Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk duyurulan modeller arasında yok ama emui 9 ilk verildiginde de bu model sonradan eklenmişti listeye diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pqrst P kullanıcısına yanıt
    Hayır Emui 9 alacağı zaten belli gibiydi. Huawei bir büyük güncelleme hep veriyor ama lite ve alt seviye cihazlara genelde tek güncelleme veriyor. Yani 10 almamız mucize. Keşke alsa. Force dark mode özelliğini kullanmayı çok isterim.
  • Dün Emui 9.1 e geçiş yaptım, cihaz baya takılıyordu. Hemen hisuite ile cihazı yedekleyip wipe data factory reset+wipe cache partition yaptim cihaz akıyor şuan

nasil yapılır;
    bunlari yapinca tum verileriniz silinecek.
    *telefon kapalıyken ses artırma tuşu+ acma kapama tuşuna basılır
    *açılan ekrandan wipe data factory reset yapılır ardından wipe cache partition yapılır
    *reboot system now a tıklayarak cihaz başlatılır. İlk açılış uzun sürüyor dondu diye reset atmaya çalışmayın.

• cnkcoskunn C kullanıcısına yanıt
    merhaba, bu geçen iki gün içinde
    9'da olup 8'de olmayan; önemsediğiniz veya eksikliğini yaşadığınız özellikler oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Enes Faysal E kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Açıkçası telefon o kadar rahatladı ki, o yüzden eksik varsa bile aramıyorum. 9 a göre çok daha stabil telefon şu an. Temiz kurulum yapıp 9 dan memnun olanlar da var ama güncellemelerle oturana kadar 9a geçmeyi düşünmüyorum ben.

anladım kardeşim, ben de döneceğim.
    tecrübelerimi paylaşırım.
    teşekkürler ve herkese iyi bayramlar))

temiz format atmadan dönmeyin bence . 8 den bir farkı yok performans olarak 9 un, güncelleme yaptığınız gibi kullanıyorsanız kasıyor cihaz

• pqrst P kullanıcısına yanıt
    Peki hocam temiz kurulum ile 9 a geçsek, ilerleyen zamanlarda da akıcı oluyor mu cihaz 8 gibi?

evet. 3 kere şarj bitirdim şu ana kadar bir sıkıntı yok eskisi kadar akıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pqrst -- 10 Ağustos 2019; 18:24:37 >
  • Bende bugün telefona format attım. Atmışken birde 9.1 e geçeyim dedim. Bi kasılma yok gibi. Hatta biraz hızlandı gibi ama bu reseylediğim içinde olabilir. Kasılmaya ve ısınmaya başlamıştı 8de iken. Sıkıyordu artık.

9.1 için 4-5 saatlik tecrübelerim olumlu. Şarjı tam fullememiştim o yüzden net birşey söylemeyeyim ama bana eskisi gibi geldi. Beğendiğim beğenmediğim ufak tefek detaylar var ama önemli şeyler değil. Sadece bildirim çubuğunda telefon çekim gücü ve veri aktarım hızı en sola dayalı. Bunu eskisi gibi sağ tarafa pilin yanına alabilirsem sevinirim. Bilen varsa aydınlatırsa süper olur.

• Merhabalar. P smart 2018 telefonumun arkasına hafifçe vurduğum zaman ya da masanın üstüne bıraktığımda bir parça gevşemişte sağa sola çarpıyormuş gibi bir ses geliyor. Siz de duyuyor musunuz böyle bir ses

• quote:

Orijinalden alıntı: E.M.R

Merhabalar. P smart 2018 telefonumun arkasına hafifçe vurduğum zaman ya da masanın üstüne bıraktığımda bir parça gevşemişte sağa sola çarpıyormuş gibi bir ses geliyor. Siz de duyuyor musunuz böyle bir ses
    Kameradan geliyor o ses . Lensler hafif boşluklu cikirt cikirt yapıyor.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Anladım. Umarım ilerde sorun yaratmaz. Bugün bir sorunla karşılaştım. Yeni kulaklık aldım ama telefon kulaklığı görmüyor.

• Herkese selamlar, telefonum mail almıyor artık bunun ayarlanması nereden yapılıyor? Şimdiden teşekkürler.

• ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★
    güncelleme geldi, yükleyen oldu mu?

Bana henüz gelmedi. Siz yüklediniz mi? Bir değişiklik var mı?
  • suuyurbendeuyurum kullanıcısına yanıt
    hayir yuklemedim

• yükledim, bir farklılık görünmüyor. sadece cihaz açıldığında aşağıdaki izni istedi (gerekli görmediğim için izin vermedim)
    ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Faysal -- 1 Eylül 2019; 16:13:36 >
  • yeni bir güncelleme daha geldi, yükledim. herşey aynı görünüyor.
    ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• 3 gb neyin güncellemesi yahu zaten android 9.1 güncellemesi kendi basina 3.5 gb idi

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.