Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aklımı çekmek üzeresin şu an 😂 😂

Edit: Aldım. Dursun kenarda, ülkenin ne olacağı belli değil. 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur5545 -- 27 Eylül 2020; 16:33:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar p30 life için güncel yazılım nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Bilmiyorum. Ancak cihazınızı Hisuite üzerinden bilgisayarınıza bağladığınız zaman en güncel sürüm ne ise onu indirir. Eğer güncel der ise, Türkiye ve cihazınızın IMEI numarasına göre en güncel sürümü kullanıyorsunuz demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur5545 -- 27 Eylül 2020; 17:56:29 >
  • onur5545 kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi yapmışsın güle güle kullanın. Bu ülkede birşey almayı düşünüyorsan hemen alacaksın. 4 ay önce P30 u indirim kuponu ile birlikte 4500 TL ye aldım. Şimdi 5600 TL olmuş zaten 2019 un telefonu yakında piyasada kılıf da kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Şu an ki kılıf da esr zaten. Sararma yapmaz diye ifade vardı kutu üzerinde.

Hakikaten de sararmadı. Alalı 4-5 ay oldu 😂

Ama esr mimic almış olduk manacak 😅

• taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Hattınız Telekom mu?

• Nurunaslanı N kullanıcısına yanıt
    Evet Hocam hattım Türk Telekom. Aranan hat Turkcell aranan telefon Note 8 Pro idi. Başka da deneme amacıyla da olsa konuşma yapmadım dün de kimseyi aramadım. Sorun devam etmiyordur umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taptazesut -- 28 Eylül 2020; 8:13:19 >
  • p30 pro cihazımın kamerası açılmıyor. flash aktif olmuyor var mı böyle bir sorun yaşayan?
    dün oldu sorun en sonra wp dan görüntülü konuşma yaptım sonrasında telefon masanın üzerinde duruyordu yaklaşık 2 saat sonra aldığımda kamera açılmamaya başladı. sıfırladım ama sonuç yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacrament1

Arkadaşlar son 2 gündür Google Play Store arkaplanda kapalı olmasına rağmen CPU kullanıyor bende. Şarjım çabuk bitiyor. Sizde de var mı öyle bir sorun?
    3-4 gündür var bende de sorun. bir tek bende var virüs falan bir şey bulaştı heralde sanıyordum. Ayarlardan pil-pil kullanımına girince hep en üstte ve çalışır durumda gözüküyor. %30 pil kullanımı var bir gariplik var.
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Bende de var bu sorun.

• HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

dün bu şekildeydi şuan %30 falan gözüküyor bir çoğumuzda var acaba sıkıntı ney çözemedim bi araştırmak lazım
  • Arkadaşlar bir kaç gündür google play pil konusunda tavan yaptı bende de devre dışı bıraktığım halde yine pil harcıyor.
  • Benimde kullanım çok yüksek ilginç bir şekilde Google kaynaklı bir problem galiba.

• Google play store gerçekten de bugün normal çalışmıyor.

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü arkadaşlar ttec Bluetooth kulaklık alacaktım dokununca açılan ama arama sesini aktiflestirip bu dokunmatik özelliği calistiramadim bilen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: onur5545

Google play store gerçekten de bugün normal çalışmıyor.

biraz araştırma yaptım deneme yapıyorum şu an yarın söylerim nedir ne değildir diye
  • HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
    Arkadaşlar bu kılıfı aldım nasıldır kullanan varmı acaba

• Genel bir sorun varmış sadece Huawei'de değil Çin'li bütün firmalarda, bilmiyorum belki Samsung'da da olabilir bu google play sorunu. Gerçi Samsung'da olsa fanboyları ortalığı yıkarlardı şimdiye kadar.

Twitter tartışması

Sürümü eski sürüme düşürdüm bir şey farketmedi en sonunda devre dışı bıraktım play store'u telefon rahatladı dün geceden beri. Sorun düzelene kadar da play store'u açık tutmayı düşünmüyorum arada etkinleştirip güncelleme yapıp kapatırım tekrar.

Bulduğum yabancı haber siteleride bunlar. Translate edip bakabilirsiniz sizde Chrome'dan.

Rusça websitesi

Hintçe websitesi

İtalyanca websitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedomfighter -- 29 Eylül 2020; 12:5:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

Genel bir sorun varmış sadece Huawei'de değil Çin'li bütün firmalarda, bilmiyorum belki Samsung'da da olabilir bu google play sorunu. Gerçi Samsung'da olsa fanboyları ortalığı yıkarlardı şimdiye kadar.

Twitter tartışması

Sürümü eski sürüme düşürdüm bir şey farketmedi en sonunda devre dışı bıraktım play store'u telefon rahatladı dün geceden beri. Sorun düzelene kadar da play store'u açık tutmayı düşünmüyorum arada etkinleştirip güncelleme yapıp kapatırım tekrar.

Bulduğum yabancı haber siteleride bunlar. Translate edip bakabilirsiniz sizde Chrome'dan.

Rusça websitesi

Hintçe websitesi

İtalyanca websitesi
    p30 telefonum bende devre dışı bırakarak çözdüm yerine aurorastore kurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

p30 telefonum bende devre dışı bırakarak çözdüm yerine aurorastore kurdum.

Alıntıları Göster
    En güzelini yapmışsınız en azından normale döndüğünü bilene kadar
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.