Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AMADEUS36 , bigFreeze , bigFreeze Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.831
Cevap
120
Favori
523.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 899
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 73
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 43
  • Favoriye Eklediklerim 121
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ridvan79 (520 mesaj) onur5545 (282 mesaj) yakert (244 mesaj) Alcarinquue (243 mesaj) smart1978 (179 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2944 mesaj) Mobil (3462 mesaj) Mini (299 mesaj) Uygulama (2097 mesaj) (29 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
Giriş
    788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fantome63

S atabilirim düşünürseniz Avrupa yurtdışı 45 günlük p30 pro 6/128 GB siyah renk Orjinal ekran koruyucusu hala üzerinde etiketleri üzerinde ilk gün kutudan çıkarınca arka ve yanları kapladım nokta kadar desen hata yok.Tek hatın Kayıt problemi yok. Sadece kulaklığını ve iğneyi kaybettim. Kutu Orjinal 40w şarjı kablosu yedek ekran koruyucu ve 1 adet kılıf. Fiyat 4200. Sıfır cihaz.

IMEI kaydı için de 2006.2₺ ödemesi var tabii, farkındasınız değil mi? Cihazı kullanacak kişi yurtdışından yeni gelmiş olmalı, pasaportuna kaydetmeli. Cihazı üstüne alan kişinin üzerine olan bir sim kart takılarak kullanılabilir cihaz, başka birine ait sim kart taktığınızda kullanamazsınız vs vs.

Bu arada herhangi bir ürün kutusundan çıktığı an içindekilere dokunulduğu an ikinci ele düşer. Sıfır cihaz değil yani, 45 günlük ikinci el bir cihaz.

Dahası, bu konu ikinci el satış konusu değil. İlgili birime konu açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 16 Nisan 2021; 9:12:25 >

• Yüzbaşı
    547 Mesaj

Arkadaşlar bir şey soracağım fotoğraf çekim oranlarında 16:9 formatını göremedim tam ekran ve 4/3 var. Ben mecburen tam ekran çekip sonra bilgisayarda sağdan soldan daraltarak kesme işlemi yapıyorum bazı fotoğraflarımda.Siz nasıl kullanıyorsunuz..Birde ekran parlaklığında otomatiği kapatıyorum elle ayarlıyorum fakat telefonu kapatıp tekrar açtığım zaman gene ekran parlaklığı otomatik işaretli oluyor ve parlaklık %50 ye düşüyor. Her seferinde gene otomatiği kaldırıyorum..Yokmu bunun çözümü acaba..

|
    |
  • Teğmen
    105 Mesaj

Siz tam okumamışsınız. Kayıt derdi yok. Tek hat server imei kayıtlı zaten. Güncelleme alır ve format atınca gitmez. Ben ilan açmadım cihaz arayan arkadaşa önerdim cihazımı. Gerçi satmaktan da vazgeçtim Orjinal Google gibisi yok. Sizin deyimnizle 2000 kayıt ücretini düş cihaz 2200 TL :) hat kişi adına vs vs derdi de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantome63 -- 16 Nisan 2021; 13:41:32 >
    |
    |
    Yusuf1653 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj

Yurtdışından alınan cihazı 120 günden sonra kaydetmeden kullanamazsınız. Anca tablet olarak kullanabilirsiniz, telefon olarak değil.

|
    |
    fantome63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    105 Mesaj

Evet imei kayıtlı değilse öyle. Ama tek hat server kayıtlı imei atılmış diyorum nasıl okuyorsunuz anlamadım ben pes yani.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Yusuf1653 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    702 Mesaj

Merhaba, p30 lite almaya niyetliyim , android auto problemsiz çalışıyor mu?

Niye p30 lite 3000 tl nin altında ve nispeten kompakt ,

huawei cihazlar stabilite anlamında çok problemli cihazlar değil gibi sanki

Bu kapsamda farklı marka model önerisi olan varsa değerlendiririm.

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B H D R -- 16 Nisan 2021; 23:44:17 >
  • Yarbay
    2510 Mesaj
    Parmak izi okuyucu ile sorun yaşayan var mı?

Geçen sene haziranda arızalanmıştı, parmak izini okumuyordu, sensor noktası mavi yanıp kalıyordu. Ayarlar menüsünden de kaybolmuştu. Onarım oldu o zaman. Şimdi tekrar aynı arızayı verdi, bugün tekrar servise verdim ve değişim istedim. Servis değişim yapmayız dedi, müşteri hizmetleriyle iletişimdeyim, Bakalım nasıl sonuçlanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3322 Mesaj

Eveet çalışıyor. Ama ben yeni aldım çok da hızlı ve parasının hakkını veren bir cihaz değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    B H D R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj

Benimde parmak izi bazen çıkıyor, kayboluyor menüler felan. Güncelleme kaynaklı zannediyordum. Emui 11 geçtim yine aynı. Servis yapacağız mecburen.

|
    |
  • Yarbay
    2510 Mesaj
    Yabancı forumlara baktım da yüzlerce kişi aynı sorundan muzdarip. Bizde bu kadar az olmadığını düşünüyorum.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.