Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SBJKN1903

Hocam bunları kaldırmaya calısınca uyarı veriyor cihaz.siz de uyarı vermişsiniz. Ne kadar mantıklı?
    Hocam arkadaş açıklamaları ile yazmış.Bunları devre dışı bıraksan bir şey olmaz.Örnek:Facebook uygulamasındaki bazı servisler araştırdığım kadarıyla bataryaya etkisi var devre dışı bırakabilirsin.Talk back:görme engelliler için - android system view:otomatik açık olarak geliyor bunu kapatamıyorsun(kitkat'da yapabiliyorsun)google drive:google yedekleme duo:video ile görüşme - e tablolar,slayt vs : kalsın lazım olur.Google film-müzik:istersen devre dışı bırakabilirsin.

Bunları ve rom ile gelen uygulamaları devre dışı bırakabilirsin.Sistem servisleri hariç bunları devre dışı bırakabilirsin.Yani kafana göre yaparsan problem çıkar.Bir taraftan gelen uygulamaları örnek:gmail devre dışı bırakabiliyorsun ama tamamen silemiyorsun.Bunun için usb debug yapıp bilgisayardan bazı yöntemlerle kaldırılıyor.

• quote:

Hocam bunları kaldırmaya calısınca uyarı veriyor cihaz.siz de uyarı vermişsiniz. Ne kadar mantıklı?
    yukarıda yazılanlar harici bir uygulamayı durdurmayın. telefondaki herşeyi görüyorsunuz çünkü. yukarıda yazdığım tüm programlar (bana göre) gereksiz programlardır. içlerinden işinize yarayan varsa onu pas geçebilirsiniz.

bende poweramp olduğu için google müziği devredışı bıraktım. siz aktif olarak google müziği kullanıyorsanız kaldırmayın tabii.

meraklanmayın birşey olmaz. uyarıyı dikkate almayın derim. yanlış birşey silerseniz sorun olur, yukardakileri durdurursanız bişey olmaz.
  • Arkadaşlar ekrani Göz konforunda doğal ton açık kullanan varmi? Tavsiyeniz nesir acmakmi iyi olur kapalimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyaman06

Telefonu aldığım an hepsini kapatmıştım :)bataryaya faydası oluyor kullanmayanları kaldırıp-devre dışı bırakın.

Alıntıları Göster
    aynen hocam ilk yaptığım iş
  • Arkadaşlar telefondaki yapay zekalı özellikleri var mıdır varsa nedir? Bir de artırılmış gerçeklik kullanılan özellikleri var mıdır?
  • Pro modeli ile arasında büyük bir fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberkuşu

Pro modeli ile arasında büyük bir fark var mı?
    ingilizcen varsa gsmarena sitesinden, eğer yoksa epey sitesinden karşılaştır, versus diye bir site var orası da iyidir. kullanım amacına göre şekillendir. arasında büyük farklar yok. ama paran varsa gidip pro alınabilir, mate 20 de alınabilir. o fiyatlara çıktıysan iphone da alınabilir.
  • quote:

Arkadaşlar telefondaki yapay zekalı özellikleri var mıdır varsa nedir? Bir de artırılmış gerçeklik kullanılan özellikleri var mıdır?
    kirin 970 de yapay zeka var. sdn ve donanımhaberin p20 incelemelerini izlemeni öneririm.
  • P20 PRO ile aynı kamera uygulamasınımı kullanıyor ? Tüm fonksiyonlar tüm ayarlar P20 pro ile aynımı ? Gece modu varmı ? var ise Uzun pozlamamı yapıyor ? Youtubede hiç göremedim heryerde P20PRO incelemsi var P20 çok az
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

P20 PRO ile aynı kamera uygulamasınımı kullanıyor ? Tüm fonksiyonlar tüm ayarlar P20 pro ile aynımı ? Gece modu varmı ? var ise Uzun pozlamamı yapıyor ? Youtubede hiç göremedim heryerde P20PRO incelemsi var P20 çok az
    Gece modu,uzun pozlama vs hepsi var.Kamereanın pro ayarlarından ayarlayabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 17 Kasım 2018; 15:59:57 >

• Benim telde EML-L09 8.1.0.128 (C432) sürümü var. Güncel sürüm yok diyor. Doğru değil mi?

• Arkadaşlar magazadan farklı bir tema seçmiştim. Huawei orijinal temasına nasıl geri döndürebilirim?
  • SBJKN1903 S kullanıcısına yanıt
    Temalar uygulamasından önyüklü diye yazması lazım. oradan geçiliyor .
  • rasit019 kullanıcısına yanıt
    Kılıfım çok kaba olmasın ama korusun dersen : (tuşlar çok rahat değildir)

Huawei P20 Pro Durumda Nillkin TPU 0.6mm Huawei P20 Lite Telefon kılıfları Huawei P10 P9 Artı Silikon Kapak için Nova 3E Kristal Kılıf

Huawei P20 Pro Durumda Nillkin TPU 0.6mm Huawei P20 Lite Telefon kılıfları Huawei P10 P9 Artı Silikon Kapak için Nova 3E Kristal Kılıf

https://s.click.aliexpress.com/e/3bkMVnE

Kılıf olup olmadığı dahi belli olmasın dersen (tuş kısmı açıktır) :

CAFELE Ultra Ince Kılıf için Huawei P20 Lite Pro Saydam PP Huawei P20 Hafif Anti Parmak Izi Tam arka Kapak

https://s.click.aliexpress.com/e/cTu9cvgk

Kılıf tam korusun dersen (hafif kalındır ama tutuşu rahattır ve tuşlar çok yumuşaktır ve cihaza full oturur) :

KAYA Ince Telefon Kılıfı Huawei P20 P20 Pro için Kılıf, Huawei P20 netlik Serisi için İnce Şeffaf PC Durumda Kılıf

https://s.click.aliexpress.com/e/xrTQLCc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RİDEN7 -- 18 Kasım 2018; 11:45:40 >

• Arkadaşlar 3500 gibi bir bütçem var Mi8 Mi mix 2 Huawei P20 arasındayım sizin fikirleriniz nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

Arkadaşlar 3500 gibi bir bütçem var Mi8 Mi mix 2 Huawei P20 arasındayım sizin fikirleriniz nelerdir?
    Mi mix 2 onermem. Oyun ağırlıklı telefon düşünüyorsan snapdragon 845 mi 8 öneririm. Ama kamera diyorsan leica lensli p20 öneririm.

Mi8in kronik sorunları var. Uzun zamandır takibimde olan bir telefondu, telefonda oyun oynamadığım için bunu seçtim. Kronik sorunlar neler dersen, Bluetooth ile arabaya bağlantıda sorun, bildirim sorunu ve gps sorunu bar. Çözüldü mü tam bilmiyorum. Tercihlerine göre şekillendir telefon seçimini.

• Fikrim degismez ise p20 alacağım. Hepsiburadanin efsane cuma kampanyasını takip ediyorum.

• Şu kılıfı aldım ama çok kaba duruyor. Nesini beğenmişler anlamadım. Ekranda gezinirken parmağınıza bile çarpabiliyor.
    https://www.hepsiburada.com/spigen-huawei-p20-kilif-liquid-crystal-clear-l21cs23081-p-HBV00000BLDXU?magaza=Hepsiburada

Bu arada güncelleme gelse de onu da aradan çıkarsak

resmi olmayan şöyle bir link buldum;https://huaweiadvices.com/download-install-android-9-pie-huawei-p20-pro-emui-9-0-update/

indirme vs'de mevcut bendeki cihaz uyumlu gözüküyor ama android hakkında pek bilgim olmadığı için girişmek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownlife -- 18 Kasım 2018; 17:27:34 >

• brownlife kullanıcısına yanıt
    hocam telefonunuzun bootloader kilidi açıkça yükleyebilirsiniz, açık değilse yükleyemezsiniz. huawei artık kilidi açmak için gerekli olan kodu vermiyor. bazı yerlerde kilidi açmak için gerekli kodu para ile satıldığını okumuştum ama ne kadar güvenli bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.