Şimdi Ara

Huawei Mate 9 Pro: Asıl amiral gemisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    dahili 128 Gb olan hafıza müthiş

TR ye nezaman gelir bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: UgandaBukalemunu

Bizim milleti memnun etmek ne zor ya hu.

2 amiral gemisi var. 1 - P9 2 - Mate 9.

Mate 9'da kendi arasında kavisli ve kavissiz olarak 2 ye ayrılıyor. Yani Samsung tarafındaki Note 7'nin (olmayan) düz ve kavisli versiyonu gibi bir şey. P9 ise Galaxy S7 gibi konumlandırma olarak.

Kopyalama olayı ise: Bu telefon yandan kavisli, giderek tüm telefonlar birbirine benzeyecek, zaten nasıl daha farklı olabilir ki?

Ön tarafa tuş koymuşlar Samsung kopyası yapıyorsunuz. Arka tarafa tuş konuyor "Arkaya tuş konur mu yeaaa" diyorsunuz. Birisi de arka tarafı çirkin ördek yavrusu Lg'ye benzetmiş.

Benim için çok güzel telefon. Her şeyin iyisini koymuşlar, merak ettiğim depolama birimi ve USB 3.0 olup olmadığı.

Hayatında eline Huawei almamış ki adam Sasmung çakması diyor.

Elinize bir kere Huawei alın sonra Samsung'a bu neymiş dersiniz.

• Samsung zannettim
  • Android'in altın çağını yaşadığı şu dönemde hala daha arayüzü kasan donan takılan telefon yapmayı başaran dandik samsunglarla, her yerinden kalite akan Huawei'yi karşılaştırmayın hele ki taklit gibi absürt yorumlar hiç yapmayın lütfen. en son samsung yüzünden androide tövbe edip 4 yıl iPhone kullanmıştım. şuan bakıyorum samsung'da hala değişen çok şey yok. huawei kullanınca iPhone'u bitirdim ve Android'e bakış açım tamamen değişti.
  • Hawk58Offi H kullanıcısına yanıt
    değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba mate9 pro isteyenler benimle irtibata geçebilir.bende 5 adet mevcut fiyat 3350 tldir.site üzerinden veya cep telefonumdan irtibata geçebilirsiniz.05438514848
  • şu anda piyasada bulunan en iyi android cihaz tartışmasız huawei mate 9 pro cihazıdır
    her yönüyle tartışmasız çok ama çok süper bir cihazdır en seri en hızlı parmak okuyucusu bu cihazdadır
    huawei samsung sony lg gibi markaları çoktan geride bırakmıştır almayı düşünen arkadaşlara şiddetlle
    tavsiye ederim 1 saniye bile düşünmesinler yok böyle bir telefon
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.