Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IMEI kaydı için de 2006.2₺ ödemesi var tabii, farkındasınız değil mi? Cihazı kullanacak kişi yurtdışından yeni gelmiş olmalı, pasaportuna kaydetmeli. Cihazı üstüne alan kişinin üzerine olan bir sim kart takılarak kullanılabilir cihaz, başka birine ait sim kart taktığınızda kullanamazsınız vs vs.

Bu arada herhangi bir ürün kutusundan çıktığı an içindekilere dokunulduğu an ikinci ele düşer. Sıfır cihaz değil yani, 45 günlük ikinci el bir cihaz.

Dahası, bu konu ikinci el satış konusu değil. İlgili birime konu açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 16 Nisan 2021; 9:12:25 >
  • Arkadaşlar bir şey soracağım fotoğraf çekim oranlarında 16:9 formatını göremedim tam ekran ve 4/3 var. Ben mecburen tam ekran çekip sonra bilgisayarda sağdan soldan daraltarak kesme işlemi yapıyorum bazı fotoğraflarımda.Siz nasıl kullanıyorsunuz..Birde ekran parlaklığında otomatiği kapatıyorum elle ayarlıyorum fakat telefonu kapatıp tekrar açtığım zaman gene ekran parlaklığı otomatik işaretli oluyor ve parlaklık %50 ye düşüyor. Her seferinde gene otomatiği kaldırıyorum..Yokmu bunun çözümü acaba..

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Siz tam okumamışsınız. Kayıt derdi yok. Tek hat server imei kayıtlı zaten. Güncelleme alır ve format atınca gitmez. Ben ilan açmadım cihaz arayan arkadaşa önerdim cihazımı. Gerçi satmaktan da vazgeçtim Orjinal Google gibisi yok. Sizin deyimnizle 2000 kayıt ücretini düş cihaz 2200 TL :) hat kişi adına vs vs derdi de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantome63 -- 16 Nisan 2021; 13:41:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fantome63 F kullanıcısına yanıt

Yurtdışından alınan cihazı 120 günden sonra kaydetmeden kullanamazsınız. Anca tablet olarak kullanabilirsiniz, telefon olarak değil.

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Evet imei kayıtlı değilse öyle. Ama tek hat server kayıtlı imei atılmış diyorum nasıl okuyorsunuz anlamadım ben pes yani.

• Merhaba, p30 lite almaya niyetliyim , android auto problemsiz çalışıyor mu?

Niye p30 lite 3000 tl nin altında ve nispeten kompakt ,

huawei cihazlar stabilite anlamında çok problemli cihazlar değil gibi sanki

Bu kapsamda farklı marka model önerisi olan varsa değerlendiririm.

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B H D R -- 16 Nisan 2021; 23:44:17 >
  • Parmak izi okuyucu ile sorun yaşayan var mı?
    Geçen sene haziranda arızalanmıştı, parmak izini okumuyordu, sensor noktası mavi yanıp kalıyordu. Ayarlar menüsünden de kaybolmuştu. Onarım oldu o zaman. Şimdi tekrar aynı arızayı verdi, bugün tekrar servise verdim ve değişim istedim. Servis değişim yapmayız dedi, müşteri hizmetleriyle iletişimdeyim, Bakalım nasıl sonuçlanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B H D R B kullanıcısına yanıt
    Eveet çalışıyor. Ama ben yeni aldım çok da hızlı ve parasının hakkını veren bir cihaz değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde parmak izi bazen çıkıyor, kayboluyor menüler felan. Güncelleme kaynaklı zannediyordum. Emui 11 geçtim yine aynı. Servis yapacağız mecburen.

• Yabancı forumlara baktım da yüzlerce kişi aynı sorundan muzdarip. Bizde bu kadar az olmadığını düşünüyorum.

• B H D R B kullanıcısına yanıt

Alma dostum. Benim beğenmediğim ender telefonlardan biri p30 lite. Kamera falan çok güzel ama bence stabil telefon değil. İkinci el p30 bakın derim.

• Merhaba bir deneyiminden bahsedeyim. ozellikle oyun tarayıcı performansında 1-2 tik yukarı taşıma istiyorsanız kesinlikle opengl skia yi geliştirici ayarlarından seçin. uygulamalarda da azda olsa etkisi olacaktır. ben en çok pubg de ve tarayıcı etkisini hissettim. grafik motoru olarak gayet iyi. yanliz seçtiğinizde telefon kapanana kadar duruyor fakat telefonu kapatıp açarsanız varsayilana geri dönüyor. bunu unutmayın. tekrar seçmeniz gerekli. şuanlik gayet iyi. ozellikle pubg mobilde açılışta bile göze gelir fark yarattı. denemenizi öneririm.
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

Merhaba bir deneyiminden bahsedeyim. ozellikle oyun tarayıcı performansında 1-2 tik yukarı taşıma istiyorsanız kesinlikle opengl skia yi geliştirici ayarlarından seçin. uygulamalarda da azda olsa etkisi olacaktır. ben en çok pubg de ve tarayıcı etkisini hissettim. grafik motoru olarak gayet iyi. yanliz seçtiğinizde telefon kapanana kadar duruyor fakat telefonu kapatıp açarsanız varsayilana geri dönüyor. bunu unutmayın. tekrar seçmeniz gerekli. şuanlik gayet iyi. ozellikle pubg mobilde açılışta bile göze gelir fark yarattı. denemenizi öneririm.
    Chrome flags içinden de skia ayarı enabled olsun, Chrome güncellemelerde kafasına göre kapatıp açıyor. Sonra Chrome:gpu yazarak kontrol edersiniz.
    ilave quic ve paralel downloading de açık olsun

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle bir ekran çıkıyor. Skia etkin gözüküyor ama diğerlerini anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: onur5545

Hocam böyle bir ekran çıkıyor. Skia etkin gözüküyor ama diğerlerini anlayamadım

tamam sıkıntı yok vulkan skia üst seviyesidir. açarsan şeritler çıkar Chrome da zaten. vulkan snapdragon lu veya üst seviye chipsetleri destekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 18 Nisan 2021; 13:32:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Chrome flags içinden de skia ayarı enabled olsun, Chrome güncellemelerde kafasına göre kapatıp açıyor. Sonra Chrome:gpu yazarak kontrol edersiniz.
    ilave quic ve paralel downloading de açık olsun

Alıntıları Göster

Chrome asla kullanmam. telefonu ve pili her türlü çok yoruyor. yıllardır çok denemisimdir. P30 pro da bile hala samsung browser kullanıyorum. gerçekten başarılı. skia gpu motoru pubg de bende baya farkettim. geliştirici seçeneklerinde sürekli varsayilan yapılabillse güzel olacak.

• 147 nolu Yeni güncelleme geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemyK -- 19 Nisan 2021; 9:46:35 >
  • Huawei servis ve Huawei müşteri hizmetleri tam anlamıyla rezalet. Garanti süresi içerisinde ikinci kez parmak izi arızasından servise verdiğim P30Pro için Tüketici Kanunu ve Garanti Belgesi Mevzuatı gereği değişim istedim. Değişim talebim önce 3 kez arızalanması durumunda değişir denilerek reddedildi. Akabinde ilgili kanun maddeleriyle itiraz ettim ve tekrar değerlendirme istedim. Bu sefer de ekranda çizik var o yüzden değişim kabul edilmedi şeklinde geri dönüldü. Müşteri hizmetlerine yazdım ama onlar da aynı şeyleri tekrarladılar.

Ekrandaki çizik ki sensör arızasıyla alakası yok değişime nasıl engel olabilir.

Değişim yapmamak için çirkin bir oyun oynuyorlar, terbiyesizlik yaptıkları.

• quote:

Orijinalden alıntı: TT

Huawei servis ve Huawei müşteri hizmetleri tam anlamıyla rezalet. Garanti süresi içerisinde ikinci kez parmak izi arızasından servise verdiğim P30Pro için Tüketici Kanunu ve Garanti Belgesi Mevzuatı gereği değişim istedim. Değişim talebim önce 3 kez arızalanması durumunda değişir denilerek reddedildi. Akabinde ilgili kanun maddeleriyle itiraz ettim ve tekrar değerlendirme istedim. Bu sefer de ekranda çizik var o yüzden değişim kabul edilmedi şeklinde geri dönüldü. Müşteri hizmetlerine yazdım ama onlar da aynı şeyleri tekrarladılar.

Ekrandaki çizik ki sensör arızasıyla alakası yok değişime nasıl engel olabilir.

Değişim yapmamak için çirkin bir oyun oynuyorlar, terbiyesizlik yaptıkları.
    thy ye gidin yazın üşenmeyin

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.