Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
543.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu yalandan orgazm olayına çok güldüm yaw Allah iyiliğini versin.

Zaten telefonların hiçbiri parasına değmez yada arabalarda öyle herşey ateş pahası hiç bişe alınacağı yok ama biz alıyoruz. Haklısın P20 Pro 5.000 etmez ama iphone ☓ de 5.000 etmez bunların gerçek değeri bence 2.500 3.500 arasıdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

https://urun.n11.com/akilli-saat-aksesuarlari/huawei-watch-2-manyetik-sarj-cihazi-siyah-P252436832?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIqovrgr6v2wIVVGQZCh0H8QULEAQYBSABEgKzwPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Alan araştıran var mı beyler baya hoşuma gitti
    Şarj cihazı satılıyormuş

• goldweb kullanıcısına yanıt
    Bu başlıkta defalarca x kullandığımı yazdım ama sen görmedin sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle öyle hiçbiri istenilen paraları hak etmiyor. Fakat burda yalandan tatmin oldum taklidi yapan çok.
  • LouisVuitton kullanıcısına yanıt
    Siz nelerini beğenmediniz tek tek yazında bilgi olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: LouisVuitton

Kesinlikle öyle hiçbiri istenilen paraları hak etmiyor. Fakat burda yalandan tatmin oldum taklidi yapan çok.
    Ne yaptınız da olmadı mesela? Bende bugün alacağım p20 pro cevaplarsanız sevinirim

• Bana göre bu telefonun en büyük problemi mate 10 pro. 3400 liraya aynı cpu/gpu, ram ve depolama alanı, üstelik daha özgün bir tasarım var. Fazladan bir tane kameraya 1000TL+ para ödeme fikri beni çok açmıyor.
    Geçen senenin işlemcisi, bt 4.2 , kötü video ve ortalama ses performansına 4700-5000TL istemek biraz abes kaçmış. Android telefonlardaki değer kaybını ve güncelleme desteği problemlerini hesaba katmıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 31 Mayıs 2018; 13:41:48 >
  • Arkadaşlar P20 de cihaza dahili kumanda, remote control uygulaması yok. Cihaza uyumlu bildiğiniz uygulama var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkolog7 -- 31 Mayıs 2018; 14:24:51 >
  • Yeni güncelleme gelmiş 8.1.0.120 yapan var mı?
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    p20 kullanıyorum güncelleme bana bir hafta önce geldi.ön kamera da artık video olarak full hd çekiyor

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: comeback58

p20 kullanıyorum güncelleme bana bir hafta önce geldi.ön kamera da artık video olarak full hd çekiyor

Pil olarak bir düzenleme var mı? Fark edilir..
  • Ben 18 inde aldım telefonu ilk açtığımda vardı o güncelleme yaptım direk. Ama videoda 4k seçeneği duruyor bende hala

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanhnr

BU NE ZAMAN ÇIKIYORRRR :)
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    ben telefonun pil perfonmansından memnunum 1 gün rahat çıkarıyorum.şuan en son güncellemeyle gayet iyi pil perfonmansı

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Yeni güncelleme gelmiş 8.1.0.120 yapan var mı?
    2 hafta kadar oldu güncelleme bana geleli paylaştım burda. 3.75 GB bir güncelleme..

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• 1 yıldır p9 lite 2017 kullanıyorum (daha önce s3 ve iphone 5 kullanmıştım) çok memnun kaldım kamerası, yazılımı ve akıcılığı mükemmel ayrıca bu fiyata daha iyisi yok.

geçen ay babama da p10 lite aldık o da gayet memnun.

işin özü bu saatten sonra telefon alacak olursam huawei den başkasını almam, çinliler bu işi çözmüş ayrıca türkiyeye yaptıkları yatırım gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronessi

BU NE ZAMAN ÇIKIYORRRR :)

Alıntıları Göster
    Çıktı zaten.

• serkanhnr kullanıcısına yanıt
    Mate 20 pro?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronessi

Mate 20 pro?
    Çıkmadı daha. Ama bugün Xiaomi mi8 çıktı
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.