Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Günaydın evet var kendi adaptörüyle hızlı şarj edebiliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Jimmy Vulmer kullanıcısına yanıt
    Huawei kendi super charge şarj cihazı dışında, hızlı şarj yapmaz.. her firmanın kendi şarj protokolü vardır mesela oneplus dash ve warp, oppe ve realme vooc, samsung super fast charging

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Anladım çok sağ olun

• Pc ye format attim tekrar hisuite uygulamasini cyuklemek istedigimde yujleyemiyorum basina gelen varmi indiriyorum tikliyorum fakat acmiyir her sürümünü denedim indirdim ve kurmak istedim olmuyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: bcakirr

Pc ye format attim tekrar hisuite uygulamasini cyuklemek istedigimde yujleyemiyorum basina gelen varmi indiriyorum tikliyorum fakat acmiyir her sürümünü denedim indirdim ve kurmak istedim olmuyor..
    net framework

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Netframework un en son surumu yuklu bunu eski surummu yuklemeliyim sizce 3.5 falan gibi bende 4.8 var..

• quote:

Netframework un en son surumu yuklu bunu eski surummu yuklemeliyim sizce 3.5 falan gibi bende 4.8 var..
    aynen eski sürümlerden birini istiyordu ben de unuttum şimdi. Visual da istiyor muydu bir bakayım

Edit: aynen vc_redist x86

https://download.microsoft.com/download/9/3/F/93FCF1E7-E6A4-478B-96E7-D4B285925B00/vc_redist.x86.exe) and it worked for me.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 3 Mayıs 2021; 13:18:1 >
  • kurulumdan önce vc_redist x86 yüklemelisin

Cok tesekkurler oldu vc_redsit yukseyince isin ilginci mesela eski surum hisuite 9 10 yukluyor.. Mesela 10 yukleyip 11 e guncelle diyirum ama guncellemiyirdu simdi dedigin yontem ile oldu..

• quote:

Cok tesekkurler oldu vc_redsit yukseyince isin ilginci mesela eski surum hisuite 9 10 yukluyor.. Mesela 10 yukleyip 11 e guncelle diyirum ama guncellemiyirdu simdi dedigin yontem ile oldu..

aynen bu son versiyonda böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Fotograf atma icin taktim uyari verdi p30 cihazım guncelleme gelmis normal guncelleme denetlemesinde ve destek uzerinden sorgulamada guncelleme yoktu.. 11.0.0.156 guncelle dedim bakalim bu versiyin nasil

• P30 pro imei atılabiliyor mu?
  • thk123 T kullanıcısına yanıt
    Atılıyor fakat her cihazın imeisi atılmıyor geçenlerde server ile atılmıştı şimdi ise cert yöntemi ile kalıcı imei atabilen var ama yer ile bilgim yok Bi arkadaş yaptırdı aracı olarak. Şuan satıyorum Avrupa cihazı iki aylık nokta hatasız ful kutu tek hat kayıtlı

• Arkadaşlar kız arkadaşımda p30 pro var. Bluetooth kulaklıklarda cihazla sorun yaşıyoruz.

Öncelikle sennheiser wireless momentum II aldık kendisine ama özellikle dışarıdayken günde en az 3 - 4 kere olmak üzere bağlantının kopup geldiğini gördük.

Sorun kulaktıktandır deyip iade ettik, Jabra Elite 85t ye geçtik onda da benzer sıkıntılar devam ediyor.

Sorun acaba telefondan mı kaynaklanıyor diye düşünmeye başladık, ya da telefonda bilmediğimiz bi ayar var da onu mu yapmıyoruz diye düşündük.

Sizlere danışmak istedim. Bu durum normal midir, değilse ne yapmak gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 4 Mayıs 2021; 17:48:44 >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt

İlk aldığımda maalesef araç bağlantısında benim başıma geliyordu biri ile konusurken birden bağlantı kopuyor ve tekrar geliyordu güncellemeler ile ortadan bu sorun kalktı diyebilirim sizin telefondaki sürüm nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

İlk aldığımda maalesef araç bağlantısında benim başıma geliyordu biri ile konusurken birden bağlantı kopuyor ve tekrar geliyordu güncellemeler ile ortadan bu sorun kalktı diyebilirim sizin telefondaki sürüm nedir acaba

Son sürüm yüklü hocam. Kontrol ettiğimizde Güncelsiniz diyor sistem.

Biraz bakındım bluetooth AVRCP bağlantı profilini 1.4 ten 1.6 ya alınca çözülüyor diyenler olmuş.

Bir de öyle deneyeceğiz bakalım, değişiklik olursa sonucu buradan yazarım.

Teşekkür ederim alakanız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 5 Mayıs 2021; 12:49:35 >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt

inşallah düzelir Hocam çok can sıkıcı oluyor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

inşallah düzelir Hocam çok can sıkıcı oluyor çünkü

Kesinlikle hocam. Teşekkür ederim

• Eşimde p40 var çok ısınıyor gibi geldi bana normal mi bu acaba

• SON OF GOD kullanıcısına yanıt

ısınma konusu göreceli. Ben de P40 kullanıyorum, ısınma problemi yaşamadım. yada ısınmış hali bana ısınmış gibi gelmedi diyelim

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.