Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun kapama tuşunu baya uzun tutuyorum anca kapanıyor güncellemeden önce böyle bir şey yoktu.
    Başka bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kardesimde bu telefon var. Telefon ekrani kapali oldugunda ekranin ortasinda kalin uzun cizgi olarak gokkusagi renkleri parliyor. Sorun ne olabilir servis garanti kapsaminda yapar mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Talk R kullanıcısına yanıt
    Farklı ışık altinda da durum ayni mi ?
    Koruyucu cam degistirdiniz mi veya bosluk yaptı mi orijinalinde kutudan kaplı şekilde çıkıyor jelatinle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Evet ayni daha yeni alindi 1 hafta oldu. vatan bilgisayardan almislar oraya sorduklarinda isinmadan dolayi oluyor demis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Real Talk

Evet ayni daha yeni alindi 1 hafta oldu. vatan bilgisayardan almislar oraya sorduklarinda isinmadan dolayi oluyor demis.
    Evet, tamamen ısınmadan dolayı...

Hem sıcak havalarda şarj hem de uzun süre elde tutmak ekran ısısıyla birlikte yüzeyde boşluklara ve renklenmelere sebep oluyor ama geçici ve pek göze çarpmıyor...

• tubytube kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim

• Önerebileceğiniz çok ince şeffaf kılıf var mı. Spingen silikon kullanıyorum ama çok kalın geliyor. Telefonun arkasında parmak izleri kalmasa kılıfsız kullanacağım gerçekten kılıfsız çok iyi ince bir telefon

• arkadaşlar telefonu kalınlaştırmayan karbon kılıf arıyorum. siyah renk olabilir var mı tavsiyeniz 30 35 tl ye kadar.???
  • quote:

Orijinalden alıntı: therenos

arkadaşlar telefonu kalınlaştırmayan karbon kılıf arıyorum. siyah renk olabilir var mı tavsiyeniz 30 35 tl ye kadar.???
    çok memnunum:https://tr.aliexpress.com/item/32967256429.html?spm=2114.13010708.0.0.35f94c4dxiL2LW
  • Annem telefonunu düşürüp ekranını kırmış. Dokunmatik çalışıyor ama epey çatlak var ve değişim lazım. Servise sormayacagim bile İstanbul'da iyi yer var mı bildiğiniz bu işi yapabilecek?

• Beyler birşey sormak istiyorum.Bu huawei telefonlar hakkında bir ara haberler çıkmıştı.Bazı yönlerden kısıtlandığı google chrome un yüklenemeyeceği, bazı programların kurulamayacağı haberleri çıkmıştı.Şimdi böyle bir durum varmı? yoksa diğer telefonlarda ne yapabiliyorsak hiçbir fark olmadan huawei telefonda da aynı şekilde yapabilirmiyiz? Biraz bilgilendirebilirmisiniz
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Garanti harici fiyatlari var huawein sitesinde 400 e falan yapiyorlar sanirim aklinda bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler birşey sormak istiyorum.Bu huawei telefonlar hakkında bir ara haberler çıkmıştı.Bazı yönlerden kısıtlandığı google chrome un yüklenemeyeceği, bazı programların kurulamayacağı haberleri çıkmıştı.Şimdi böyle bir durum varmı? yoksa diğer telefonlarda ne yapabiliyorsak hiçbir fark olmadan huawei telefonda da aynı şekilde yapabilirmiyiz? Biraz bilgilendirebilirmisiniz
    Hali hazirdaki telefonlarda oyle bir sikinti yok, yeni modellerinde artik o sekilde

• Captain Houdini kullanıcısına yanıt
    Yeni modellerinde ne gibi farklar var? Biraz açarmısın?
  • arkadaşlar, bu telefonda şu 112. kana, afad acil durum mesaj kanalı nasıl aktifleştiriliyor?
    teşekkürler.
  • portative P kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam bu spigen mi çok kaliteli diyorlar ama çerçeve kısmı ince kalsın istiyorum.
  • International kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum malesef

• Valla spigen kalınlaştırıyor biraz, malzeme kalitesi gerçekten çok güzel ben kullanıyorum şahsen. Ama telefonu tuğla yapıyor biraz, farklı kap markalarını araştırın derim, ince ve kaliteli kap illa bulunur ama çakma almayın bence. Şahsen 1800 küsür lira verdiğimiz telefonlardan 50 liralık kapları esirgememek lazım.

• Arkadaşlar bu telefondan aldım, malum ısırık elmanın eski bir modelinden geçtim, malesef ısırık elmayı almaya güç yetmiyor artık, bu telefonda dikkatimi çeken birşey var, video izlerken ses azaltıp artırma için sadece yanlardaki düğmeleri mi kullanabiliyoruz, ekranın hiç bir yerinde ses ayarı göremedim ben. oldu da düğmeler bozuldu ekrandan ses ayarı yapmak için illa ayarlara mi gideceğiz, çok saçma geldi bana
  • enver.226 E kullanıcısına yanıt
    Video izlerken ekranın sağ tarafında parmağınızla yukarı aşağı kaydırma hareketi yaparsanız ses açılır ve kısılır. Ekranın sol tarafında ise aynı hareketle parlaklığı ayarlayabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.