Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaki fotoğrafların büyük halleri açılmıyor! Bir tek sorun yaşayan ben miyim acaba ?
  • drgray kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhabalar teknosa ya gittim 2600 tl kredi çıktı (neden öyle çıktı anlamadım normalde puanım yuksek). Simdi ben 2600 artı geri kalanını karttan çektirsem sonra 2600 ü kapatsam karım olmurmu? Oradaki elman tamamı ciksa dahi artı vade farkı koyuyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^^albatros^^ -- 23 Nisan 2019; 18:16:38 >
  • Üsküdar sahilinden Dolmabahçe, 1x-10x-50x olarak çekmiştim sanırım

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

Kızkulesi

Sarayburnu tarafları, Ayasofya. 1x-5x-10x-50x şeklinde çekmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 23 Nisan 2019; 17:50:50 >

• Parmak izi deneyen varmı..?
    Birde bazen sim yok hatası aldım. Kapatıp acmam gerekti. Bu sorunlar yaşayan varmı?

• aynı sorun bende de var. chrome da da denedim aynı mozilla kullanıyorum.
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Cihazda sadece 5x optik periskoptan zoom var yani 10x ve 50x dijital zoomlardir ( elbette optik zoom ile beraber karistirilmaktadir ) .

Ayrica, %100 crop olarak islem yapiyor ...
  • Makro çekim karşılaştırması yapabilecek var mı ? Klavyesini beğenmedim kendi klavyeai yok mu. S10 Plus klavyesi çok güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, videoda insanları renkli yapıp arkayı siyah beyaz yaparak video kaydı alıyor fakat fotoğrafta bulamadım bunu :D
    Ya sanki Mate 10 Pro'su olan arkadaşımda vardı diye hatırlıyorum. Bu arada siyah beyaz fotoğraflar neden diğer amiral gemisi telefonlardan çok daha kaliteli? Acaba lenslerle alakalı olabilir? Sanki diğerleri yazılımsal yapıyormuşda, bu telefon donanım olarakta destekliyormuş gibi.
  • cengizhkan C kullanıcısına yanıt
    Klavyede Apple ile kimse yarışamaz...
    Bende merak etmiştim...
    Ayarlarada bakmıştım sadece Shiftkey klavye vardı..kendi orjinal klavyesini bulamamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Alcarinquue

Arkadaşlar, videoda insanları renkli yapıp arkayı siyah beyaz yaparak video kaydı alıyor fakat fotoğrafta bulamadım bunu :D
    Ya sanki Mate 10 Pro'su olan arkadaşımda vardı diye hatırlıyorum. Bu arada siyah beyaz fotoğraflar neden diğer amiral gemisi telefonlardan çok daha kaliteli? Acaba lenslerle alakalı olabilir? Sanki diğerleri yazılımsal yapıyormuşda, bu telefon donanım olarakta destekliyormuş gibi.
    Videoda sol altta sihirli değnek işaretinden yapılıyor. AI RENK adı.

Arkadaşlar saatin yeşil kordonunu değiştirmem gerekli, takım elbise ile olmuyor. İnternette bulamadım, huawei kendi izmir ve İstanbul mağazalarında varmı giden gören var mı?
    Açıklık modu ile,

• caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Üstat bunu fotoğrafta yapabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Üstat bunu fotoğrafta yapabiliyor muyuz?
    Çekerken yapamıyor, çektikten sonra düzenleme kısmında yapılabilmekte.

• ^^albatros^^ kullanıcısına yanıt
    Hayır benim daha önce yazdığım gibi.2600 ise kalan parayı peşin ödediğin için 6325 TLcivarına düşüyorzayım toplam ödeyeceğin para. 3700 TL civarında tek çekim ya da peşin ödemen durumunda bu olur. Eğer kalan kısmı taksitle ödeyeceksen durum değişebilir.
    Bu KESİN BÖYLE ben henüz dün aldım. 22 Nisan'da yani bu olmuyor diyemez kimse.
    Tekrar yazayım 6300 TL çıkması ya da 2600 çıkması farketmiyor aynı fatura kesiliyor 6.3xx TL (son iki rakamı hatıralayamadım)
  • Hediye saatten memnun musunuz. Satan arkadaşlar neden satıyor.

• futurist16 F kullanıcısına yanıt
    Valla ben birşey anlamadım bu olaydan. 2600 kredi çıktı onunda ödeme tablosuna baktigimda toplam ödemesi 3000 tl yapıyor banka vade farkı eklemiş. Hadi diyelim ki fark almayacaklar 2600 tl olacak desek geri kalanını kartdan cektigimde 4400 çekeriz diyorlar 2600 de eklenince toplam 7000 indirim hangi aşamada ve nasıl olacak. Tek çekim kartdan alayım desem onada bir indirim yok.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    telefonunuz hayırlı olsun, piyasada 5000 tl gibi pasaportlu flan satılıyor ama siz dışardanmı aldınız? eğer türkiyeden aldıysanız güvenilirmi? garanti vs..
  • ^^albatros^^ kullanıcısına yanıt
    Bende mate 20 pro için düşündüm kaç puan kredi çıkacak bilmiyorum ama 4k nakitim var.
    5k küsür fiyat çıkar onuda 3 veya 4 taksit olursa çok iyi olacak.
    Alırsanız ve alıntılarsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Vaporesso lüx rahmetli geçen düştü ekran gitri dikkatli olun:)

• Mahir0368 M kullanıcısına yanıt
    1.si hoparlör sterio olamaz üst kısımda ahize yok. Yeni teknoloji ile sesler ekrandan geliyor. 1 numara değil ama üzmüyor. 2.si bu problem değil x den geçtim. Kriterim duş alırken telefondan müzik duyabilmek idi p30pro x den daha gür ses çıkarıyor. 3. Bu ahmaklık değil tercihtir. Ahmaklık ile itham ederken ahmaklaşmamak lazım. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.