Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu cihazın bildirim sesi ile zil sesi ayarı keşke birbirinden bağımsız olsa :( Telefonu duyayım diye sesi açtığımda bildirim sesinden yıkılıyor ortalık bir tek ding sesi bile olsa :(
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    S7 edge satdim aldim p10 s7 satma sebebim kavisli ekran gercekten beni snir ediyordu kucuk ellerim p10 alma sebebim p9 kullanmis olmam ordan biliyorum huawe kamerasi gece cekimi icin deyil vede eb byük artisi kompak tasarim tek elle kullanmalik parmak izi ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, mavi p10 (ithalatçı garantili) alarak aranıza katıldım.Şuan telefonla gelen ilk sürümde galiba b113 sürümü emuide kontrol ettiğimde b133 sürümü çıkıyor yaklaşık 1.20 gb fakat firmware finderda en son sürüm olarak 2 sürüm çıkıyor biri 300 mb diğeri 2.2gb hangisi yüklememi önerirsiniz? Ayrıca androbench testi biraz düşük çıktı moralim bozuldu emmc galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -MorpheuS- -- 17 Ekim 2017; 12:45:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -MorpheuS-

Merhaba arkadaşlar, mavi p10 (ithalatçı garantili) alarak aranıza katıldım.Şuan telefonla gelen ilk sürümde galiba b113 sürümü emuide kontrol ettiğimde b133 sürümü çıkıyor yaklaşık 1.20 gb fakat firmware finderda en son sürüm olarak 2 sürüm çıkıyor biri 300 mb diğeri 2.2gb hangisi yüklememi önerirsiniz? Ayrıca androbench testi biraz düşük çıktı moralim bozuldu emmc galiba

kardeş sabret 1-2 güne otadan otomatik son sürüm güncellemesi gelir. firmware finder a bulaşma.

• nadir3391 kullanıcısına yanıt
    Hocam cahilliğimi mazur görün OTA nedir?
  • BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Cihaz p10 dergi kilit açma seçeneklerinde fotoğraflarn altında 3d dinamik yazıyor, kilit ekranına geldiğimizde telefonu dik konumda sağ sol yaptığımızda nesnenin etrafında dönüyor .
  • fblist23 F kullanıcısına yanıt
    isme tıkladığında dikkat et, ön ad diye birşeye atıyor otomatik. sen isim kısmını seç tekrar, yoksa gözükmüyor isim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MorpheuS-

Hocam cahilliğimi mazur görün OTA nedir?

telefona güncelleme bildirimi gelmesi, sen sadece güncelle diye izin veriyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_kaan

isme tıkladığında dikkat et, ön ad diye birşeye atıyor otomatik. sen isim kısmını seç tekrar, yoksa gözükmüyor isim.

teşekkürler dediğiniz gibiymiş
  • vala61 kullanıcısına yanıt
    Biraz daha açıklayıcı yazabılırmısınız ? Temalardamı ayardamı vs bırde hangi surum?

• Arkadaşlar kilit ekranında bildirim gözükmüyor bunun için güzel bir uygulama bulabilen var mı can sıkıcı gerçekten..

• iPhone 7’den p10’na geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ayarlar ekran kilidi magazin kilit açma orda aboneliklere tıklayın orda hepsini seçin yukarıda indiriilenlere tıklayın güncelleye tıklayın fotoğraflar otomatik çıkacak.

• Kirimli52 K kullanıcısına yanıt
    Ayarlar bildirim ve bildirim çubuğu orda bildirimler ekranı açar tiki tıklayın.

Hocam iyi güzel de orada çıkan fotoğraflar var 3D dediğiniz kısmı hala bulamadım

Şöyle buyrun ekran kilitliyken telefonu dik bir şekilde hareket ettirirseniz cismin etrafında hareket ediyor etkisi veriyor bütün sır bu 😂

P10 Plus B165 son sürüm bu böyle birşey yok şuan için :)

• merhaba arkadaşlar 1ay oldu alalı p10 cihazı yeni gelen güncelleme ile neler değişti zannediyorum wolte özelliği eklendi kurulum yapmadan önce wolte diye yazılar okudum bu wolte ne işe yarar ? birde smart lock özelliğini nerden nasıl aktif edeceğim onu bir türlü bulamadım....
  • ibrahmanıl İ kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 4 aydır p10 plus kullanıyorum ama tavsiye etmem hocam. Şuan ki kafam olsa kesinlikle one Plus 5 felan alırdım. Hatta abim xiaomi redmi note 3 kullanıyor 150 dolarlık telefon ama xiaomi nin en son güncellemeleri ile telefon uçak gibi olmuş resmen. Yani bazı firmalar güncellemelerle sürekli üstüne katarken, Huawei her güncellemesinde telefonun daha çok içine ediyor malesef.

• Nygaard kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeler bölgelere göre farklılık gösteriyor. Bence sizdeki ortadoğu sürümü ve şuan b165 sürümü var daha otomatik güncelleme gelmedi. Tr cihazlarına 170 ler geldi sanırım.

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.