Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Magazin kilit resimleri arada bir güncelleniyor bu neye göre ve ne zaman aralık ile değişiyor bilgisi olan var mı arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nnk1981 N kullanıcısına yanıt
    Arkasındaki şeffaf kısım sert plastik hocam. Ama cama benzer bir hali de var. Yani esnek değil. Diğer kısımları da az esneyen sert bir plastikten yapılmış. Eldeki hissiyatı çok güzel. Tek sıkıntı şeffaf kısmı aynı ekran gibi arada bir temizlik istiyor. Yoksa cilt yağından dolayı elde kayıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkbey kullanıcısına yanıt
    ne kadar aralıkla güncelleniyor bilmiyorum ama wifi ile güncelle kısmı açıksa fotoğraflar artıyor.ben kapattım o yüzden
  • ademis kullanıcısına yanıt
    WiFi ile güncelle nerde hocam

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    dostum
    ayarlar/ekran kilidi ve şifreler/magazin kilit açma ayarları ---->wifi ile otomatik güncelle
    teşekkür ederim Hocam

• Hocam merhaba, eski bir htc 10 kullanıcısı olarak p10'un şarj/ekran süresi ve kamera karşılaştırması sizce nasıldır?

Kamera konusundan çok şüphe duymuyorum ama pil tüketimi htc ile aynı olur diye çekiniyorum. Htc 10 ile en son 3.5 saat kadar (oldukça pasif kullanım ile) ekran süresi alıyordum, 1 günü asla çıkarmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi user.cm -- 14 Ocak 2018; 22:20:18 >
  • user.cm U kullanıcısına yanıt
    Benim şu an 4 saat 28 dakika ekran süresi ve %29 kalan şarjım var.

Ekran süresi bende 4,5 ile 6 saat arasında değişiyor.

Kamera konusu beni tatmin ediyor , ben çok kamera ile uğraşan birisi değilim ama çok çok güzel fotoğraf çekenler var bu telefon ile

Teşekkür ederim hocam. Şuanda 1850 tl.'sına imei işlenmiş yurt dışı cihazı satılıyor. Acayip aklımı çeliyor. :)
  • Arkadaslar merhaba yardımınıza ihtiyacım var. Yarın yeğenime bu telefondan almam gerekiyor. Plus ve 128 gb olacak. En uygun nerede satılıyor yakın zamanda alan varsa yardımına ihtiyacım var.

O fiyata bulduysanız hiç düsünmeyin.nerede satılıyor ben de alayım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oasisinet kullanıcısına yanıt
    Facebook'ta çin pazarı isimli grupta satılıyor hocam. O grubun sahibi eskiden dh'de de satış yapıyordu sonradan tartışmalar oldu buradan çıktı.

Şahsen Xz 1, Mi 6 ve P 10 arasında kaldım.

Xz 1 gece çekimi berbat. Mi 6 ve P 10 kamera karşılaştırmalarında Mi 6 baya önde duruyor. Napsam bilemedim.
    Burada karar senin tabiki fiyat gayet uygun.şu mu olsun bu mu olsun dedikçe insan karar vermekte çok sıkıntı yaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: user.cm

Facebook'ta çin pazarı isimli grupta satılıyor hocam. O grubun sahibi eskiden dh'de de satış yapıyordu sonradan tartışmalar oldu buradan çıktı.

Xz 1 gece çekimi berbat. Mi 6 ve P 10 kamera karşılaştırmalarında Mi 6 baya önde duruyor. Napsam bilemedim.

O grubu ben de takip ediyorum ama huawei modelleri uyguna gelmiyor. Ürün hem kutusuz ayrı geliyor, aksesuarlar ayrı geliyor, üstelik çin sürümü gelme ihtimali yüksek. Yani google play olmayabilir ve kurmak için uğraşırsınız. Gelmesi de 1 ayı bulabilir.
    Onun yerine indirim çeki falan ayarlayıp n11 ya da hepsiburada'dan almak daha uygun.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/huawei-p10-64gb-hafiza-4gb-ram-20mp-kamera-cift-hat-cep-telefonu-P190618109

Delta garantisi bana göre garanti sayılmaz ama en azından telefon resmi kayıtlı açılmamış kutuda geliyor. Şu an 2029 TL. Aradaki farka her şekilde değer. Yine de tercih sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: user.cm

Mi6 önde değil ve önde olması teknik olarak imkansız kağıt üstünde bile önde değil, Sadece renkleri olduğundan biraz parlak gösteriyor keskinlik konusunda p10 açık ara önde
  • Arkadaşlar merhaba, p10 u hangi renk almak lazım? Siyah ve mavi arasında kaldım. Mavinin arka tarafını tırtıklı. Siyahı beğendim ama en ufak çizik falan gösterir, boyası kalkar gibi duruyor. Alttan beyaz çıkıyor. Kılıfsız kullanacağım hangisini tavsiye edersiniz
  • Arkadaşlar hepsiburadada beşken elektronik diye bir satıcı (2 satıcı daha var benzer fiyatta) p10'a 2666 lira diyor huawei Türkiye garantili. Sorduğumda ürünler açılmamış kutuda sıfır sorunsuz ürün diyor. Daha önce buradan alışveriş yapan, garanti imei vb konularda sorun yaşayan oldu mu?

http://www.hepsiburada.com/huawei-p10-huawei-turkiye-garantili-p-HBV000006G60X?magaza=Be%C5%9Fken%20Elektronik
  • Bu fiyatlara ne olmus boyle p10 plus hepsiburadada Tr garantili 3bine satiliyordu simdi 4300 olmus .

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Arkadaşlar merhaba, p10 u hangi renk almak lazım? Siyah ve mavi arasında kaldım. Mavinin arka tarafını tırtıklı. Siyahı beğendim ama en ufak çizik falan gösterir, boyası kalkar gibi duruyor. Alttan beyaz çıkıyor. Kılıfsız kullanacağım hangisini tavsiye edersiniz

Siyah kullanan arkadaşlar yorum yaparsa seviniriz

• P10 kutudan üzerinde ekran koruyucusu ile mi çıkıyordu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.