Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncellemeyi yaptınız mı kasmalar falan gitti mi birde ımei numaranızın ilk 2 rakamı nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes Faysal E kullanıcısına yanıt
    umarım 9 güncellemesi ile yaşanan sorunlar düzelmiştir.
    9.1 güncellemesinde ne gibi durumlar olacak merakla bekliyoruz! 🤔

• KryAldmr K kullanıcısına yanıt
    IMEI 86 ile başlıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • guncellemeyi yaptim ama henuz bir farklılık gormedim/yasamadim

Wipe cache yapın öyle deneyin bir de

9.1. 115 bana geleli 2 ay oldu neredeyse yüklemesi 8.167 de yim

• ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

herşey aynı, sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Faysal -- 15 Temmuz 2019; 15:44:56 >
  • android 9 guncellemesi 8 e gore cok mu kötü, gecmeyelim mi? kararsız kaldim , gercekten kötüyse geri döndürmeye ugrasmayayim.

• pqrst P kullanıcısına yanıt
    Ben 2 kere geçtim ikisinde de geri dönüş yaptım çünkü fazla olmasa da kasmalar takılmalar oluyordu şuan 8 çok rahat eğer 9.1 e düzeltme güncellemesi falan gelmezse yükseltmeyeceğim bence çok istekli değilsen yükseltme

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Bana gelmemiş daha maalesef

• pqrst P kullanıcısına yanıt
    bu cihazi alali bir ay kadar oldu, ikinci el olarak aldim, aldigimda 9 yuklu idi
    bu nedenle kıyas yapamıyorum

• sabriyurga kullanıcısına yanıt
    dediğinizi yaptım olmadı izinlere girdim veri erişimini kapattım sozlesmeyi kabul etmedim bir türlü kurtulamadım bildirimden
    yapabilen var mı

• lapatid L kullanıcısına yanıt
    kapanmiyor hocam . sizi bıktırıp guncelletene kadar çıkacak o bildirim.

• valla zaten daha güncellemeyi düşünmüyorum sırf sistem güncellemesini kaldırmak için root atasim var

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13B66B2D0

öncelikle geçmiş olsun. 2inci hatta 3üncü kez bile olsa değiştirmek durumundadırlar. acaba sizde ki ekran sararması neden kaynaklı oldu? kendiliğinden mi yoksa ekran ışığını full ve güneşli ortamda çok kullandığınızdan dolayı mı? veya sürekli şarjdayken mi kullanıyordunuz?
    bu arada ekran değişiminden sonra, ışık sızması, dokunmada bozulmalar veya ekranda ve kameralarda toz sorunu oldu mu?
    Değiştirmek zorundalar ama yedekleyip götürüp beklemek sıkıcı oluyor, telefonu almadan önce burayı okusaydım keşke, yanından gecmezdim.
    Şarjda hiç kullanmadım hele ki ekran ilk değiştikten sonra şarjı hep sıfırlayıp, telefonu kapayıp şarj ettim prizde bırakmadım. Oyun vs hiç oynamadım, ekranı hep akıllı modda tuttum. İşim gereği WhatsApp hep açık durumda sadece geceleri kapıyorum belki ondan oldu. Ekran değiştikten sonra dokunmatik tepkisi biraz yavaşladı ama idare ettim, şu an sıkıntı şarjda bir gün boyunca gitmiyor artık yanımda hep şarj aleti taşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Değiştirmek zorundalar ama yedekleyip götürüp beklemek sıkıcı oluyor, telefonu almadan önce burayı okusaydım keşke, yanından gecmezdim.
    Şarjda hiç kullanmadım hele ki ekran ilk değiştikten sonra şarjı hep sıfırlayıp, telefonu kapayıp şarj ettim prizde bırakmadım. Oyun vs hiç oynamadım, ekranı hep akıllı modda tuttum. İşim gereği WhatsApp hep açık durumda sadece geceleri kapıyorum belki ondan oldu. Ekran değiştikten sonra dokunmatik tepkisi biraz yavaşladı ama idare ettim, şu an sıkıntı şarjda bir gün boyunca gitmiyor artık yanımda hep şarj aleti taşıyorum

Alıntıları Göster
    p smart'ı 8 aydır kullanıyorum ve konuyuda bayadır takip ediyorum. sizin gibi ekran sararması yaşayan arkadaşlar var ama bu sıkıntılar kronik sorun olmasa gerek. şayet kronik bi sorun olsa konu baya çalkalanırdı. belki bi seriye has sıkıntılar olabilir. bazı telefonu üreticileri aynı cihaz aynı model bile olsa farklı panel tercihleri yapabiliyor.
    siz dokunmatikte de bazı sıkıntılar yaşıyorum diyorsunuz. yani 2 kere ekran sararması birde dokunmatik sıkıntısını göz önüne alınca, 3 kez üst üste ekran arızası oluyor bu. eğer kullanıcı hatasından kaynaklı saymazlarsa, cihaz değişi veya para iadesi talep edebilirsiniz.

• Arkadaşta p9lite var onunda sarı Bir çizgi çıktı. Ama sağlam diye kullanıyor şimdi versem telefonsuz kalacam diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lapatid

valla zaten daha güncellemeyi düşünmüyorum sırf sistem güncellemesini kaldırmak için root atasim var
    Root nasıl atacaksınız? Boot kilidi var ve şifreleri Huawei vermiyor.

• yeni güncelleme mevcut 9.1.0.20

• Yeni güncellemeden sonra telefon kasmaya başladı.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.