Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.468
Cevap
107
Favori
653.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyii günlerde kullanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldweb

Ben s10 plus kullanicisiyim fotograf konusunda p30 pro daha iyi diğer tüm konularda samsung. Benim icinde fotograf daha on planda o yuzden p30 proya geçebilirim
    Samsung S10’unu da Huawei P30Pro’yu da inceledim mağazada ard arda...Huawei P30 Pro içimi ferahlattı (yazılım noktasında)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar saati veya telefonunu satacak olanlar iletişime geçerse sevinirim. Yer: Tekirdağ
  • keyfoagam K kullanıcısına yanıt
    Sen deyince deneme yaptım ilk başta açtı. Sonra farkına vardım yüz tanımadan açıyormuş meğersem :D yüzümü çevirince açmadı

• IOserI I kullanıcısına yanıt
    Yüz tanıma açık değil. Ama farklı parmakla halen açılıyor.

• Super makro çekimi diğer telefonlarla karşılaştırabilecek var mı

• S10+ dan sonra P30 pro serüvenine de son verdim arkadaşlar , gercekten dopdolu bir cihaz P30 pro , uzun bir süre kendimi frenlemeye karar verdim , Fotograf konusunda tam istediğimi veren cihaz Pixel 3 XL oldu. P30 batarya , düşük ısık , Zoom vb bircok efsane özellikleri olmasına rağmen herkesin kişisel tercihleri bir cihazı daha güzel yapar.

Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim , 1 günü çıkaramayan bataryalı S10+ dan cok daha iyi bir tercih.

Bende Tipsiz Pixel 3 XL ile uzun bir serüvene başladım , görüşmek üzere.
  • Merhabalar foto cekerken 1 x sonra geniş acı cıkıyor bir defa ultra genic acı cıktı ama bir daha bulamadım ultra genıs acıyı nerede hata yapıyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: eyz

Merhabalar foto cekerken 1 x sonra geniş acı cıkıyor bir defa ultra genic acı cıktı ama bir daha bulamadım ultra genıs acıyı nerede hata yapıyorum:)
    Ayrı mod olarak yok sanırsam, geniş açıya sağdaki zoom noktalarınınen altındakine tıklarsanız geçersiniz ama süper geniş açı yazan moda AI kendisi geçiyor sahneye göre.

1x yakınlaştırmada bende de çıkıyor bazen o mod, üst menüdeki ayarlardan AI açık olması lazım

• djangobjk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama bozuldu galiba 11.05'te şarjdan çıkardım %100 dolu iken.
    Şu an 12.42 2-3 mesaj dışında kullanmadım ama 1 saat 37 dakika geçtikten sonra hala %100 :)
  • Alcarinquue A kullanıcısına yanıt
    Ben mesleğim gereği elektronik eşyalarla çok uzun yıllardır haşır neşirim. Bugüne kadar teknoloji mağazalarında sorduğum herhangi bir soruya cevap alamadığım için yani çalışmadıkları yerlerden sorduğum için pek soru sormam.

Samsung 10+ 7500 TLye ekmişler değişim kampanyası diye ve sanırım satıcıya da iyi prim verecekler S10+ için. Mesajları gönderiyorum "senin söyleyebileceğin hemen her şeyi senden daha iyi biliyorum" ama öyle kilitlenmiş ki prim onu dumpkopf etmiş, algılayamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: futurist16

Ben mesleğim gereği elektronik eşyalarla çok uzun yıllardır haşır neşirim. Bugüne kadar teknoloji mağazalarında sorduğum herhangi bir soruya cevap alamadığım için yani çalışmadıkları yerlerden sorduğum için pek soru sormam.

Samsung 10+ 7500 TLye ekmişler değişim kampanyası diye ve sanırım satıcıya da iyi prim verecekler S10+ için. Mesajları gönderiyorum "senin söyleyebileceğin hemen her şeyi senden daha iyi biliyorum" ama öyle kilitlenmiş ki prim onu dumpkopf etmiş, algılayamıyor.
    Hocam Teknosa, Vatan gibi mağazalarda, mağazanın çalışanının dışında, Samsung'un çalışanlarıda oluyor. Kollarının üst kısımlarında yazıyor.

Ben Teknosa'ya gittiğimde, Teknosa'nın kendi çalışanı bana P30 Pro daha iyi, sabahtan beri birsürü sattık, elimizde tek bir renkten 1 adet kaldı, istersen S10+'da alabilirsin ben Teknosa çalışanıyım demişti. Ama çok fazla teknik bilgiye sahip değil. Kamera iyi, net çekiyor diyor :D Arkadaşımda var, çok memnun diyor. Onların baskısı altında kalmamaya çalışıyorum ben, birşey almaya gittiğimde.

• P20 pro stereo hoparlör koyup p30 pro ya mono hoparlör koyman ahmaklıktir

• Spıgen şeffaf kılıf bu gun geldi. Telefon biraz kalımlastı ama ekran koseler dahil koruması guzl hepsiburdada 49tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Dadyaart

Merhabalar klevye ile parmağınızı harflerin üzerinde gezdirince mavi bir cizgi oluşuyor bilgisi olan var o acaba teşekkürler.
    Bu arada iPhone kullanıcısıydım p30 pro gerçekten iyi..
    bende iphone x kullanıyorum ve p30 pro ya geçmeyi düşünüyorum x ile p30 pro arasındaki artı eksileri, tecrübelerini anlatır mısın geçeceklere klavuz olur
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun pixel 3 türkiyeye gelse yok satar ama bir türlü getirmiyolar cihaz hiçbir şey yapmadan güncelleme alıyor degil mi şimdi para biriktiriyorum 5000 lira da az degil cihazı alırsam para boşuna gidecek diye korkuyorum herhangi bir sorunda
  • Gerçek olan bir şey var ki Huawei'ye olan ilgi arayüz, kamera ve pil nedeniyle artıyor...
    Huawei kendine en fazla müşteriyi Samsung'tan çekiyor...
    İphone kullanıcıları da yavaştan Huawei'ye kaymaya başlıyor...
    İphone 11 serisinde kamera ve pil olarak gelişmezse, yıllardır klavye, stabilite ve ikinci el değeri nedeniyle alıcısı olan sadık müşterilerini de bence kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak...Mobil telefonda artık 1. tercih kamera oluyor...
    Müşterilerini Huawei'ye kaptırmaya başlayan Apple son günlerde reklam atağı yaptı...Reklamlarında İPHONE İLE ÇEKİLDİ sloganını kullanıyor...
  • Hediye saat SMS kodu gelenler var mı turkcell den

• P30 açıklık modu
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• Selamlar bende ha o model ha bu model derken sonunda bir huawei cihaza kavuştum. Umarım sorunsuz kullanırız :)
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.