Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamınaleyküm.Beyler telefon 1500 tl şuanda alınır mı.Acil yorum atarsaniz sevinirim.Indirim yarin bitiyor.Çok istiyorum bu telefonu ama çok kararsizim.Performansi ve en onemlisi pili nasıl.Lütfen yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atakan000 A kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam. Bence alınacak en mantıklı tercih redmi note 8 olacaktır. Gerek gorilla class 5, type c, hızlı şarj, 4000 batarya, kamera, snapdragon 665, RAM vs. Eğer yazılım ile ilgileniyorsanız custom rom gibi, bi ton geliştirici dolu Xiaomi için. Ve snapdragon olmasının bir artısıda Gcam kullanabilmek. Ben eski moto z2 play cihazımda kullanıyordum. Gerçekten kendi kamerasına kıyasla mükemmel fotoğraflar çekiyor. Ama gcam kirin cihazlar için şuan mümkün değil.
    Siz miydiniz Xiaomi düşünmüyorum diyen hatırlamıyorum ama yine de siz bilirsiniz. Şu da bir gerçek ki p smart 2019 performans ve batarya konusunda da sizi üzmeyecektir. Ama aynı fiyat aralığında Xiaomi almak bana göre daha çok daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 30 Kasım 2019; 20:11:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MertBeet M kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için tesekkur ederim.Ugraşmissiniz gayet kaliteli bilgiler vermişsiniz ama ben xiaomi dusunmuyorum.Yinede teşekkurler.Huawei p smart 2019 dusunuyorum.Kullaniyorsaniz huawei p smart 2019 nasil bir telefon size göre

• TurkmenBeyi_66 T kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiden emin misin hocam? Bir de OTA üzerinden nasıl geldi?

Telefonunuzu kurarken bölgeyi hindistan olarak mı seçtiniz?

• Sildim kardeşim saol

Peki hocam anladım. Ben cihazı turkcellden faturaya ek aldım yani peşin değil. Eğer peşin olsaydı kesinlikle Xiaomi tercih ederdim. Maden Xiaomi düşünmüyorsunuz. P smart'ın performans ve batarya konusunda çok memnumum. Cihazı alalı 2 ay falan oldu. Sadece 1 kere şarjı yetmedi gün içinde. Onda da saatlerde Call Of Duty, PES 2020 falan oynamıştım. Onun dışında cihazı sabah 9-10 gibi çıkıyorum şarjdan ,gece yatarken şarja takıyorum. Tabi şarjı daha bitmemiş oluyor. Bahsettiğim 1 gün dışında tüm gün içinde şarj ile işim olmuyor. Cihazdan yine oyun oynuyorum, gerek COD veya PES 20 ama o günkü kadar fazla değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 30 Kasım 2019; 20:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkerozkan

Bu bilgiden emin misin hocam? Bir de OTA üzerinden nasıl geldi?

Telefonunuzu kurarken bölgeyi hindistan olarak mı seçtiniz?
    Telefona 9.1 den bu tarafa format atmadım. Bölge Türkiye zaten. Cihaz resmi Huawei garantili vatandan alınma.

Bilgi değil benim bizzat yaptığım. Resimlerde de gozukuyor zaten ota dan geldiği.

Resimlere dikkatli baksaydin bilgi olmadigini ota dan gelmiş olduğunu görürdün.

Peki hocam tesekkur ederim daha aciklayici oldu bu sefer:)
    Benim bu konuda okudugum kadariyla 2 sorun var bu telefonda

1.Ram yetersizliği (çiktiğiniz uygulamadan geri donunce yeniden başlatmasi onun cozumu var ama işey yarıyomu acaba en son birsi paylaşmişti ss'ini

2.Ekran gövdeden ayriliyormuş ve sararma falan duydum sizin bu konu hakkinda dusunceleriniz neler acaba ekran hakkinda bir zararini gordunuz mu acaba

Evet RAM 3GB olması bir sorun ama bu uygulamaların arka planda durmaması kendini kapatması tamamıyla RAM'in yetersizliği ile ilgili değil. Onu paylaşan bendim bi sistem uygulamasını kaldırdım. Bir arkadaşla karşılaştırmada yaptık. EMUI 10 ile o en fazla 4 uygulama arka planda tutabiliyor ben ise o paylaştığım yöntemi uygulandığım da 6 uygulama arka planda tutabiliyorum ki benim için bu fazlasıyla yeterli bi sayı.

Sararma yaşamadım hiç görmedim. Ekranın ön kasasında ön kamera kısmına bastırınca bazen cızırtı ediyor:D ama bi yamulma falan olmadı şuana kadar. Ekranda gorilla glass olmadığı için çok hassas. Çok dikkat etmeme rağmen ekran habire bir yerlerinden çiziliyor

• Game Center'a bir turlu ulasamadim. Nereden erisebiliyoruz?

• Schwartzenius kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, uygulamalar, uygulama yardımcısı

Hocam çok teşekkür ederim cevaplariniz için yarın telefonu alcam.Huawei cihaz kullanmadiğim için huawei samsung gibi 2 buyuk guncelleme mi veriyor acaba.Ve bu emui kullanici arayuzu 10 oldu ama andorid 10 geldi mi acaba

Huawei nasıl bir politika izliyor bir bilgim yok yanlış bir şey demek istemem. Ve evet EMUI 10 yazılımı zaten android 10 tabanlı.

• Arkadaşlar bu ekran koruyucularından çok çektim biri temperli diğeri nano her biri 30 TL den koruyucu aldım. Birinde ön kamera kısmı kapalı bir süre sonra kamera kullanılmaz hale geldi tozdan. Her seferinde çıkar temizle derken çöp oldu zaten. Nano olan ise ekran görüntü kalitesi berbattı çıkarıp attım. Telefonda gün geçtikçe çizilmeye devam ediyor. Genelde ışık altında gözüküyor direk ekranda bakınca pek belli olmuyor ama daha kötü olacak gibi. Ne önerirsiniz? Amazon tr de 50 liraya spigen marka var. Sizce almalımıyım?. Kendi sitesinde fiyatı epey yüksek, black friday indirimli hali bile 70-80 gibi bir şeydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 30 Kasım 2019; 23:37:2 >
  • TurkmenBeyi_66 T kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma resimler çok arkada kalmış herhalde,

Dediğim gibi güncelleme ota yoluyla Türkiyede dağıtılmaya başlamadı daha o yüzden garip geldi.

• cenkerozkan C kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gece 12 den itibaren başladı hocam bazı derleme numaraları için Türkiye'ye

Hocam çizilme işini ben mağazada incelerken o kadar yoktu dikkatli baktım.Kendi kendine çiziliyor galba ne kadar korursanız koruyun öyle mi acaba

Ben o haberi görmemişim ya tamam şimdi anladım vaziyeti. İnşallah bizimkiler beta sürümü falan değildir ozaman.

• cenkerozkan C kullanıcısına yanıt
    Bizim kurduğumuzu bilmiyorum ama OTA üzerinden gelenin beta olduğu söyleniyor. ( gerçi aynı sürüm numarası zaten)Türkiye beta çalışmaları için yaşanan sıkıntılar beta gelmemesi vs bunun için beta kaydına katılmayanlara bile göndermişler; kaynak

https://www.youtube.com/watch?v=64MQf8-a1o0&feature=youtu.be

• Android / EMUI 10 güncellemesi bana da geldi arkadaşlar. Beta programına katılmamıştım. Ara ara güncellemeyi kontrol edin, her an size de gelebilir.

10.0.0.134 (C432E3R1P3)
    3,42 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 30 Kasım 2019; 23:52:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.