Şimdi Ara

Huawei Mediapad 7 Youth (Telefon Özelliği Aktif) : 240TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Diğer Markalar Kapasite #8 GB #WIFI
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimdeki cihazı satışa çıkardım arkadaşlar. Alttaki linkte Konusu mevcuttur. Mobilden girenler için ben buraya da ekleyeyim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-huawei-mediapad-7-youth-phablet-201075993/detay/

Resimleri her ne kadar kameramla çeksem de pek iyi çekememişim. Bunun için kusura bakmayın. Cihazı Mart 2014 te Şirinevlerde bir mağazadan bir aylık ikinci el aldım. Alıcı arkadaş paraya sıkıştığı için satmış. O zaman 23 ay garantisi vardı. Şu anda sanırım 4-5 ay daha garantisi var.

Ürünü çok temiz kullanmaya çalışsam da resimde görüldüğü üzere arka kapakta bir iki noktada çizilme vardır. Zaten bu sorun üzerine bir kılıf aldım. Yalnız kendi orjinal kılıfını bulamadığımdan resimdekini aldım. Ekrandaki çiziklere takılmayın çünkü dikkatli bakarsanız sadece koruyucuda olduğunu görebilirsiniz. Aldığım günün ertesi takmıştım. Bu kadar zamanda tabi eskidi biraz.

Ürün fiyatı 240TL dir ve cihazda telefon özelliği aktiftir. Alıcı arkadaşa, bulabildiğim ve istediği her programı yüklü olarak veya fabrika ayarlı bir şekilde de verebilirim. Cihaz ile birlikte yanındaki mavi kılıf, kullanmadığım klavyeli bir kılıf daha, orjinal şarj cihazı, kutusu (hiçbir hasar görmemiştir), kaşeli garanti belgesi verilecektir. Kulaklığının kablosu hasarlıdır. O nedenle, yerine elimdeki başka bir kulaklık vereceğim.
    Eğer istenirse, telefonum arızadayken sadece bir hafta kullandığım Samsung Hm1500 bluetooth kulaklığı da 30 TL karşılığında verebilirim. Onun da kutusu, kulak aparatları, şarj cihazı ve faturası durmaktadır. Yine çok temiz bir durumdayken 28 Ocak 2015 te almıştım. Telefonu yaptırınca gerek kalmadı.

Zeytinburnu Olivium ve çevresine yakın yerlerde elden denenerek teslim edebilirim. Onun haricinde banka hesabıma miktarı yatırdığınız taktirde istediğiniz kargo şirketinden alıcı ödemeli gönderebilirim.

Not: Aşağıdaki iki ürünle birlikte alınırsa toplam 550TL ye bırakabilirim.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=111638014
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=111637965

Cihaz satılmıştır. Üstteki linklerde bulunan cihazlar hala satılıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kental -- 5 Ocak 2016; 18:02:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Takip indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz forum dışı satılmıştır. Alttaki liklerde bulunan ürünlerin satışı hala devam etmektedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.