Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam. P smart 2018 kullanıcısıyım. cihazımı android 9 a güncelledim ama çok kasmalar var. deli ediyor beni. tekrardan android 8.1 e nasıl dönerim yardımcı olur musunuz ?
  • postmix P kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara HiSuite adlı uygulamayı kur. Cihazı bilgisayara bağla. Ondan sonrasını halledersin. Yalnız android 8.1'e dönemezsin çünkü P Smart için 8.1 diye bir sürüm yok :)
  • Valla eski sürümü yanlış hatırlamışım. Bir önceki neyse ona nasıl dönerim kardeşim hisuite ile mümkün müdür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    evet mümkün.ancak tum verileriniz silinir ona dikkat edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pqrst -- 9 Temmuz 2019; 16:40:26 >
  • Silinsin ya sorun değil. Bir önceki iyiydi. Bu çok kasıyor donuyor. Kaldırmıyor telefon. Bu şekilde kasacaksa neden yayınladınız ki pie yi..

güncellemeden sonra formatladiniz mi cihazi eski sistemin kalıntıların silmek için. yukarida bir arkadaş anlatmıştı nasil yapıldığını.

• İyi akşamlar dostlar, 3 Nisan 2018de telefonu satın almıştım, 27 temmuz 2018de sararmadan dolayı ekranı Başarıdan değişti. Şu an yine sol taraftan ufacık başladı sararma zamanla büyüyecek sanırsam. 2.kez değişim yapılıyor mu?

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    değiştirmek zorunda garantide sonuçta cihaz

• Aynen öyle yapıcam. İnş. sorun çıkarmazlar.
    İçindekileri temizlemesi var şimdi al başına iş.

• guncellemek istemiyorum wifiden otomatik indirmeyi kapadim ama her interneti acip kapadigimda guncelleme bildirimi cikiyor bazen yanlislikla tikliyorum sonea iptal ediyorum bu bildirimi nasil kapatabiliriz

• lapatid L kullanıcısına yanıt
    Uygulamalara girin sistem güncellemesi ve ayarların verisini temizleyin.

• p smart 2017'den p smart 2018'e geçenleri ve geçmek isteyenleri bir türlü anlamıyorum! "sürekli tamir görmüş ve haşatı çıkmış cihazlardan geçiş durumunu anlayabilirim" ama ortada hiç bir problem yokken, sırf keyiften geçen ve geçmek isteyenlere sesleniyorum, yazıktır günahtır! 2 cihazda hemen hemen aynı sayılır (AnTuTu'nun şişirilmiş puanlarını saymazsak) hatta benim için 2017 daha şık bi cihaz!

ayrıca bu isimlendirme dilinede lanet olsun!
    bir daha ki sefere bu tarz isimlendirilmiş cihazlardan uzak duracağım!
    -telefonunun modeli ne diye soran olunca:
    - p smart diyorum
    -karşılık olarak 2018 mi 2019 mu diyorlar
    -2017 diyorum!
    - aaa 2017 modelide varmış onun diye şaşırıyorlar!
    - yok diyorum, bu telefonu 2018 diye iteliyorlar diyorum. 😁

ayrıca forumda da benzer durumlar oluyor, misal 2018 p smart cihaz alanlar hop buraya damlıyor!

bu arada hala 163 sürümündeyim, doğru düzgün rayında giden bi cihaza dokunmayı pek istemiyorum! belki ara güncelleme olan 167'yi yüklerim ama 9'a ise geçmem! belki 9.1 güncellemesi gelir ve herşey tıkırında olursa geçerim!

• Yalnız cihaz P Smart 2018 ve 2019 diye geçiyor. Bu konunun telefonu ise 2018, 2017 değil. P Smart 2017 diye de cihaz yok çünkü duyuruluş tarihi aralık 2017 olsa da global olarak (çin'i geç orada enjoy 7s model ismi) 2018'de satılmaya başladığından 2018 ismiyle anılır. İnsanları da yanıltıyorsun, adama 2019 yerine 2018 diyorsun bu sefer gelip P Smart 2019 cihazla ilgili sorununu 2018 gibi anlatıyor.
  • sabriyurga kullanıcısına yanıt
    benim kullandığım ve bu konunun içeriğini oluşturan cihaz, ilk p smart olan "P Smart 2017 dir" sizin veya markanın nasıl adlandırdığı veya piyasada hangi adla bilindiği, gerçeğinin ne olduğunu değiştirmez!
    2017'de duyurulan ve yurtdışında da aynı yıl satışına başlanan cihaz "p smart" yani "p smart 2017 dir" Çin'de ise enjoy 7s olarak satışa çıkan cihazdır!
    yine damla çentikli "p smart 2018" ise yurtdışı satışına 2018 yılının sonunda başlanmış cihazdır! (aynı saçmalıkları Samsung da bolca yapmıştı)

aynı mevzunun Teknoseyir'de de konusu geçmiş, damla çentikli modelin 2018 yılının sonunda satışa çıktığı için 2018 diye adlandırılması gerekirken, 2019 denmesini eleştirmişlerdi!

velhasıl siz ilk p smart'a "2018", damla çentikli olan modele ise "2019" deyin.
    bende 2017 ve 2018 diyeyim!
    yani bu mevzu: kızına anneciğim diyen bi anne gibi, veya oğluna babacığım diyen bi baba gibi anlamsızlaşabilir. 🤗

ayrıca nasıl adlandırırsak adlandıralım, "damla çentikli p smart almış arkadaşlar" yine birşeyler yazmak için bu konuya gelecekler 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 14 Temmuz 2019; 21:7:37 >

• Buradaki olay sizin ya da benim dememden bağımsız. Global olarak isimleri böyle. Yani elma elma iken niye elma bu diyemezsiniz? P Smart'ın ilk cihazı 2018'dir. En son çıkan damla çentikli ise Huawei P Smart 2019. Resmi sitede bile 2019 yazıyorken sizin çıkıp ben 2018 diyorum demeniz mantık dışı. Gülüp geçiyorum. Link de bırakayım sonra laf olmasın.
    https://consumer.huawei.com/tr/phones/p-smart-2019/
  • aslında ben sadece "p smart" demeyi tercih ediyorum! ama bana özellikle yıl ismi sordukları için, 2017'nin Aralık ayında duyurulmuş ve aynı ay global satışına başlandığı için p smart 2017 diyorum. şimdi ben bu cihaza 2018 desem asıl mantıksız olan şey bu olur!

yine "damla çentikli" p smart ise global olarak 2018'de duyurulmuş ve 2018'in aralık ayında satışına başlanmıştır. yani markanın pazarlama stratejisi beni alakadar etmez!

yani elma elma iken bu niye elma demiyorum!
    diyorum ki; çilek çilek mevsiminde yenir, elma elma mevsiminde yenir! 🤗

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    öncelikle geçmiş olsun. 2inci hatta 3üncü kez bile olsa değiştirmek durumundadırlar. acaba sizde ki ekran sararması neden kaynaklı oldu? kendiliğinden mi yoksa ekran ışığını full ve güneşli ortamda çok kullandığınızdan dolayı mı? veya sürekli şarjdayken mi kullanıyordunuz?
    bu arada ekran değişiminden sonra, ışık sızması, dokunmada bozulmalar veya ekranda ve kameralarda toz sorunu oldu mu?

• ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★
    güncelleme geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Enes Faysal E kullanıcısına yanıt
    Umarım ram kullanımını düşürmüştür çünkü aslında sorun huawei ile alakalı da değil gibi. Android pie çok ram kullanıyor
  • Yuklediniz mi güncellemeyi? Olumlu anlamda değişim var mı?

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.