Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Htc U11 e kaydım, bakalım ne zaman ve kaç liradan girecek TR ye.

Eksiği olmayan tek amiral gemisi olarak görünüyor su an için U11.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 22 Mayıs 2017; 23:11:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atillaahmetalp kullanıcısına yanıt
    Vatanda bu gece 2 renkte 3099₺

• A4L kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/GrIXx1HMMSg

Bu videoda gerçek değerleri ile karşılaştırma yapmış. Ancak düşük okuma hızlı versiyonlarının da olduğunu söylüyor. Bence en somut delili cihaza sahip olan arkadaşların test edip değerleri bizimle paylaşması

Eğer ithalatçı cihazlar düşük okuma hızı gösteriyorsa almamalıyız diye düşünüyorum.

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Komik

• quote:

Orijinalden alıntı: Harbyteam

Farklı depolama birimleri s8de de kullanılmış..

Samsung yıllardır farkli ekran panelleri kullanmiyor mu ? Neye beyaz diyeceğimizi unuttuk sayelerinde.. Maalesef hepsinde böyle sorunlar var. Ben aldiğim gün test uyguladim p10 plus a. Problem cikmadi. Yani depolama birimi düşük hızlı çıkmamıştı.. Ufs 2.0 sanırım

Samsung yaparsa hoşgörülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Ben Htc U11 e kaydım, bakalım ne zaman ve kaç liradan girecek TR ye.

Eksiği olmayan tek amiral gemisi olarak görünüyor su an için U11.

Ben de U11 i bekliyorum. Fakat htc yine fiyatlandırmadan kaybedecek gibi geliyor bana. Beklenilen üstünde gelmezse fiyat, ön siparişten almayı düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Vatanda bu gece 2 renkte 3099₺

Bilgi için Teşekkür ederim ama o dün geceye özelmiş.
    ben genel anlamda 3100 TL ye inen yer anlamında yazmıştım arkadaşın biri yazmıştı 3100 TL oldu Plus ta 3600 olacak diye ama piyasada zaten hala resmi plus satışı yok P10 da hala 3600 TL :(
    ben zaten artık karar verdim ya P10 Plus yada Xperia xz premium alacağım tabi fiyatlar uygun olursa.
  • ufs ne demek

• quote:

Orijinalden alıntı: skuralay

ufs ne demek

kullanilan depolama biriminin hizini ve turunu belli eden bir standart.

• Teşekkür ederim. Şu an en son 2.0 mı var en hızlı olarak

• Harbyteam kullanıcısına yanıt
    Mesela farklı birimler kullanilmasi degil ki hocam. Cogu telefon farkli markalar kullaniyor ama bunlar birbirinin esdegeri oluyor. P10 da ki gibi arada uçurum varsa sıkıntı var demektir.

• Huawei donanım konusunda sabıkalı, geçen sene TT den aldığımız honor 7 lerin çoğu şarj fullenince bile pile giden akımın kesilmemesi sonucu aşırı ısınan pillerin ekranları sarartmasiyla servislik oldu.

• skuralay kullanıcısına yanıt
    UFS 2.1

• quote:

Orijinalden alıntı: atillaahmetalp

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

p10 plus ın mate 9 dan üstün bir özelliği var mı sizce ?

6 gb ram olabilir.
    ama başka bir sıkıntı var.
    arkadaşımda mate 9 var ve henüz daha 7 güncellemesi olmadı diye de dert yanıyordu.
    Huawei farklı işlemciler kullandı itiraf etti şimdi de güncellememleri geç veriyorsa bu kadar para verilir mi bu telefona diye düşündürmüyor değil.
    Xperia xz premium şu an bende ilk sırada mesela Huawei ikiye aldım.

xperia z5 premium gerçekten iyi telefon ama batarya konusunda mate 9 veya p10 plus ın gerisinde kalıyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 23 Mayıs 2017; 15:34:35 >
  • arkadaşlar başka cihaz alacaklar alabilir. ama yazılım anlamında kasa sağlamlığı anlamında huawei gerçekten su an kafaya oynuyor. p9 um vardı ekran çizikleri yüzünden soğudum sattım. onun dışında p9 nefis bir cihazdı. kendime söylüyorum iphone 7 aldım p9 daki stabiliteyi kamerayı bulamadım. iphone donmuyor stabil diyen arkadaslara duyurulur. p9 o 6 ay kullandım çok şükür sıkıntı çıkmadı. iphone a bir hafta dayanabildim ve p10 aldım (yolda geliyor). isteyen istediğini almakta özgür huawei iki farklı depolama kullanıyormuş da falanmis filanmis kimse fark edemez durumu.

• atillaahmetalp kullanıcısına yanıt
    U11 falan varken neden xz premium hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam dünden beri kullanıyorum. Henüz beni rahatsız edecek, cihaz ısındı dedirtecek bir ısınma yaşamadım.

Edit: Beni rahatsız eden tek şey geceden sabaha aşırı pil kaybı yaşaması. 7-8 saatte % 9 düşmüş.

Android'in genel sorunu. Ne yaparsanız yapın farketmez. Alakasız bir uygulamanın her an cihazınızı uyandırma ihtimali var Android'de. Google daha yeni yeni bu konuyla ilgili çalışmalara başladı. Arka plan kısıtlamaları ios'deki gibi olmadan bu iş düzelmeyecek zaten.

• assasin34 A kullanıcısına yanıt
    Hocam lg g6 ve V20 kullandım sabaha kadar neredeyse hiç pil tüketmezlerdi. Ha keza samsung s8 serisinde de % 2-3 lük bir kayıp yaşıyordum. Huawei p10 ve p10 plus ya bu tüketim çok daha fazlay. Bu da yazılımın henüz oturmadığını gösteriyor. Belki bir kaç güncelleme ile sistem yerine oturur ve düzelir.

• Evet beklemede sarj tüketimi bana da fazla gibi geliyor

• beklerken bu kadar şarj tüketmesi en büyük handikap... almayan olursa şarj yüzünden derim... ama çok enteresan az kullanımla 7 küsür saat ekran süresi aldım...

benim şöyle bir tezim var, yüzde 50'ye kadar pilin tüketimi çok çabuk olabiliyor... ama kalan yüzde 50'den sonra tüketim daha yavaşlıyor gibime geliyor...

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.