Şimdi Ara

HUAWEI Matebook D16 Win10 R5 - 8GB + 512GB 7000TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
13
Favori
45.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün gün dell xps 13 9310 a 27.000,00 tl verilir mi diye ekrana bakıp düşünürken bu konuya denk geldim, gözümü karartıp i7 16+512 x pro yu almış oldum.

Avantajix üst sınır olmadan %16 veriyorsa çok uygun fiyata gelmiş olacak.

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler  

• Merhaba arkadaşlar, ne kadar sürdü avantajix kullanan arkadaşlarda ekrana düşmesi bilgilendirirseniz sevinirim

• Kişiden kişiye değişiyor anlaşılan. Düşmeyen de çok benim 3 saat içinde gelmedi destek talebi açtım bekliyorum.

• @AVANTAJİX bilgilendirme yapabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas Hucresi kullanıcısına yanıt

benim neredeyse 2 gün sonra gelmiş iade. matepad 11 almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jet0n -- 25 Kasım 2021; 20:44:38 >
  • avantajix sistemi nasıl çalışıyor?

• Akşam arkadaşa almayı düşünüyorduk. Ne çabuk 16 GB Ram'li olanın stoğu bitiyor anlam veremiyorum

• Güzel fiyat, tekrar düşer de faydalanır arkadaşlar umarım

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt

şuan stok var görünüyor

• 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Az önce yoktu hocam sağolun birazdan almaya çalışıcam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • R.Rheme kullanıcısına yanıt

Hocam içini açmadım ama yabancı sitelerde kasanın içerisini gösteren görseller vardı. M2 nvme olarak gözüküyor ve lehimli falan değildi. Tabi yine de teyit edin az buz para değil.

• Fiyat artmış

• Avantajix üzerinden sipariş geçtik ama görünmüyor. Yarın olmazsa bende talep oluştururum. Görünmeyen arkadaşlar adımlar hakkında bilgi verirse bi dayanışma sağlamış oluruz sağolun şimdiden hayırlı olsun herkese

• jet0n J kullanıcısına yanıt

Hocam iade onaylandj mi yoksa sistemde mi gozuktu

• Onayda beklıyor

• Ne zaman ödeme olur soruma gelen cevap
    Değerli Kullanıcımız,

Öncelikle mesajınıza teşekkür eder, sizi şu şekilde yanıtlamak isteriz,

Avantajix para iadesi kapsamında sadece firmalardan aldığı satış komisyonu size öder. Bu süreç için de bazı ticari koşulların beklenmesi/yerine getirilmesi söz konusudur.

“İşlem onayları”, firmalar tarafından sizin yasal cayma hakkınız tamamlandıktan sonra verilmektedir. Firmalar -kötü niyete karşı kendilerini korumak adına- 30 günden önce bu dönüşü yapmamaktadır.

(Turizm sektörüne özel, işlem onayları alınan hizmet tüketildikten sonra verilebilmekedir. Ayrıca Gittigidiyor, Hepsiburada, Network, Trendyol, Huawei gibi bazı firmalar her ayın 2. haftasından sonra, 2 ay önceki tüm alışverişlere bir liste halinde onay veriyorlar. N11 özelinde bu süre 6 aydır.
    Hangi firmanın işlem onaylarını ne sürede verdiği bilgisini, ilgili firmanın sitemizdeki sayfasındaki istatistikler bölümünde bulabilirsiniz.)

Ardından, onaylanan işlemler ile ilgili faturalaşma süreci başlar. Bu aşamada da, her işlem için her onay geldiği gün ayrı bir fatura kesmenin işlevsel olmayacağından, onaylanan işlemler için dönem sonunda (ay sonları) firmaya toplu olarak tek bir fatura kesilir.

Sonrasında da firma, kendi ödeme gününe göre, Avantajix’e fatura bedelini gönderir. Bu da firmadan firmaya değişkenlik gösterir ve 10-60 gün arasında gerçekleşir.

Biz de tahsil ettiğimiz (ödenecek statüsündeki) işlem bedellerini kendi ödeme günümüz olan her ayın 25’inde toplu olarak kullanıcılarımızın banka hesaplarına transfer ederiz.

Yukarıda anlatmaya çalıştığımız koşullardan ötürü, para iadesi ödemeleri -firmasına göre- işlem tarihinden sonra en erken 45 en geç 180 gün içinde gerçekleşmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkkk -- 26 Kasım 2021; 10:1:53 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Sadece ram için 1000 TL fazla vermek istemedim 8 gb ramli modeli aldım.

Üzerindeki ram lehimliymiş galiba.

İkinci bir ram slotu var mı arkadaşlar? Ram ekleyebilir miyiz?

• Dün verdiğim sipariş bugün teslim edildi, açıp bakmadım henüz. Avantajix ödemesi ol asa aslında almayı düşünmedim fakat bu iş biraz çetrefilli sanırım. Yatacağının garantisi yok, yatmazsa iade edeyim desen yasal iade süreci de geçmiş oluyor.

• baybayankara B kullanıcısına yanıt

Ben 2020 Mart gibi almıştım Huawei den 4 ay sonra yatmıştı avantajix. Şimdi ne olur bilemem

• Avantajix olmasa bile avantajlı oldu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.