Şimdi Ara

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
23
Favori
105.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar orjinal sarj adaptoru kac volt kac amper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cpt.Ee kullanıcısına yanıt
    ★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    Teşekkur ederim hocam.

• arkadaşlar bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme ayarını nereden değiştiriyoruz ?
  • Telefonu yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum fakat sarjı çok az dayanıyor. Günde 2 kez sarj ettiğim oluyor, sizin telefonlarda aynı sorun mevcut mu?
  • mrtbogus kullanıcısına yanıt
    Ekran süreniz nedir?

• Silinmiş fotoğrafları kurtarmak mümkün mü ? Genelde uygulamalar root istemekte,daha önce hiç root atmadım basit bir yolu var mıdır ?
    Bende durum bu şekilde. Hiçbir sorun yok ve hatta fazlasıyla iyi görünüyor.

★★★Huawei P10 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları Tayfası !! (F/P Canavarı)★★★04.06.2018 Güncel

• Ocak 2019 güvenlik yaması ile birlikte.
    379 güncellemesi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 25 Ocak 2019; 19:45:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar;
    2016'da piyasaya cikan mate 9 icin pie 9 guncellemesi gelmis muhtemelen bizlere de gelebilir değil mi?
    Siz ne duşunuyorsunuz ?

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Bende durum bu şekilde. Hiçbir sorun yok ve hatta fazlasıyla iyi görünüyor.

Çok iyi oyun falan oynuyor musunuz veya sosyal medyada takılıyor musunuz? Ben ekran süresi en fazla 4-5 saat alıyorum.

Yoğun değil ama oyun oynuyorum. Sosyal medya yok sayılır. Bol bol Spotify, Periscope ve Discord.

• telefonda ses azalması mevcut .. p9 lite ile kıyasladığımda ses yarı yarıya az .. daha once bu sorunu olup halleden varmı ?
  • Çiğnediğiniz sakızdan kucuk bir parca kopartip hoparlordeki tozlari alip deneyebilirsiniz. Fakat ahizeye ayni islemi yapmani onermiyorum.İslemi yaptiktan sonra degisiklik olursa biraz merakliyim bilgi verebilir misiniz?

• Tercih edilen ağ türü kaybının 4.5G uyumlu sim karttan kaynaklandığını öğrendim.

Güncelleme ile kaybolan tercih edilen ağ türünü değiştir seçeneği 379 güncellemesi ile de giderilmedi. Telefon hala 2G ye geçemiyor.
    Birkaç gün önce kendime Asus Zenfone 5z aldım. Huawei P10 Lite ı ise anneme verdim. Telefona 4.5G uyumlu olmayan Bimcell sim kartı takınca Tercih edilen ağ türü yeniden geldi.
    Tercih edilen ağ türünün gelmemesi 4.5G uyumlu sim karttan kaynaklanıyormuş.
    Yazılım ile bu sorunu düzeltmeleri gerekiyor.

• Merhaba,
    Bu sorunu herkes yaşıyor mu ?
    Ben boyle bir sorun ile karsilasmadim.
    Gorsel de ekliyorum.Bence sorununuz telefonu sifirlayip guncellerl yaptiginizda duzelir gibime geliyor.

• Mguldali M kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra bu ayarlar değişiyor. Güncelleme numarasını unuttum. Yapacak çok bir şey yok
  • Mguldali M kullanıcısına yanıt
    Temizleme işlemi yapmıştım ama olmamış demekki iğneyle biraz kurcaliyip süpürgeyle çekince baya açıldı sorun çözüldü :)

• Arkadaşlar bir WhatsApp grubu kuralım. Cevapları çabucak paylaşırız...

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Demek istedigim telefon zaten en guncel versiyonda bende bir sorun yok :)

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.