Şimdi Ara

★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★ (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
12
Favori
52.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende böyle bir sorun yok hala hızlı şarj devam ediyor sorunsuz fakat şarjı eskisine göre daha hızlı bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi bende de tam tersi çok yavaş şarj oluyor ama çok daha uzun gidiyor şarjı bir anlam veremedim. Farkli şarj aleti kablo ile denedim yine aynı amper ölçen programlarla baktığım da en fazla 1 küsür amperlik değerler oluyor çoğunlukla 0.8 amper değerleri ile şarj oluyor

• Sıfırladınmı peki telefonu garantisi varsa bi servise götür yada bu konu pek aktif değil bende bu sorun yok onu yazdım sadece teknik bir konuyu bilemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetaydin78

nova launcher ile çok çok stabil oldu telefon tavsiye ederim yanlış anlaşılmasın telefondan çok memnunum sadece benden kaynaklı bildirim sorunları olabilir ben halledemedim galiba bir ara yardım isterim sizden iyi akşamlar
    Nova launcher nasıl varsayılan yaptınız?

• güncellme geldi :/
    ★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★
  • 1 kasım 2018 android güvenlik yaması güncelleme geldi ....
  • Günaydın arkadaşlar bu tarz kablo ile görüntü aktarımı yapan varmı ben alamadım TV den hatta LG g6 var ondan da alamadım benim yaptığım yanlış biseymi var veya TV mi uyumsuz yada telefonlardanmi

https://www.spigen.com.tr/urun/spigen-essential-c20ch-usb-c-type-c-3-1-to-hdmi-usb-kablosu-4k-ultra-hd-thunderbolt-3

• Arkadaşlar,

Konuyu hortlatmak gibi olmasın da NRD90M test-keys sürümlü cihazı normale nasıl döndürürüz?
    Bu şekilde güncelleme de almıyor, bazı uygulamalar da yok.
    Karşılaşan ve çözüm bulmuş bi arkadaş var mı yardımcı olabilecek?
  • Arkadaşlar iyi günler
    Huawei Nova telefonum Vodafone simgesi ve 4.5 g yazmasına rağmen telefon bazen çekmiyor veya ağ a bağlanmıyor ( telefon çekiyor gozukuyor ancak çekmiyor dışarıdan gelen aramalarda da yine ulaşılamıyor )

Daha sonra kendiliğinden geliyor arama yapiyorum veya internete giriyorum birden yine kesiliyor ( hatta işlem yaparken veya telefon ile konuşurken kesilebiliyor ) ancak hat ve internet hala var gözükmekte

Telefonun şarj soketi ni degistirttim ondan sonra böyle oldu yaptirdigim yere tekrar verdim yine ayni reset falan attım bir degisiklik olmadi

Sebep ne olabilir veya başına gelen oldumu

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    Bende de bu aralar gps çalışmamaya başladı. Yandex navigasyonu kullanırken bulunduğum yeri göremiyor, arada geliyor. Bu sene format atmıştım.

Galiba ömrünü tamamlamaya başladı telefon. Aynı dönemde aldığım Samsung J7 canavar gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fet_ay kullanıcısına yanıt

Doatum bahsettiğin bırakma bölgesine nereden girdin banada söylermisin. Bide hangi telefondan girdin sen

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.