgim yok

Evet ön kamera.Karanlikta denedim şimdi aydınlıkta çektim sorun yok , dediğiniz doğru olabilir mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendeki 2016 versiyonunda hizli arama bolumune wifi yazinca normalde ayarlar menusunde bulunmayan wifi bridge diye birsey cikiyor. ( bende telefon ingilizce, turkce wifi koprusu cikar herhalde) normalde bu secenek ayarlarda varmi? ben direk bulamadimda. (Bu ozellik Mevcut wifi aginizi dagitmanizi sagliyor, wifi hotspot gibi. bir nevi telefonu Access point e ceviriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unique For All -- 25 Ekim 2017; 7:26:48 >
  • Root atıp link2sd uygulaması ile dahili hafızadaki uygulamaları sd karta taşıyabiliyorsun.

• İyi günler. eşime p9 lite 2017 siyah olan modeli aldım telefon şıklık konusunda harika ama şarj dolum ve özellikle wifi çekim problemi var. Şarj 4 saate yakın sürede doluyor wifi ise bir önceki telefonu Türkcel t60 a göre çok zayıf çekiyor. Bu telefonun wifi donanım gücünden mi kaynaklanıyor yoksa yazılımsal sorunmu sizce.? sizin wifi deneyiminiz nedir ? Wifi üst katta ve benim telefonum s7 edge ve bilen bilir s7 edgennide zayıdtır wifi çekim gücü ama p9 lite 2017 ondan daha zayıf
  • sukutuleyl S kullanıcısına yanıt
    Evde Gm Discovery, Zenfone 3 laser, J7 prime ve p9 lite 2017 aktif olarak kullanılıyor. Çekim gücü en kötü Gm de, ondan sonra zf 3 laser, p9 lite ve J7 hemen hemen aynı çekiyor. Kötü değil yani. Şarj süresi 1mAh lık şarj aletinden kaynaklanıyor. Doğal olarak saatte 1000 amperlik dolum yapıyor, batarya 3000 olduguna göre 3 satte dolması normal. İlk başlarda daha yüksek mAh li bir şarj aleti kullansamda değişmez diye düşünüyordum ama son iki aydır 2.1 mAh lık şarj aleti ile kullanıyorum %10 dan %100 e 1.30 dk gibi kıs bir sürede şarj oluyor. Deşarj konusunda da bir sıkıntı yok. Batarya ömrünü kısaltırmı bilmem ama kısaltsa bile umrumda değil. Bir yılda bir 50 tl ye batarya alıp değiştiririm. Bana kalırsa bir zararı olmaz çünkü zf3 laser ve J7 prime da da aynı şarj aletini denedim ama onlarda şarj olma süreleri değişmedi. Sanırım bizim tel detskliyor 2.1 i.
  • Aşağıdaki kılıf güzel ama mağaza ile ilgili olumsuz yorumlar var:

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-p10p9-lite-2017matte-9lenovo-k6-note-kilif-P77785340

Bu kılıf da güzel ama sanki biraz kalınlaştırıyor:

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-p9-lite-2017-p10-plus-p10-lite-kilif-rugged-armor-P176899131

Bulduğumuz kılıfları paylaşalım

Hızlı şarj özelliği yok o yüzden 3 saatte şarj olması doğal
    4 saat mi ? şarj olurken telefonu kullanmayın arkada uygulama açık tutmayın sık sık temizlik yapın telefon yöneticisinden ben %9 da taktım 2 buçuk saatte falan şarj oluyor çekim konusunda bende biraz farkettim ama bir sakıncasını görmedim bazen 2 dişe düşüyor
  • 2 amperlik bir sarj cihazi kullanin sarj suresi yari yariya azalıyor.

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    ne kadar güvenli orası tartışılır
  • Merhabalar

Telefonu alalı 5 ay oldu.en son güncelleme olan b161 geldikten sonra gelen aramadan sonra telefon kulagimdayken ekran açılıp açılıp kapanıyor.hard reset atmama rağmen durum duzelmedi.bu çok sinirimi bozmaya başladı.baska bu durumu yaşayan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dizayner2006 -- 26 Ekim 2017; 10:41:56 >
    Ole bisey yok telefon 1a guc alir 1a destekledigi icin 2a lik sarj aletinden bunun hicbi zarari yok bataryaya. Bataryayi olduren %100 sarj etmektir

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    2 amperlik şarj aletiyle sarj edin farki gorun, tartışmaya gerek yok.

telefonu ağustos başında aldım o zamandan beri lg nin 1.8 amperlik hızlı şarj destekli şarj aletiyle şarj ediyorum değişen bişey yok
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Hocam bataryayı öldüren %100 şarj etmek yazmışsınız. Tamamen doldurmadan mı çekelim şarjdan?

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    %80-%85 arası olduğunda çıkarmak lazım batarya ömrünü korursunuz böylece
  • dizayner2006 D kullanıcısına yanıt
    Sadece ben yaşıyorum bu sorunu herhalde.nasil iş anlamadım..

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.