Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ohoo beta mış o zaman bizde bekliyoruz gelecek diye 🙄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .mkv uzantılı bir video'da ses çıkmadığını farkettim az önce. Önceden veriyordu. MX Player'da ise sesi veriyor halen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    Temalar uygulamasının simgeler bölümünde küçük simgeleri olanlardan birini seçebilirsiniz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam anlamıyla beta değil hocam. Betaya katılmayanlara da geliyor. Stabilden önceki önsürüm sadece. yine stabil tabi beta gibi degil:D

• Sanki gece modu biraz daha iyileşmiş ya da bana öyle hissettirdi bilmiyorum.
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

• cenkerozkan C kullanıcısına yanıt
    Hocam buyrun
    https://www.youtube.com/watch?v=tZ7k5RtFAMk&feature=youtu.be

• MertBeet M kullanıcısına yanıt
    Sen yapsana kanalı çok iyi, her türden soruya cevap veriyor adam.

• Emui 10 u yüklediğimden beri sitelerde karşıma çıkan reklamların çoğu Rusça oldu, Rus teknoloji marketlerinin vs reklamları çıkıyor hep, sizde de böyle bir durum söz konusu mu?

• Inceleme videosu. Almayı düşünenler için.

https://www.youtube.com/watch?v=i3hoYRhit5c&feature=youtu.be

• Bugün Huawei Servisine gittim ücretsiz ekran filmi için,ellerinde kalmamış. Daha sonra yine Huawei anlaşmalı bi kvk ya gittim taktıklar. Bi baktım ki başka telefonun ekran koruyucusu. Söyledim işte bu koruyucu bu cihaza ait değil diye. Huawei'nin bize gönderdiği bu, değiştirirseniz yine aynısı takılacak dedi. Zaten Ücretsiz olduğu için bişey demedim ama böylede kötü duruyor bide yamuk takmışlar

• Sa arkadaşlar 1000-1500 TL arası bir telefon arıyorum yurtiçin olacak şekilde honor 10 lite ile p9 smart 2019 gözüme çarptı anneme alacağım için yazı boyutu büyük kullanacak. Ekran konusunda bir sorun yaşar mıyım birde anneme alacağım için cihazda aldıktan sonra başağrıtıcı sorun olmamalı.Biraz incelediğim kadarıyla Ram ve pil sorunu yaşayan olmuş. Sizce bu iki cihazdan hangisini seçmeliyim ve max 1500 Tl başka cihaz öneriniz var mıdır ?
  • lazye kullanıcısına yanıt
    1500 e redmi note 8 alın hocam.başka cihaz bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Sa arkadaşlar 1000-1500 TL arası bir telefon arıyorum yurtiçin olacak şekilde honor 10 lite ile p9 smart 2019 gözüme çarptı anneme alacağım için yazı boyutu büyük kullanacak. Ekran konusunda bir sorun yaşar mıyım birde anneme alacağım için cihazda aldıktan sonra başağrıtıcı sorun olmamalı.Biraz incelediğim kadarıyla Ram ve pil sorunu yaşayan olmuş. Sizce bu iki cihazdan hangisini seçmeliyim ve max 1500 Tl başka cihaz öneriniz var mıdır ?
    Xiaomi mi a3 e de bir göz gezdirin hocam. Sadece ekran çözünürlüğü biraz kötü gibi bir inceleyin isterseniz almadan önce. Birkaç güne ben de almayı düsünüyorum

Doğrudur hocam, yani takılan o ekran koruyucu film bizim telefonlar için olanmış. Bende bir kac ay önce yaptırdım ve aynı tepkiyi verdim, yanlış ekran filmidir diye düşündüm, çünkü huawei gibi bir firmaya bunu yakıştıramadım ve huawei Türkiye ile irtibata geçtim, bana dedikleri şey, ekran filmin bu cihaz için olduğunu belirttiler.
    Bırakın ön yüzü tamamen kaplamasını, telefonun iç ekranını dahi örtmüyor. Tamam, bizim telefonun kenarları hafif kıvrımlı bunu anlarım ama bu film, asıl ekrana dar geliyor ve bu da gerçekten çirkin bir görüntü oluşturuyor.

• Beyler şu telefon hakkında biriniz bi tavsiyede bulunun iyi mi kötü mü stabil mi? Anneme almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir?

• erkanx38 E kullanıcısına yanıt
    Hocam git Samsung M20 al annene, bu telefonla uğraşmayın, gerek pil ömrü, gerek kullanım kolaylığı ve donanım özellikleri olarak tam annelik bir telefon.
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    M30 la bunun arasında kaldım da samsunga güvenemiyorum nedense

Hocam fotoğraf atabilir misin? Ben de o ücretsiz ekran koruyucudan almayı düşünüyorum. Gitmeden önce görsem çok güzel olur boşuna yol yapmamış olurum.

Ben aldığımda bildiğin yamuk takmışlardı. Kendim çıkarıp tekrar taktım falan bu seferde yanlardan hava aldı düzelmiyor. Cihazı kullanırken pek hissetmiyorum. Ama bildiğin başka cihaza ait Huawei nasıl böyle bir şey yapıyor anlamıyorum. Kamera yeri bile bu cihaza ait değil, Xiaomi Mi 9 gibi kamera yeri. Bildirim ışığına kadar yetişmiyor, kısa. Şuanlık ekranın çizilmesini engellediği için, telefonu daha rahat kullanıyorum o yüzden hala çıkarmadım:D
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

Ben aldığımda bildiğin yamuk takmışlardı. Kendim çıkarıp tekrar taktım falan bu seferde yanlardan hava aldı düzelmiyor. Cihazı kullanırken pek hissetmiyorum. Ama bildiğin başka cihaza ait Huawei nasıl böyle bir şey yapıyor anlamıyorum. Kamera yeri bile bu cihaza ait değil, Xiaomi Mi 9 gibi kamera yeri. Bildirim ışığına kadar yetişmiyor, kısa. Şuanlık ekranın çizilmesini engellediği için, telefonu daha rahat kullanıyorum o yüzden hala çıkarmadım:D
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.