Şimdi Ara

Huawei Mate 9 Pro: Asıl amiral gemisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung S6'ım ile ön yüzü tamamen aynı.Yanlış foto koymadınız değilmi ?

• Telefonu üçgen beşgen mi yapmaları lazım birbirine benzememesi için nasıl bi tasarım olacaksa yapila bilecek tasarım belli benzemesi kadar dogal ne varki teknoloji birileei çıkartır diğerleri geliştirerek ilerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koraygunes40 -- 18 Kasım 2016; 14:35:16 >
  • Bizim milleti memnun etmek ne zor ya hu.

2 amiral gemisi var. 1 - P9 2 - Mate 9.

Mate 9'da kendi arasında kavisli ve kavissiz olarak 2 ye ayrılıyor. Yani Samsung tarafındaki Note 7'nin (olmayan) düz ve kavisli versiyonu gibi bir şey. P9 ise Galaxy S7 gibi konumlandırma olarak.

Kopyalama olayı ise: Bu telefon yandan kavisli, giderek tüm telefonlar birbirine benzeyecek, zaten nasıl daha farklı olabilir ki?

Ön tarafa tuş koymuşlar Samsung kopyası yapıyorsunuz. Arka tarafa tuş konuyor "Arkaya tuş konur mu yeaaa" diyorsunuz. Birisi de arka tarafı çirkin ördek yavrusu Lg'ye benzetmiş.

Benim için çok güzel telefon. Her şeyin iyisini koymuşlar, merak ettiğim depolama birimi ve USB 3.0 olup olmadığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 15 Kasım 2016; 16:24:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk58Offi

quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

kirin 960 soru işaretleri doğuruyor.

android ve qualcomm cihazları daha uyumlu sisteme kanımca

Aynen dediğiniz gibi.Qualcomm işlemciler daha stabil ve daha uyumlu sanki.

Daha uyumlu diye bişey olmaz, ya uyumludur ya da değildir. Allwinnerdan tut Apple A10'a kadar hepsi biti bitine aynı şekilde uyumlu. Kararlılık yazılımla alakalı bir olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mene

quote:

quote:

o yüzden elimdeki S7 Edge zırt pırt takılıp, donup duruyor. Daha önce 6 ay boyunca Mate 8 kullandım, telefon yağ gibi akıyordu, ne bir kasma, ne bir yavaşlama ne de bir ısınma vardı. Mate 9 çıkar çıkmaz S7 Edge'i elden çıkartırım

Bende şu an S7 edge ile birlikte 6S+ kullanıyorum. Velhasıl S7 edgenin kastığına sadece 2 kez şahit oldum. Oda Es dosya yöneticisi ile dosya transferi yaparken clash of clans oynadığımda olmuştu. Ki bu clash of clansın android uyumsuzluğundan kaynaklanıyordu.

• bu editöre sallayanlar, neyin kafasındalar acaba, ben şahsım adına ekrem beyin haberlerinden çok memnunum ve böyle düşünen bisürü insan olduğuna eminim, editöre sallayarak içinizdeki ezikliği belgeliyorsunuz, komiksiniz...

SONİ ÇÖPTÜR.NET...

işte tipik cahil bi soniKOYUN :) bişey bilmeyen ama bildiğini sanan bir soniKOYUN. samsung ta s6 da metal e geçti. ayrıca bu xz denen takoz plastik. şuan bukadar az satıpta batmayan tek marka soni. niye? çünki telefon başına en yuksek kar marjı sonide. yani maliyeti en düşük(en dandik) telefonları yapıp, siz soniKOYUN lara yüksek fiyattan iteliyo. anladın mı? daha dün haberi çıktı. az oku araştır öğren. ama bir soniKOYUN bunları bilmez ve yapmaz.

rakipler 4gb ram. bu 3 gb. rakipler ufs2.0 bu hala emmc yani gizli gizli heryerden kırpılmış, düşük maliyet-yuksek kar amaçlı bi dandij telefon bu xz. tipik sahtekar soni zihniyetinin son örneği. ben böyle iğrenç paragöz bir firma görmedim ve bu kadar dandik bir firna görmedim. görebileceğimide sanmıyorum. tez zamanda batması dileğiyle.

fantaziye bak ya yere düşen telefona tekme atacakmış falan :) te allahım ya bunlardan sayıylamı gönderiyosun :)

aç bi soni sayfasınıda, sorun rekorunu gör. z2 sinden z5 ine, m5ine. hemde kaliteyle ilgili sorunlar, cepte bükülmeler yamulmalar, kasa açıkları, ayrılan ön panel, sararan ekranlar daha onlarca sorun. ama böyle aç gözlü şekilde sırf para amaçlı dandik ürünleri 6 ayda bir test etmeden piyasaya sürersen böyle olur.

aslında soni ye şalırnamak lazım. çünki buna mecbur, kaliteli bişey üretse maliyet artar, satışların zaten çok az, bu durumda zarar kaçınılmaz olur. uyanık soni de biliyoki soniKOYUNLAR cahil. bulmuşum cahil soniKOYUN ları kaçırırmıyım bu fırsatı. ittiririm dandik çöpleri diyo. bi soni teli eline alıpta kaliteli diyen adam varsa, doktora galan gitmesin. çünki doktor falan fayda etmez ona. bu işletden anlamıyo demektir. en iyisi bu işleri bıraksın ve forumda yazmasın, milleti kendine güldürmesin.

en basit bi örnek vereyim hemen elinizdeki su geçirmez(sözde) dandik z2 şarj kapağını açın. birde su geçiren iphone5s(bu kıyaslama apple kalitesine küfür gibi oldu ama mecbur kaldım) şarj soketine bakın. soket kada arası boşluk ikinci bir metal öerçeve ile doldurulup dış ortamdan yalıtılmış ve soketin sağı ve solundan iki vida ile sabitlenip, sokete kablo takılıyken olcak ani bir hareketle oluşacak baskının ana karta fiziji bir hasar vermesi engellenmiş. bunu huawei de yapıyor. kalite görmek isteyenler huawei p9 a bir baksın. malzeme kalitesi ve işçilik ne düzeyde. ama bunu anlayan anlar. dandik soniye kalite diyen bi adam cahildir ve o anlayamaz zaten. haydi iyi forumlar.

ha bu arada öyle uçan tekme fantazilerine falan gerek yok. kuzenimin z5 i yarım metreden fayans zemine düştü ve tuzla buz. gerçi bu uçan tekme saçmalamaları siz soniKOYUN ların ne kadar cahil adamlar olduğunu ispatlıyo zaten. dikkat ettim bu tarz saçmalıkları sadece siz cahil soniKOYUN lar dillendiriyo ve sizden başka kimse bu saçmalamaları yapmaz yapamaz :) nasıl cahil bir kafanız varsa artık :) kendinin çokşey bildiğini sanıpta, gerçekte birşey bilmeyen cahil türüne biz teknoloji terminolojisinde soniKOYUN diyoruz. hi tech soniyi aşar. soni gitsin dc motorlu kayışlı kasetçalar üretsin. teknolojisi okadar. sınırı okadar...

• Yine uçuk fiyatlı bir huawei...

• tasarıma diyecek bir şey yok fakat rekabet iyi olur ilerde çoğalır ise fiyatlarda düşer...

• Hawk58Offi H kullanıcısına yanıt
    Kirin i 1010 dan sonra gor. Mazisi yeni kirin in . Savas yeni baslayacak. :))))))))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    Bu kirin ile bile 7 veya 10 yil kullanilir. Unku takilmaz yavaslamaz. Saat gibi mubarek calisiyor.

• Yazilim savaslari bitti artik stabil yazilimlar derken iphone, huwaei, miu ve sony arayuzleri oldukca dost kullanimli KASMAZZZZ.
    SİMDİ islemci ve gpu savaslari basladi. Bu alanda bir cok telefon kullanmis biri olarak sunu net soyleyebilirim kirin harbi efsane olacak. Kullandiktan sonra yorum yapiniz isinmaz kasmaz bu kadar net soyluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koraygunes40

Telefonu üçgen beşgen mi yapmaları lazım birbirine benzememesi için nasıl bi tasarım olacaksa yapila bilecek tasarım belli benzemesi kadar dogal ne varki

Samsung, HTC, xaomi gibi firmalar nasıl özgün işler çıkarıyor?

• Bazı takliteler asıllarından iyi.
  • Huawei note 7 pro

• quote:

quote:

quote:

o yüzden elimdeki S7 Edge zırt pırt takılıp, donup duruyor. Daha önce 6 ay boyunca Mate 8 kullandım, telefon yağ gibi akıyordu, ne bir kasma, ne bir yavaşlama ne de bir ısınma vardı. Mate 9 çıkar çıkmaz S7 Edge'i elden çıkartırım

S7 Edge Amerika versiyonu hariç Exynos işlemci kullanıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten yurtdışı S7 Edge kullanıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yurtdışı da nereden alınma işte ?

Amerika hariç her yerde Exynos.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk58Offi -- 22 Kasım 2016; 23:33:53 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yurtdışı da nereden alınma işte ?

Amerika hariç her yerde Exynos.

Hocam neyini uzatıyorsun, Qualcomm işlemcili telefonum... özellikle de qualcomm işlemcili aldım ki ROM sıkıntısı yaşamıyım diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mene -- 23 Kasım 2016; 8:08:06 >

• Merak edenler için Mate9 modeli adına çıkış tarihi açısından Aralık ayında çıkıcakmış ülkemizde diye bir video izledim...

tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 23 Kasım 2016; 21:56:5 >
  • Parası olan mate9 porsche alıp hava atar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 23 Kasım 2016; 22:12:59 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.