Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ardakaşlar bende p10 plus 6 gb ram 256 gb hafıza çift hatlı model yazılımı - VKY-AL00C00B217 olan tel aldım fakat sanırım çin bölgesinin telefonuymuş..Kullanım konusunda sıkıntı yaşamıyorum fakat çoğu yerinde çin uygulamaları ve sesli komutları hep çince uyuzuma gitmeye başladı.

Acaba belirttiğim modelde teli olupta başka bir verisyon yazılım atan oldumu bir türlü cesaret edemiyorum telefonumu kullanılmaz hale sokmaktan korkuyorum.

Bana belirttiğim konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventekizkuyu26 -- 19 Ocak 2018; 7:56:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar herkese iyi forumlar. Acil nakit ihtiyacından dolayı severek kullandığım Gear S3 frontier model saatimi satmak durumunda kaldım. 12 ay daha garantisi mevcuttur. Kutu içeriği tamdır. Şu anda da P10 plus ile kullanıyorum.
  • Merhaba,
    128/6 GB çift sim kart Gri renk Huawei P10 Plus telefonumu satmak istiyorum, tekliflerinize açığım.
    ürünü istanbul için elden teslim edebilirim.kulaklığı kullanılmadı sıfırdır.
    delta servis garantilidir. orjinal şarj aleti (ingiliz priz) ve kablosu, kutusu ile teslim edilecektir.
    kozmetik olarak bir sorunu yoktur, yere düşmedi. orjinal arka kapak koruyucusu ile kullanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fomadiner -- 19 Ocak 2018; 13:38:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nnk1981

Fotoğraftan memnunum gece ibraz kötü ama abartıldığı gibi değil şarj ise kullanıma bağlı oyun VS ama kesinlikle 24 saat kullandım bu da bana yetti

P10 dan ben de memnunum kamera gece de fena değil ama keşke p10 plus la aynı kamerayı koysalarmış,
  • ramzeyu kullanıcısına yanıt
    Tabi keşke plus ile aynı kamerayı koysalardı ama o zaman plusun çok da farklı kalmazdı sanırım :)

• Slm p10 plas kullanıyorum b165 sürümü var ve güncelleme hiç gelmedi.firmware finder uygulamasıyla güncellemeye çalıştım ama beceremedim çünkü orjinal sistem güncellemesi değil diye indirdiğim sürümleri kuramıyorum.hangisini indirecegimi ve nasıl kuracagimi bana anlatirsaz sevinirim ıyi forumlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: emirgir

Merhaba,
    128/6 GB çift sim kart Gri renk Huawei P10 Plus telefonumu satmak istiyorum, tekliflerinize açığım.
    delta servis garantilidir. orjinal şarj aleti (ingiliz priz) ve kablosu, kutusu ile teslim edilecektir.
    kozmetik olarak bir sorunu yoktur, yere düşmedi. orjinal arka kapak koruyucusu ile kullanılmıştır.

gri dediğiniz koyu renk siyah olan mı oluyor yoksa gümüş renk mi ?
  • Paralel ithalat telefonlarda bölge kodu başka oluyordu, ülke kodunu TR yapmanın basit bir yolu var mı? Bazı telefonlarda kod girerek basit bir şekilde yapılıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: ramzeyu

Paralel ithalat telefonlarda bölge kodu başka oluyordu, ülke kodunu TR yapmanın basit bir yolu var mı? Bazı telefonlarda kod girerek basit bir şekilde yapılıyordu

Basit bir yolu yok. Uğraştırıyor, telefonun brick olma ihtimali de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventekizkuyu26

Merhaba ardakaşlar bende p10 plus 6 gb ram 256 gb hafıza çift hatlı model yazılımı - VKY-AL00C00B217 olan tel aldım fakat sanırım çin bölgesinin telefonuymuş..Kullanım konusunda sıkıntı yaşamıyorum fakat çoğu yerinde çin uygulamaları ve sesli komutları hep çince uyuzuma gitmeye başladı.

Acaba belirttiğim modelde teli olupta başka bir verisyon yazılım atan oldumu bir türlü cesaret edemiyorum telefonumu kullanılmaz hale sokmaktan korkuyorum.

Bana belirttiğim konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ?

https://www.turkpda.com/makaleler/huawei-p10-ve-mate-9-boelge-kodu-degistirme-hwota.9/

Biraz riskli ama sizin için denemeye değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

quote:

Orijinalden alıntı: emirgir

Merhaba,

gri dediğiniz koyu renk siyah olan mı oluyor yoksa gümüş renk mi ?

Arkası gri renk, ön kısım siyah.

• Arkadaşlar sanal tuşları kullanıyorum geri ana menü vs için. Ama 173 güncellemesinden sonra parmak izi okuyucu home tuşu oldu bunu nasıl düzeltebilirim?

• makusla06 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar / Gezinti Tuşu bölümünden yapabilirsiniz ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

Ayarlar / Gezinti Tuşu bölümünden yapabilirsiniz ;)

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

zaten bu şekilde

Bu sekılde altta sanal tuslar oldugu halde parmak ızı okuyucusuna bastıgınızda gerı gıtme ıslemı yapıyormu yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

Bu sekılde altta sanal tuslar oldugu halde parmak ızı okuyucusuna bastıgınızda gerı gıtme ıslemı yapıyormu yani?

Ana ekrana dönüyor

Hmm o zaman dıger b173 surumu kullanan arkadaslar konuya bır el atsın :)

• Arkadaşlar yardmcı olur musuz p10 plas kullanıyorum ve güncelleme gelmiyor 165 de kaldı. Firmware finderle guncelliyecem ama beceremedim indirdiğim güncellemeler orginal değil diyip kuramıyorum.. nasıl indirecem kurulumu nasıl olacak bilen bi arkadaş bana yardımcı olur mu yada anlatımı yapılmış bi link atarsaz sevinirim.. ıyi forumlar

• Bende de P10 Plus var. pazar günü teknosa da mate 10 pro gördüm ve kamera karşılaştırması yaptım. Mate10 pro kamerası gerçektente çok üst düzey bir kamera! note8 ile p10 plus farkı çok bariz değil ama mate 10 pro ile karşılaştırdığım zaman mate 10 pro gerçekten kendini gösteriyordu.
    Senin telefon gerçi mate 10 du. pro baya farklı, onu rahatlıkla söyleyebilirim.
  • Mrblar. P10 plus telefonum var. Aldığımdan beri herhangi bir rom güncellemesi gelmedi üzerinde c185b170 ROM yüklü. Firmware finder ile rom arattığımda b171 b172 b173 romlar çıkıyor. B171 onaylı görünüyor. b173 romda ise onay yok ama güncellemede buluyor. Onaylanmamış Rom u kurarsam telefonumda çalışır mı yada zarar verir mi ? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.