Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonun c185 mi hocam? Benimki c185 ve bana da henüz güncelleme gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider_95

Bootloader açıksa eğer bu yöntem kullanılabilir sanırım ama iyi araştırın, bende tam emin değilim daha önce hiç huawei cihazda böyle bir şey denemedim.https://forum.xda-developers.com/p10/help/tutorial-recovering-p10-p10-brick-t3600211

bende okudum bunu ama hicbisey anlamadim ingilizce yetmiyor eger sen anladiysan yontem nasil yapiliyo bana dmden yazarsan super olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nygaard kullanıcısına yanıt
    Yok hocam farklı birşey yapmadım, OTA'dan geldi. Benimki P10, ancak pluslara da güncelleme geldi diye biliyorum ben. Hangi ülke cihazı sizinki ona göre fikir sahibi olabilirsiniz belki. Türkiye'ye daha yeni geldi, belki halen resmi olarak güncelleme almayan ülkeler vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkdln

Telefonun c185 mi hocam? Benimki c185 ve bana da henüz güncelleme gelmedi.

Evet hocam. c185b165 sürümü var şuan
  • dogan_22 D kullanıcısına yanıt
    Hangi ülke olduğunu bilmiyorum hocam kullandığım sürüm:
    VKY-L29C185B165

Nasıl öğrenebilirim hangi ülkeye kayıtlı olduğunu?

Teşekkür ederim.
  • Merhaba. Almanyadan alınma p10 malum kayıtlı acaba almanyadan alıpta kullananlarda problem var mı?
  • jern kullanıcısına yanıt
    hisuite tanıyor mu cihazı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider_95

hisuite tanıyor mu cihazı?

tamamdır hallettim sorunu.şimdi bir sorunum var twrp yüklü cihazda rom yükleyemiyorum daha önce custom yada stock rom yükledinmi yada yükleyen varmı bi kaç kez denedim hata verdi neden anlamadım
  • Selamun aleyküm arkadaşlar iPhone kullanıcısıyım ama iOS yazılımı için kalite olarak her zaman Huawei telefonun kralıdır diye her yerde söylemişimdir. Geçenler de elime P10 geçti ve biraz baktım çok hoşuma gitti kullananlar nasıl bir yorum yapar android klasik donma kasma olayı var mı tavsiye eder misiniz teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uzays1z U kullanıcısına yanıt
    Uzays1z teşekkür ederim. Değişik bi özellik :) zil sesi en düşük kademede ofisi inletiyordu :)

• Arkadaşlar telefonuma bir Micro SD kart taktım.depolama birimini telefondan SD karta geçirirken uyarı veriyor : veri sızıntısı olabilir falan gibisinden,herhangi bir sıkıntı olur mu depolama birimini SD kart yaparsam ?

• jern kullanıcısına yanıt
    başka cihazlarda yükledim ama huawei sıkıntı ya, tek sim çift sim den kaynaklanıyor galiba uygun rom bul twrp den başta her şeyi wipe la sonra romu flaşla
  • Beyler s7 edge kullaniyorum arkadasimda p10 var plus degil kafa kafaya takas istiyor cift kamera olusu beni cezbediyor ama fiyatlari baya bi dusmus bende cok telefon degistiren birisiyim sizce p10 u almalimiyim

• güncellemeyle gelen başka bir özellik de kilit ekranına da 3d görüntü gelmesi.
  • Şu swiftkey klavyede ki, öngörücü yazıyı nasıl yok edebiliriz. Kaldıramadım bir türlü.

• arkadaşlar telefon kaydederken ismini yazıyorum fakat çarpı işareti çıkıyor numarayı kaydediyor ama listede ismi çıkmıyor anlayan?
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Bence al sonuçta biri yeni bi cihaz 1 yıl var arada. S7 düz vardı p10 plus var harika s7de iyiydi ama plus baya baya iyi.

• Arkadaşlar günaydın.telefonuma bir Micro SD kart taktım.depolama birimini telefondan SD karta geçirirken uyarı veriyor : veri sızıntısı olabilir falan gibisinden,herhangi bir sıkıntı olur mu depolama birimini SD kart yaparsam ?

Bu şekilde depolama birimini SD kart olarak değiştiren var mı ?

• vala61 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi cihaz hangi sürüm?

P10 Plus B165 böyle birşey görmedim :)

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Çift kamera olması cezbetmesin, Kameranın leica olması cezbetsin.. Ve evet bence takasa değer..
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.