Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncekile c461 olan tabi ki uyumsuz ve 9.1 sürümü. emui 10 c432 ile başlıyor evet sonu benim de farklıydı p12 ile bitiyordu şuan değişti ama bir sorun olmadı. Bunu da @oraytah güvenerek yaptım o sorun olmadığını söyledi.
    Uygulamaların apk ve varsa data dosyalarını sd veya otg ye aktarıp daha sonra yükleyebilirsin.
    Firmware Dosyasının içinde farklı virus scan sonuçları mevcut. Ben açıkçası bir sorun olacağını sanmıyorum ama tabi siz de haklısınız her şey olabilir. Karar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 29 Kasım 2019; 14:49:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MertBeet M kullanıcısına yanıt
    Power genie uygulamasını daha önceki emui sürümünde kaldırmıştım, pil konusunda çok fazla sıkıntı yaşadım. Aşırı pil tüketimi gerçekleşti, o yüzden tekrar kaldırmayı düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oraytah O kullanıcısına yanıt
    Bu normal çünkü Huawei arka plan yönetimini googlenin kendi yazılımı ile bir de bu yazılım ile gerçekleştiriyor. Arka planda pek uygulama tutmuyor ve bu sayede pilden yana bir + performans sergilemiş oluyor. Bunun çözümü bu maalesef. Başka bilmiyorum

https://dontkillmyapp.com/huawei

• merhaba,
    dağınık izliyorum.. eğer konuşulduysa, bağışlayın.
    bu emui 10, android 10 ile gelecek diye duymuştum.
    yani şimdi biz emui 10'u ve android 10'u ayrı ayrı mı alacağız?
  • eskimu kullanıcısına yanıt
    Android 10 güncellemesi ile birlikte EMUI 10 da almış olacağız. Aynı güncellemeyle gelecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

arkadaşlar bende p smart 2019 kullanıyorum fakat portre modunda sorun yaşıyorum yani hiç güzel portre fotoğrafları çekmiyor telefon .. bu sorun sadece bende mi yoksa sizde de varmı ? normal kamera gibi algılıyor fotoğrafları .. arkadaşımın iphone 7 plus cihazındaki portre çekimleri ile arasında çok fark var
    sanırım bu konu ile ilgili sıkıntısı olan yok
  • Bendeki sürüm numarası C432E8 ile başlıyor fakat sizin sürüm numaranız C432E3 ile başlıyor. İndireceğim ama telefonu pert etmekten korkuyorum bir sıkıntı olur mu acaba ?
  • jetblacklife27 J kullanıcısına yanıt
    C432 olduğu sürece sıkıntı yok. Benim emui 9.1 de C432E8R1P12 idi. şuan C432E3R4P1. bir sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 29 Kasım 2019; 18:54:14 >
  • titanic70 T kullanıcısına yanıt
    Direkt çekerseniz olmaz evet. portre moduna girip efektler kısmından seçmelisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 29 Kasım 2019; 18:56:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertBeet

Direkt çekerseniz olmaz evet. portre moduna girip efektler kısmından seçmelisiniz
    kamera uygulamasından portre moduna giriş yaparak çekim yapıyorum zaten
  • titanic70 T kullanıcısına yanıt
    Giriş yapmanız önemli değil. girdikten sonra efekt seçmeniz gerekiyor bulanıklık için
    Portre modunu açtığınızda efekt 'hiçbiri' olarak ayarlı ondan bulanık olmuyor Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 29 Kasım 2019; 20:2:49 >
  • Hiç memnun kalmadım ben emui 10 dan. Arka planda hiçbir şekilde işlem barındırmıyor, keza kasmalar hala devam ediyor. Pişman oldum yüklediğime, biraz daha yolu var, güncellemelerle hallolur ancak.

Ben dediğim uygulamayı kaldırdım ve ayarlardan bi kaç yeri ayarladım. Siz mesajı attığınızdan beri tarayıcı, DH ve YouTube açık. Hiç yeniden başlama yaşamadım işlemlerde. Ama evet 9.1 kadar iyi değil arka plan sınırı

Düzenleme: PowerGenie olmadan ekran kayıt sırasında ortalama en fazla 6 uygulama arka planda tutuyor. Video linki atıcam, çok hafif uygulamalarda açmadım orta derece. Sanırım bu sınır 9.1 ile 1-2 daha fazlaydı. Siz de ne kadar oluyor kontrol eder misiniz? PowerGenie yüklü konumdayken.
    https://www.youtube.com/watch?v=h8SsH9sXwQc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 29 Kasım 2019; 22:56:20 >
  • MertBeet M kullanıcısına yanıt
    Şu an için 4 uygulama. Daha fazlasını göremedim.

Kayıt dışı denedim yine bişey farketmedi. 6 dan sonrası sıkıntı yeniden başlıyor tarayıcı vs. Benim için gayet yeterli bu. emui 9.1 de aşağı yukarı böyleydi (powergenie olmadan).
    Açıkçası ben EMUI 9.1 den yüksek bir performans görmedim. Ama kesinlikle düşük performans da görmedim. Şuan için memnumum diyebilirim

• Sanırım Türkiye de güncellemeyi ota uzerinden alan ilk kişi benim. Şuan iniyor...
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkmenBeyi_66 -- 30 Kasım 2019; 6:21:40 >

• Evet sürüm numarası aynı gözüküyor sadece derleme numarası farklı. Güncelleme almayanlar normal bildirim beklemesin hicare üzerinden güncellesin. Farklı bir sunucudan çekiyor

Yalnız görüntüde yazana göre bu BETA sürüm mü? Demek ki bizim internet yüklediğimiz de daha betaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 30 Kasım 2019; 7:53:54 >
  • Kurulum çok kısa sürede tamamlandı. Sistem çok daha hızlı. Karanlik mod gamecenter gpu turbo vs vs vs. Yenilikler ve tabiki android 10. 9.1 e oranla çok daha hızlı stabil çok beğendim. Kurulumdan bu tarafa en ufak takılma vs olmadı.ve baya kurcalıyorum. kısacası emui 10 mükemmel olmuş diyebilirim.

@Mertbeet beta sürüm olarak geçmiyor. Uyarılar kısmı olarak gözüküyor uygulama uyumu vs android 10 olduğu için. Gelen yenilikler vs hepsini yazmışlar. Uygulamalarda sorun olursa hisuite üzerinden 9.1 e geri dönebilir siniz diye eklemisler. Senin yukledigin daha eski sürüm. Bu son sürüm. Bunu yuklemeni tavsiye ederim.

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu-. Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkmenBeyi_66 -- 30 Kasım 2019; 8:19:7 >

• TurkmenBeyi_66 T kullanıcısına yanıt
    Sürüm numaramız ayni 10.0.0.134. ikiside aynı yazılım sadece derleme numaraları farklı. Ben de ekstra bir güncelleme yok şuan

• TurkmenBeyi_66 T kullanıcısına yanıt
    Güncelleme açıklamasında geri bildirim göndermekten bahşedilmiş. Test sürümü olduğunu düşünüyorum. Aklıma takılan şey şu, ayarlar menüsünde ya da başka bir yerde geri bildirimde bulunabilmek için ekstra herhangi bir menu ya da seçenek var mı?

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.