Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 9.1.0. 115 sürümünden sonra güncelleme geldi mi telefonunuza?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnkcoskunn C kullanıcısına yanıt
    Bana telefon üzerinden gelmedi ama pcye bağlayınca hisuite güncelleme var dedi sonu 120 ile biten. Oradan güncelledim.

• kotrimoksazol K kullanıcısına yanıt
    Hicare den bakıyorum oradan da gözükmüyor güncelleme. 115 e göre fark var mı hocam 120 sürümünde?

yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar Turkcell kullanıyorum ayarlardan 4.5g ve Volte açıyorum ama durum çubuğuna Volte yazısı gelmiyor.

Görsel olarak herhangi bir değişiklik yok . Güvenlik yaması vs var sanırım. Yukarıda RAM kullanımının azaldığını söylemiştim ama uzun vadede daha da arttığını farkettim. Artık boşta sadece 750-800 MB RAM kalıyor umarım bir an önce bir güncelleme ile düzeltirler bu durumu. Çünkü artık uygulamaları 3-4 saniyeliğine kapatıp açtığımda bile yeniden başlıyorlar. özellikle Chrome'da çok oluyor fazlasıyla can sıkıcı bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotrimoksazol -- 3 Ağustos 2019; 22:19:30 >
    Boşta Ram kullanımında değişen şey yok. Gelen 120 güncellemesi güvenlik güncellemesi zaten sistemde değişen şey beklemek hata olur.

merhaba, dediğiniz gibi arkaplanda uygulamaların durması sıkıntı oluşturuyor.
    8 tecrubem olmadığı için soruyorum; 8 e dönmeyi düşünüyor musunuz? sizin ve 8 tecrübesi olan arkadaşların fikirlerini merak ediyorum..

• Enes Faysal E kullanıcısına yanıt
    Evet 8 performans ve stabilite açısından bariz bir şekilde daha iyiydi. 9'a ilk güncelledikten sonra 8'e döndüm ama sürekli güncelleme bildirimlerinden bıkıp mecburen yine güncelledim. 8'de boşta kalan RAM miktarı 1,6-1,7 GB civarıydı ayrıca animasyonlar vs de daha akıcıydı. Sürekli güncelleme bildirimlerinden bıkmayacaksanız dönmenizi öneririm.

• 9 sürümününde olup netflix kullanan var mı? artık hd kullanabiliyor muyuz netflixi? veya 9 sürümünde olup DRM info uygulaması üzerinden widevine security level kısmına bakıp buradan paylaşabilecek olan var mı zahmet olmazsa, ona göre bende güncelleyeceğim cihazımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pqrst -- 5 Ağustos 2019; 22:21:31 >
  • Andorid 9'da Microsoft Launcher kullanmaya başladıktan sonra telefonun akıcılığı ilginç bir şekilde gözle görülür bir biçimde arttı. İlginç diyorum çünkü 8'de kullanırken telefonu yavaşlatıyordu.
  • Selamlar.P smart 2018de android 8 e nasıl dönebilirim hi suite indirip bilgisayara bağlıyorum(en son sürüm)güncelleme bölümüne girdiğimde yazılımınız güncel yazıyor başka bir şey çıkmıyor.

• OnderGani1 O kullanıcısına yanıt
    Tam hatırlamıyorum ama önceki sürüme dön diye bir seçenek olması lazım

Hisuite den bu şekilde 8 e dönersek cihazdaki hersey siliniyor mu hocam?

Evet. Herşey siliniyor. Ama Hisuite'den yedekleme yaparsanız hiç veri kaybetmezsiniz. Yedekleme özelliğini çok iyi yapmışlar. Sıfırladıktan sonra geri yükleyince whatsapp bile direk açılıyor SMS doğrulama falan istemiyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pqrst

9 sürümününde olup netflix kullanan var mı? artık hd kullanabiliyor muyuz netflixi? veya 9 sürümünde olup DRM info uygulaması üzerinden widevine security level kısmına bakıp buradan paylaşabilecek olan var mı zahmet olmazsa, ona göre bende güncelleyeceğim cihazımı.
    bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu

bu şekilde 8 e geri döndüm. Teşekkürler.
  • Arkdaşlar sizce EMUI 10 gelir mi bu cihaza :D Biliyorum çoğunuz ne 10'u 9'u aldığına şükret diyeceksiniz ama ben geç de olsa 10'un verilebileceğini düşünüyorum.
    :)
    iNŞÂALLAH gelir

10 gelmeyecek

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.