Şimdi Ara

★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.311
Cevap
12
Favori
52.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ellez78

güle güle kullan doğru zannetmişim ben

Teşekkür ederim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

quote:

Orijinalden alıntı: cemus

quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Royce silver bendeki sen ne renk sipariş ettin

müsait bir zamanda resimlerini atsana bakalım bizde sipariş edelim ona göre

Buyrun beyler Royce Silver rengi

★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★

Hocam ben henüz almadım ancak navy olabilir kaç günde geldi normal kargo yaptırdınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliexpress'ten 7 günde gelen siparişim de oldu. Ama​ ortalama olarak 20 günde geliyor.

• Bu kılıfı aldım. Yanında 5 TL fark ile ekran koruyucu da aldım gelsin bakalım beğenecek miyim.

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-nova-kilif-delikli-soft-pc-rubber-kirilmaz-cam-kampanyali-P179132756

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

beyler 7.0 kullanan yok mu iyi mi kötü mü bi anlatsın bilelim emuı 5.0 iyi diyolardı gerçekten öyle mi bilelim

Emui 5.0 ile cihazın daha iyi görüneceği kesin. Sadece bildirim çubuğu samsung Touchwiz e benzemiş gibi. ( Webden gördüğüm kadarıyla) şu anki bildirim çubuğu bence daha özgün ve farklı. Ama yine de güncelleme gelsin tabi ona da alışırız :)

• TouchWiz e benzetme gibi bir kasıtları yok hocam android 7 nin mimarisi bu şekilde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Panda kullanıcısına yanıt
    Android sürümü ile telefonların arayüzü farklı şeyler hocam. Ben sadece bildirim çubuğunun görselliğiden bahsediyorum. Ve bence Emui 4.1 deki bildirim çubuğu çok daha karizmatik. Yani ekte resmini gönderdiğim yer

• Bu da emui 5.0 ile gelecek bildirim çubuğu . Bariz şekilde Touchwiz'in aynısı ve çok basit. Keşke bunu eski şekli ile bırakıp biraz daha görsel olarak zenginleştirselerdi. Bu gelince bana yine eski samsung telefonu hatırlatacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Panda

Sağolun, Düzenledim.

bizim de kullanımımız için kod eklermisiniz :)
  • Bu güncelleştirmeyi almak için VPN gibi yolları deneyen var mı arkadaşlar?

• varol7 V kullanıcısına yanıt
    bu tür işlemler yemez bence çünkü imei no ya göre kademeli dağıtılıyormuş ayrıca nette manuel yüklemek için paylaşımlar varisteyen yükleyebiliyormuş ama ne kadar düzgün yada resmi olur bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: fturksen

Bu da emui 5.0 ile gelecek bildirim çubuğu . Bariz şekilde Touchwiz'in aynısı ve çok basit. Keşke bunu eski şekli ile bırakıp biraz daha görsel olarak zenginleştirselerdi. Bu gelince bana yine eski samsung telefonu hatırlatacak

bu konuda haklısın şu an ki hali daha estetik görünüyor bu görünümü yeni sürümde ki gibi daha sıkışık hale getirip daha fazla uygulama yer alsa ekranda daha güzel olurdu

• Aliexpress den verdiğim kapaklı kılıf siparişim yaklaşık 20 günde elime ulaştı... Para ve kredi kartı koyma yeri var, kalite fena değil... Resim eklemedim ilandaki ürünün birebir aynısı...

http://s.aliexpress.com/zEJNJB7f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antibiotic1907 -- 17 Mayıs 2017; 9:28:51 >
  • Kapaklı kılıf için ekranın otomatik açılıp kapanması mümkün mü... İlgili ayarları bulamadım...

• antibiotic1907 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Akıllı yardım/Akıllı kapak

aradığınız ayar yeri fakat bu işlemin işe yaraması için kılıfında bu özelliği desteklemesi gerekiyor bildiğim kadarıyla
  • Tşkler... Bende akıllı koruma yazıyor, aslında bulmuşum ama farketmemişim... Bakalım 3 dolarlık aliexpress kılıfı uyumlu mu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Panda

Bu kılıfı aldım. Yanında 5 TL fark ile ekran koruyucu da aldım gelsin bakalım beğenecek miyim.

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-nova-kilif-delikli-soft-pc-rubber-kirilmaz-cam-kampanyali-P179132756

Beğenirsin. Bordo olanını almıştım bende. İz de yapmıyor arkasındaki delikli kısım sayesinde.

• cemaat Allah izin verirse şu an servise gidiyorum daha önce bahsettiğim gibi bir adet ölü pikselim mevcut bakalım ne olacak

• gazan mübarek ola hadi bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

cemaat Allah izin verirse şu an servise gidiyorum daha önce bahsettiğim gibi bir adet ölü pikselim mevcut bakalım ne olacak

Hayırlısı gelişmelerden bizi de haberdar edersin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.