Şimdi Ara

HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.425
Cevap
70
Favori
303.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 554
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 71
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • seffa (104 mesaj) sawash35 (62 mesaj) brhnsfrn (62 mesaj) -parantez (55 mesaj) zotacing (45 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (804 mesaj) Mobil (1388 mesaj) Tablet (30 mesaj) Mini (55 mesaj) Uygulama (216 mesaj)
  • @
Giriş
    1569 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Frank Abagnale JR.

Arkadaşlar cihazı ekran sararması ve batarya sorunuyla gönderdim servise yavaş sarj oluyor çabuk bitiyor diye ekran ve batarya değişimi talep ettim.ekranı değiştirmişler batarya için yazılım yüklendi test edildi geçerli demişler ama.Orijinal quick sarj 2 Amper ile 3 saati geçiyor tam sarj olması bu nası test bu nasıl geçme anlamadım 3000 mah batarya sonuçta.Sizin toplam sarj etme süreniz ne kadar sürüyor ortalama?
    benim cihazda önceden iyi şarj alıyordu şuan çok geç oluyır 3 saaye 1000 yapıyor ama batarya sağlam benim sürüm 8 acaba güncellesem düzelirmi? yada sizin nasıl düzeldi
    |
    |

Orijinalden alıntı: la1end38

100 kere yazdim bi daha yazayim bu telefonda batarya problemi var kimininki olmasi gereken sekilde 1 saat 20 dakikada olurken 2 3 4 5 saattede dolan var benimkide 2 saati geciyodu kac kisi bundan şikayetçi senin gibi bi kac kişi daha var gerisi hep yavaş sarj oluyor

Alıntıları Göster
    benim telefonda iyi gidiyordu şimdi bayas geç şarj alıyor bir çözüm varmı acaba
    |
    |
    Arkadaşlar son sürüm kullanıyorum gece wifi ve mobil veri açık sabah kalktığımda mobil veri kullanılan mb gösteriyor ama bu bildirime tamam demeyene kadar cihazı kullanamıyorum bu bildirimi nasıl kapatabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Huawei P20 Lite

Sürüm numarası: 9.1.0. 355

Güncelleme boyutu: yaklaşık olarak 739 MB

Güncelleme içeriği

Bu güncelleştirme, Smart Charge modu ve Akıllı Pil Koruması özelliğini ekler.

[Pil]

Pil yaşlanmasını yavaşlatmak için akıllı şarj modu ekler, şarj alışkanlıklarınızı öğrenmek ve pil zaten tam olarak şarj edildiğinde sürekli şarj ı önlemek için yapay zekayı kullanır.

(Bu özellik varsayılan olarak etkinleştirilir.)

Pil kapasitesini pil durumuna akıllıca ayarlayarak pil yaşlanmasını azaltan Akıllı Pil Koruması özelliğini ekler. Ayarlar > Pil > Ayarlar özelliğini test etmek için Daha Fazla Pil Ayarı ve Akıllı Pil Koruması Etkinleştir’e gidin.

[HUAWEI Today Asistant Yardımcısı

Huawei Asistan APP’i ana ekrana ekler ve size akıllı anımsatıcılar, kişiselleştirilmiş haberler ve sizinle alakalı diğer içerikler sunar.

[Güvenlik]

Gelişmiş sistem güvenliği için Temmuz 2020 Android güvenlik yaması

• Onbaşı
    16 Mesaj
    Ekran döndürememe gibi yazılımsal bir soruna bi yazılım desteği gönderip halletmediğin için bir daha asla huawei... Ki sen yazılım konusunda kendine bu kadar toz kondurmazken... Bir daha asla huawei...

|
    |

ne zamana gelir güncelleme bana hala ulaşmadı ulaşınca size ekran görüntüsüyle bu konunun altında paylaşır mısınız ? rica etsem :)
    |
    |
    brhnsfrn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    telefonumun güc dügmesine basinca ekranin (desktop) hemen acilmasini istiyorum yani parmagimi ekranda kaydirmadan nasil acabilirim? bütün ayarlara baktim fakat bulamadim. Cevaplar icin simdiden tesekkür ederim.

Ekran kilidi seçeneklerinden ekranı kaydırmayı kapatman lazım.
    |
    |
    buelent111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: seffa

Ekran kilidi seçeneklerinden ekranı kaydırmayı kapatman lazım.
    Kardeş ilk önce cevabın için teşekkür ederim, telefonun ayarlarını alt üst ettim malesef böyle bi ayar yok, telefonumun versiyonu 9 du, birde 8 i yükledim fakat onda da yok. Kardeş emin olmak için rica etsem senin telinde böyle bi ayar var mi bi kontrol etsen. Birde senin tel p20 lite mi?

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: buelent111

Selam arkadaslar,
    telefonumun güc dügmesine basinca ekranin (desktop) hemen acilmasini istiyorum yani parmagimi ekranda kaydirmadan nasil acabilirim? bütün ayarlara baktim fakat bulamadim. Cevaplar icin simdiden tesekkür ederim.
    Selam arkadaslar,
    yapmis oldugum arastirmalar sonucunda en son nasil yapilacagini buldum. Huawei bu ayari biraz gizlemis,simdi nasil yapildigina gelirsek, Ayarlardan Sistem, Telefon Hakkinda, Derleme numarasi yazan yere 7 kere tikliyoruz ve "Artik siz bir gelistiricisiniz!" yazisi beliriyor, sonra geri tusuyla Sistem menüsüne geldigimiz zaman Gelistirici secenekleri isimli ayarlarin menüye eklendigini göreceksiniz. Buraya girerek bircok ayari degistirebilirsiniz.
    |
    |

Pil sorununa garantiye yollamaktan baska çözüm var mi ..

Ben pilden çok memnunum yalnız 8 sürüm kullanıyorum

|
    |
    SamsungAbi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

birde %2 iken şarja takıyorum bakıyorum 2 dakika sonra %15 dolmuş gösteriyor. %40 lara gelince yavaşlıyor 1 2 saatte tamamlıyor kendini. önceden 40 dk da dolardı.

youtube'da bir çok video var pil nasıl değiştirilir diye elimden de geliyor daha önce değiştirdim başka telefon pillerini ama bunun orjinal bataryasını bulmak imkansızmış sanırım. ankara'da kvk ya gitsem batarya değiştiriyorlar mı ? garantisi bitti sanırım. parasıyla değiştiriyorlarsa sıkıntı yok benim için. ne tavsiye edersiniz ?

birde custom rom falan kullanan var mı ?
    |
    |

Ne mutlu TÜRK'üm diyene.
  • Çavuş
    47 Mesaj
    p20 lite telefonuma güncelleme geldi pil dolunca şarjı kesme özelliği gelmiş detaylı bilgisi olan var mı
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    63 Mesaj

|
    |
    Lethero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tesekkur ederim. Kurulumu yaptım ama yine bolgenizde kullanilamiyor yaziyor. Sizde de boyle mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    preferst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    63 Mesaj

https://www.apkmirror.com/apk/huawei/huawei-fm-radio/huawei-fm-radio-10-2-1-302-release/

Bu versiyonun düzgün çalışması gerekiyor. Deneyebilir misiniz?

|
    |
    Lethero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.