Şimdi Ara

Huawei P8 Lite Kullanıcıları (Sorularınızı Cevaplayabilirim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
19.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: konix

Bu telefonun fiyat segmentindeki en ciddi rakipleri neler? Siz imkanınız olsa 2. alternatif olarak o rakiplerden hangisini tercih ederdiniz?

Bu fiyat araliginda en yakin rakibi GM 4G, Ben ikisinide kullanmis biri olarak bu cihazi tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz araştırdım neler var diye piyasada buna rakip olabilecek.

Karşıma şunlar çıktı:

Meizu M2 Note

Sony M4 Aqua

Asus Zenfone 2 Laser 5

Bunları da kullandınız mı? Sizce bunları da işin içine katarsak öneri sırası ile sıralayabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Hocam biraz araştırdım neler var diye piyasada buna rakip olabilecek.

Karşıma şunlar çıktı:

Meizu M2 Note

Sony M4 Aqua

Asus Zenfone 2 Laser 5

Bunları da kullandınız mı? Sizce bunları da işin içine katarsak öneri sırası ile sıralayabilir misiniz?

Bu 3 cihazi kullanmadim, ama genel ozellikleri iyi. Ben p8 lite alirken bu 3 cihazi da bilerek aldim. Artik sizin hangisi hosunuza giderse onu tercih edin. Bana sorarsaniz ben p8 lite tavsiye ederim yine.

• çift hat destegi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

çift hat destegi var mı ?

Evet toplam 2 kart giris yuvasi var. 1. Standart sim kart girisi 2. İse sim kart veya sd kart hangisini istiyorsaniz onu kullaniyorsunuz.

• Arkadaşlar b120'den b150ye nasıl güncelleyebilirim.? Vodafone hat da taktım ama bi türlü güncelleme gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

Arkadaşlar b120'den b150ye nasıl güncelleyebilirim.? Vodafone hat da taktım ama bi türlü güncelleme gelmedi.

Cihaziniz Huawei logosu ile aciliyorsa en son surum B120 surumu zaten. Ama Vodafone logosu ile aciliyorsa B150 surumu son surum.

• Koruyucu kırılmaz cam olarak hangi markanın ürününü öneriyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadSing3r

Koruyucu kırılmaz cam olarak hangi markanın ürününü öneriyorsunuz?

Ben n11 den almıştım slikon 0.2 mm ince kılıf ve 9H kırılmaz ekran koruyucu ama markasını bilmiyorum. 4-5 TL gibi biseydi fiyati ekran koruyucunun. Kalınlığı iyi , hassasiyeti de hiç bozmadı.

• adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, hiç yere düştü mü, düştüyse korudu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadSing3r

Teşekkürler, hiç yere düştü mü, düştüyse korudu mu

Ekran koruyucuyu dün taktim o yüzden bir yorum yapmayacağım ama dokunmatik hassasiyetinde azalma hiç olmadı.

• Buff diye bir marka vaar bu sektörde, acaba bu telefonla uyumlu bir çözümü var mı..

• Guncellemeden sonra batarya sorununun çözüldüğü söyleniyor, kullananlar cevaplarsa sevinirim batarya performansı nasıl?

• Merhabalar

cihazı Yaklaşik 1 bucuk aydır kullanıyorum p8 lite yanlız bu 4.g ye gecildikten sonra (ben gecmedim ) internete wifi uzerinden ve mobil hat uzerinden baglandıgım zaman cok yavasliyor yardımcı olursanız sevinirim
  • Telefonu yeni aldim ama elle hissedilir derece isiniyor.Kasma vb hic bi problem yok.Neden isiniyor cozumu var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KekemeHuman -- 5 Nisan 2016; 20:04:54 >
  • SORUNLARA DAHA HİZLİ COZUM URETEBİLMEK VE KARMASİKLİGİ GİDERMEK ADİNA LUTFEN BU KONUYA DEVAM ETMEYİP ASAGİDAKİ LİNKTEKİ KONUYA YAZİNİZ. MODERATOR ARKADASLAR KONUYU KİLİTLEYEBİLİRSENİZ İYİ OLUR.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112854482&p=24

• Arada bir bip sesi geliyor nerden geldiği hakkında fikrim yok yardım edermisiniz

• SORUNLARA DAHA HİZLİ COZUM URETEBİLMEK VE KARMASİKLİGİ GİDERMEK ADİNA LUTFEN BU KONUYA DEVAM ETMEYİP ASAGİDAKİ LİNKTEKİ KONUYA YAZİNİZ. MODERATOR ARKADASLAR KONUYU KİLİTLEYEBİLİRSENİZ İYİ OLUR.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112854482&p=40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilkahraman -- 22 Mayıs 2016; 21:19:03 >
  • KekemeHuman K kullanıcısına yanıt
    Kullanım sırasında ısınma normaldir. Telefon zaten plastik kasa olduğu için ısı tek noktada kalıp dağılmıyor bu da ısının yoğun hissedilmesini sağlıyor. Çık rahatsız edici bir ısınma olmadı bende.

• aglot06 A kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeden sonra aynı sorunu ben de yaşamaya başladım. Özellikle yeni bir WiFi ağına bağlanınca kasma başlıyor. Bunun WiFi kimliği isteyen uygulamaların yaptığını düşünüyorum. Android 6.0 gelince düzelecektir diye tahmin ediyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.