Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde 3 tane orjinal kablo var, 2 tane de sıfır başka kablo denedim. Yeni kablolar kısmen daha iyi duruyor ama eskisi gibi değil. Tutmuyor kabloyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernaturaal

Mate serisi P serisinden daha üstündür p30 pro nun mate 20 prodan tek artısı 50x zoom onun dışında bir fark yok bence mate 20 den p30a geçmeye değmez.

:) bütün mate ve P serilerini kullandım. Hatta kendimi bildim bileli sadece huawei kullandım sanırım :)) 3 yıllık mate 20 pro cihazım tamirci kurbanı olmasaydı yine değiştirmeyi düşünmüyordum.

Telefonu ilk aldığımda talihsizlik sonucu ekranın üst camını kırdım.Cihaz tr de ilk gelenlerdendi o yüzden parça bile yoktu :/ bursa da bir tamirci yaparım dedi çinden ön cam getirdi. cihazı toplarken nasıl yapmış bilmiyorum,hoparlör yerine vida atmış hoparlör %30 gibi performans kaybı oldu netlik bozulmadan. Camıda iyi yapıştıramamıştı. başka deneme şansımızda yoktu öyle kullandık.

Neyse, risk alarak googlesız mate 30 pro ya geçtim 2 gün önce ama google olmadan biraz uğraşarak %80 işimi görüyor. Oyun değil de daha çok iş için kullanıyorum ben telefonlarımı autocad, mail ,outlook, camera , 4 tane whatsapp , telegram vs derken bir de çift hatlı ))) huaweiden başka marka da bunları yapar mı gözüm kesmiyor )))

3 yıldır mate 20 pro ,1 kere bile donmadı,kasmadı tüm bunları yaparken. Apple la bunları yapayım desem ısırılmış elma gibi kalırdı sanırım :)))

Google la anlaşsın diye dua bile ettim vallahi  

• Ü s t a D kullanıcısına yanıt

hocam genelde mate serisinde işlemci ram ve tasarım olarak yenilik yapıyorlar ardından alınan tepkiye göre p serisinde bir arttırıp yada bir azaltıp yola devam ediyorlar.

mesela Stereo hoparlör, kızıl ötesi yüz tanıma, çift taraflı kablosuz şarj, ekrandan parmak izi bu saydıklarımın hepsi önce mate serisinde ardından p serisinde kullanıldı.

google yok bu yüzden huawei 3000 lira bandını xiaomi realmi oppo ya kaptırdı enteresan olan samsung bile bu firmalarla yarışamıyor. ilerleyen dönemde harmony os, ios ve Android üç büyükler olacak diye düşünüyorum. huawei nin kalitesi tartışılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 10 Nisan 2021; 1:0:43 >
  • Bu EMUI 11 ne oldu bu arada? Bazı arkadaşlar güncellemeyi alalı 1 ay kadar oldu sanırım. Ben bakıyorum hala güncelleme yok p30 pro tr cihazı  

10.1.0.201 oturuyoz öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

Bu EMUI 11 ne oldu bu arada? Bazı arkadaşlar güncellemeyi alalı 1 ay kadar oldu sanırım. Ben bakıyorum hala güncelleme yok p30 pro tr cihazı  

10.1.0.201 oturuyoz öyle.

Bilgisayara bağlayıp hisuite üzerinden deneyin. O şekilde geliyor.

• noktanınsâbiti kullanıcısına yanıt

Geçen gün o metodu da denedim hocam, yok daha bişey.

Ben de risk alarak mate 40 pro istiyorum ama o riski göze alamıyorum şuan. Her şeyi en baştan kurmak ayarlamak zor geliyor.

Bir sürü uygulama 2 3 WhatsApp kurup kullanmak, reklamsız YouTube kullanmak büyük lüks. Bunların hiçbirini ios ta yapamazsın. İoscular bunlara alışsa asla ios kullanmazlar.

• supernaturaal S kullanıcısına yanıt

Merhaba

Huawei p 30 kullanıyor ve hız ,pil ,kamera ,girişte 2. bir masa üstü seçimi gibi konularda çok memnunum , ancak ios a da çok katı bir yorum olmuş . İş için kullandığım 2. telefonum iphone 6s gibi 5 , 5.5 yaşında en az 4 güncelleme almış bir telefon , 2 whatsappı whatsapp business sayesinde kullanıyorum ama tabi ihtiyaç 3 4 taneyse çok haklısınız . youtube apk sını hiç kullanmadım , ben tarayıcı üzerinden kullanıyorum , onu da adblock plus eklentisi sayesinde hem pc de hem telefonda hiç reklam izlemeden kullanıyorum. Yeni bir telefon almayı düşünmüyorum diyecektim ama kendi adıma bu fiyatlarla düşünemiyorum daha doğru olacak :)

p 30 android sürümünü sizlerin açıklamaları sayesinde geri alarak 9.1.0 çektim memnunum. Sizlerin yorumlarını her gün merak , heyecan ve zevkle takip ediyorum , hepinize teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

hocam genelde mate serisinde işlemci ram ve tasarım olarak yenilik yapıyorlar ardından alınan tepkiye göre p serisinde bir arttırıp yada bir azaltıp yola devam ediyorlar.

mesela Stereo hoparlör, kızıl ötesi yüz tanıma, çift taraflı kablosuz şarj, ekrandan parmak izi bu saydıklarımın hepsi önce mate serisinde ardından p serisinde kullanıldı.

google yok bu yüzden huawei 3000 lira bandını xiaomi realmi oppo ya kaptırdı enteresan olan samsung bile bu firmalarla yarışamıyor. ilerleyen dönemde harmony os, ios ve Android üç büyükler olacak diye düşünüyorum. huawei nin kalitesi tartışılmaz

hocam gerçekten süper bir analiz yapmışsınız.

Tespitlerinize ilave olarak , google play e o kadar alışmış bir eko sistem var ki inanın diğer türlü geçmek ve alışmak zaman alacak. Sonra google ile anlaşırsa huawei ne olacak o da muamma ://

• quote:

Orijinalden alıntı: muratc

Merhaba

Huawei p 30 kullanıyor ve hız ,pil ,kamera ,girişte 2. bir masa üstü seçimi gibi konularda çok memnunum , ancak ios a da çok katı bir yorum olmuş . İş için kullandığım 2. telefonum iphone 6s gibi 5 , 5.5 yaşında en az 4 güncelleme almış bir telefon , 2 whatsappı whatsapp business sayesinde kullanıyorum ama tabi ihtiyaç 3 4 taneyse çok haklısınız . youtube apk sını hiç kullanmadım , ben tarayıcı üzerinden kullanıyorum , onu da adblock plus eklentisi sayesinde hem pc de hem telefonda hiç reklam izlemeden kullanıyorum. Yeni bir telefon almayı düşünmüyorum diyecektim ama kendi adıma bu fiyatlarla düşünemiyorum daha doğru olacak :)

p 30 android sürümünü sizlerin açıklamaları sayesinde geri alarak 9.1.0 çektim memnunum. Sizlerin yorumlarını her gün merak , heyecan ve zevkle takip ediyorum , hepinize teşekkür ederim.

Aslında telefonda en önemli olan şey STABİLİTE yani uzun dönem kasılmadan, donmadan çalışabilmesi...ve bunu sadece 2 firma sorunsuzca götürüyor sanırım..huawei ve apple..

Diğer tür kullanımlar ise zaten extrem oluyor sanırım. 4 tane whatsapp gibi :)) telefondan autocad dosyalarına erişim gibi ))

googlesız huaweimde en iyi uygulama youtube vanced sanırım. Denemenizi tavsiye ederim.

• vanced candır 😊

• Google play çalıştırmayı buldum

https://www.youtube.com/watch?v=IHFf4Dosqfw&feature=youtu.be

Buradan DUAL SPACE güncel uygulamayı indirdim. Biraz yavaş yüklendi belki benim İnternetim yüzünden olabilir.. Ama kurulum sağlıklı bir şekilde tamamlandı ve çalışan Google playim oldu

@supernaturaal

• P30 pro telefonumun sarjı 2 gündür inanılmaz hızlı bitiyor. Var mı bu problemi yaşayan?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ahh amerıka huawei yi bitirdin yenı google servisli telefon bakıyorum yok en ıyısı p30 serisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu konu p30 serisinin konusu ve p30larda zaten google servisleri beraberinde geliyor. Google play zaten çalışıyor. Sanırım yanlış konuya yazdınız.

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt

10 Nisan'da Hisuite ile de denediğimde gelmemişti ama bu gece sahurda yine bakayım dedim EMUI 11 gelmiş.

11.0.0.138

P30 pro tr cihazı.

Beğendim şahsen geçişler, yeni AOD ler, bildirim panelindeki dinamizm güzel olmuş.

• Zeen kullanıcısına yanıt
    S atabilirim düşünürseniz Avrupa yurtdışı 45 günlük p30 pro 6/128 GB siyah renk Orjinal ekran koruyucusu hala üzerinde etiketleri üzerinde ilk gün kutudan çıkarınca arka ve yanları kapladım nokta kadar desen hata yok.Tek hatın Kayıt problemi yok. Sadece kulaklığını ve iğneyi kaybettim. Kutu Orjinal 40w şarjı kablosu yedek ekran koruyucu ve 1 adet kılıf. Fiyat 4200. Sıfır cihaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu arada çok güzel telefonumuz var içimden geldi yazayım dedim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

Bu konu p30 serisinin konusu ve p30larda zaten google servisleri beraberinde geliyor. Google play zaten çalışıyor. Sanırım yanlış konuya yazdınız.

Bilgilendirmeniz için teşekkür eder konunuza verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Ama mate 30 pro da nasıl güzel Bi görseniz )))  

İyi geceler, iyi forumlar  

• 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.