Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.650
Cevap
42
Favori
232.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasil yani? Biraz acar misiniz yorumu?
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    alan olursa satarım 3.100 lira siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LTFTRNGL -- 29 Mayıs 2020; 1:34:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5shdw0 kullanıcısına yanıt
    satılık var isterseniz 3.100 tl kocaelideyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTFTRNGL

satılık var isterseniz 3.100 tl kocaelideyim
    Turkcell bayiden 502.5 x 6 = 3015 liraya aldım. Bayiden de pahalı satıyorsunuz.
  • LTFTRNGL L kullanıcısına yanıt
    Aldığınız fatura parası ve yanında ne hediye aldınız söylerseniz duruma göre satın alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Kurdum şuan hiçbir sıkıntı yok. Emeği geçenlere teşekkürler

• Tam bir rezillik Turkcellin yaptığı kafayı siyiracam 21 mayıstan beri hazırlanıyor cihaz nasıl bir hazirliksa? Müşteri hizmetleri ni aradım süre veremiyoruz diyor. O zaman sizin keyifinizi bekleyeceğim belki 3 ay sonra canınız isterse yollarsiniz dedim. İptal ederseniz puanlarınız sıfırlanır dedi resmen Mafya düzeni. Bin pişman oldum
    ***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***

• Ahmet Fatih Açık A kullanıcısına yanıt
    telefonunuza emui 10.1 kurmuş muydunuz?
  • Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt
    Ne olmuş
  • Ya beyler ne yapacağız iptal etsemmi bu cihaz gelemeyecek galiba. Hala hazırlanıyor diyor Turkcell müşteri hizmetleri zaten rezalet kafayı siyiracam ya ulan bir telefon alalım dedik önce bayilerde bulamadık sonra dedik digital operatörden siparişi verdik. Bu sefer ben verir vermez siparişi bayiye geldi. 1 ay sürer galiba nalet olsun ya

• Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    Neden bayiden almadınız? ben ilk bulduğum TİM'e girdim ve aldım çıktım?
    hocam direk TİM' e gitsen eğer ellerinde varsa oradan iptalini yaparsın. Sonra direk alıp çıkarsın bence. En azından garantiye almadan buradaki sıranı da kaybetme.
  • bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Satmıyorum googleyi kurdum gerek kalmadı

• epivep E kullanıcısına yanıt
    Ben 290x12 ye aldım ertesi gün 260x12 oldu vodafone de

İptal edersen daha pahalıya alacaksın bence bekle

• epivep E kullanıcısına yanıt
    yüz kere yazdık bulamadım bayide dolaşmadığım bayi kalmadı Adanada ben siparişi verdim sansa bayilere geldi..
  • blackeagle3673 B kullanıcısına yanıt
    olmuyor işte iptal ettiğimde geri zekalı müşteri temsilcisi puanınız sıfırlanır dedi. neyse time gittim olmaz öyle şey saçmalamış dedi. yeniden aradığımda müsteri temsilcisini net birşey sölemedi. ama iptal süreci paun sıfırlanmasa bile 2 günmüş ayrıca birde puanım sıfırlanırsa ortada dımdızlak kalrız. rezil olduk resmen şu sürecte turkcell sayesinde nalet olsun siparişi vermez olaydım arkaads o kadar söyeldi bekle dedi bayramdan sonra bayilere gelir dedi dinleemdik. ben siparişi verdikten 1 gün sonra bayiye geldi sans işte. benim şansım herseyde böyle. denize gitsem harbiden denizi kuruturum..
  • bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    zaten baska seçeneğim kalmadı bekleyeceğiz allah bilir ne zaman gelir 9 gün oldu..
    Dijital mağazadan baktığınız zaman mağazan teslimat seçeneği var. İnternetten verdiğiniz siparişi TİM'den teslim alabiliyorsunuz sanırım. Onu netleştirmeye çalışın bence.***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5shdw0 -- 29 Mayıs 2020; 20:52:40 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.