Şimdi Ara

Huawei'nin aynı anda üç cihazı şarj edebilen kablosuz şarj istasyonu satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ozansirinn (2 mesaj) naonsanon (2 mesaj) Kerim5100 (1 mesaj) bullx (1 mesaj) IceRulez (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj) (5 mesaj) (1 mesaj) (1 mesaj) (4 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Huawei'nin aynı anda üç cihazı şarj edebilen kablosuz şarj istasyonu satışa çıktı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3994 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teknoloji üreticilerinden Huawei'nin, geçtiğimiz Temmuz ayında tanıttığı kablosuz şarj istasyonu ilk olarak Çin'de satışa sunuldu.

Ayrıca Bkz.Xiaomi, 120W şarj teknolojisinin pile zarar vermediğini iddia ediyor

125 dolar fiyat etiketine sahip

Huawei kablosuz şarj istasyonu, aynı anda üç cihazı şarj edebilen üç katmanlı bir yapıya sahip. Şarj edilen cihaz, şarj istasyonunun herhangi bir yerine yerleştirilse bile gerekli enerjiyi alabiliyor. Aksesuar, cep telefonları, tabletler, kulaklıklar, akıllı saatler ve diğer teknolojik cihazlar için 15W'a kadar kablosuz şarj gücü sağlayabilmekte. Tek koşul cihazın Qi protokolünü desteklemesi.

Yeni üründe, akıllı yabancı cisim algılama özelliği de mevcut. Bu sayede şarj pedine bir anahtar, bozuk para veya başka metal nesneler koymak, koruma modunu etkinleştiriyor ve şarjı durduruyor. Son olarak Huawei şarj istasyonunun 125 dolardan satışa sunulduğunu da belirtelim. Cihazın küresel pazara ne zaman geleceği ise belli değil.

Kaynak:https://news.mydrivers.com/1/782/782450.htm

|
    |

• Yarbay
    5323 Mesaj
    Ambargoya rağmen Apple ın yapamadığını Huawei yaptı....
  • Er
    3 Mesaj

Hahaha huawei satışları yerlerde sürünüyor

|
    |
    ardicli2000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Huawei çöp
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Elma kırk sene uğraştı şunu yapabilmek için ama cinliye bak sen valla helal olsun adama birde wlma gibi inovasyon yaptık diye ortalarda dolanmıyorlar işte asalet iste feraset işte o adanmışlık 🤠😂🤠
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Huawei demek risk demek. Güvenemiyorum bir türlü
    |
    |
  • Binbaşı
    1715 Mesaj

Huawei türkiyenin müşteri desteğinden haberin var mı ? Eğer huawei marka bir akıllı telefonun arızalandığında servise götürürsen kendin gidip sana eşdeğer oranda telefon veriyorlar cihazının tamir süresi bitene kadar 50 tl lik telefonla gezmiyorsun. Daha geçenlerde garantiyi 6 ay daha uzattım. Huawei türkiye ye mail atıyorum 5 dakika içinde bir müşteri temsilcisi hemen mail'e geri dönüş yapıyor.
    |
    |
    naonsanon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    834 Mesaj
    Yıllarca Apple'ın deneyip yapamadığını, ısınma sorunu ve verimsizliği geçemediğini düşünürsek huawei'in eline sağlık

Ayrıca bu firma amerika tarafından ambargo yedi

Helal olsun diyorum
    |
    |
  • Yarbay
    5465 Mesaj

Ben hala mouse pad tarzinda sarj istasyonu istiyorum. Cihazi dogru yere koymakla ugrasmak istemiyorum, koyayim bir pad'in ustune rastgele, sarj olsun.

|
    |
  • Binbaşı
    1058 Mesaj

neye ve kime göre sürünüyor?
    |
    |
    naonsanon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Hayaller Apple Huawei sonuç: ixaomi REDMi
    |
    |
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Google olmaması eski gibi gözükebilir indirme zor olabilir ama en iyi cihazlardan biri
    |
    |
  • Yarbay
    4152 Mesaj
    Soran olursa ısınma zaafiyetleri falan diye gevelersiniz...
    Piyasadaki kaçıncı çoklu kablosuz şarj cihazı bu :D
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    75935 Mesaj
    Çöp
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj

önce 3 ünü alabilecek duruma gelirsek sonra belki bunu almayı düşünürüz

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.