Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vsozen

Arkadaşlar, kafama takılan birkaç birşeyler var aydınlatırsanız memnun olurum.

Öncelikle firmware finder ile b 181 sürümü sorunsuzca yüklemiştim,fakat b187 güncellemesini 100 % indiriyorum ama kur dediğimde kimlik doğrulama hatası verip kurmuyor,

Birde merak etdiğim mesela benim cihaz c636 avrupa olan 432 firmware finder ile 432 kodunu değiştirdiğimde en yüksek b187 olan yazılım 93 sürümüne çıktı indirdim ama oda kimlik hatası verdi peki kimlik hatası almasaydım firmware finder ile değiştirdiğim model numarasının indirdiği 93 cihazıma zarar verirmiydi yani benim model no 436 ve b187 den yukarı güncel yazılım göstermiyor firmware finder, kafam karıştı iyice .

Kendi sürümünün dışında başka bir sürüm yukleyemezsin. L29C185B181 ise surumun mesela sadece L29C185B ile baslayan bir güncelleme geldiğinde yükleyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Merhaba arkadaşlar,

Mate9 telefonum daha önce de paylaştığım gibi motosikletten düşüp parçalanmıştı.
    :)

Elimde bazı aksesuarlar var, değerlendirmek isteyenler olabilir.

Huawei orijinal koruyucu kılıf, füme
    15 TL

1 adet şeffaf kılıf,ekonomik sınıfta bir ürün:
    10 TL

2 adet silikon kılıf, biraz daha kaliteli; siyah ve kırmızı:
    15 TL/adet

1 adet polikarbon kılıf, bej:
    15 TL

1 adet orijinal şarj alet ve kablosu; uzakdoğu tipi uç. SuperCharge destekli. Kablo ile:
    30 TL

1 adet orijinal, açılmamış Türkiye/Avrupa tipi şarj aleti: SuperCharge destekli. Kablo ile:
    45 TL (Sadece kablosu bu civarlarda)

Cafele ekran koruyucu cam.
    10 TL.

Mocca renk çift sim kart çekmecesi: 20 TL.

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

Şarj aletleri ve kılıflar kullanılmamıştır. Şarj aletlerinin jelatinleri üzerindedir. Kullanıyor olduğum şarj aleti ve kablosu ayrıdır, onu elimde tutacağım.

İzmir/Karşıyaka elden teslim ya da ödeme sonrası kargo şeklinde tüm Türkiye'ye gönderim mümkündür.

Selamlar

Turkiye uyumlu sarj cihazi duruyorsa almak istiyorum. Bayrakli dayim hocam.

• Herkese merhaba

B190 guncellemesinden sonra wifi+ aktif degil. Yani wifi+ acik ama otomatik olarak bağlanmıyor. Bir fikri olan var mı?

• onur_oktem O kullanıcısına yanıt
    Benimde dikkatimi çekti bu durum aynı şekilde wifi otomatik olarak görüp bağlanmıyor bendede.
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    160 çok. Sahte olmaz. Super charge da bi teknoloji var. Onu yapamazlar. Soğuma ısınma vs. Meselq QC 5.0 mı 4.0 mı baya hassas olacakmış unuttum. Neyse

Tavsiyem amazona vs bakmak

Benim şarj cihazı sağlamda kablo vs lazım ya

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Benim sürüm L29C636B181 firmware finder zaten otomatik belirliyor indiriceğim sürümü ama kimlik doğulamasından geçemiyorum,600 mb olanıda indirdim,full olanıda indirdim şimdi yeniden başlat kur diyorum kimlik doğrulama hatası verip kuruluma geçmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vsozen

Benim sürüm L29C636B181 firmware finder zaten otomatik belirliyor indiriceğim sürümü ama kimlik doğulamasından geçemiyorum,600 mb olanıda indirdim,full olanıda indirdim şimdi yeniden başlat kur diyorum kimlik doğrulama hatası verip kuruluma geçmiyor.

Wifi ayarlarını yapıyorsun değil mi?

• %100 Kesıntısız İndirince Kımlık Hatası Alan Arkadaslar Bu Sorun Bende de Var Mutlaka FF Guncelleme Yapacaktır Bekleyın

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Evet wifi ayarlarım doğru be kesintisiz en az 7 sefer denedim 100% iniyor ama dediğim gibi malesef.

Birde kafamı bu sürümler karıştırıyor yani benim sürüm b186 diyelim en son sürüm peki bu 90 üstü sürümler nedir yoksa iki yazılım aynıda sürümüne göremi numaralandırıyor,

• vsozen kullanıcısına yanıt
    Hocam bu üç dosyayıda indiriyormuyuz yoksa birini seçiyormuyuz?

• Bu konuda bilgim yok ben direk güncelleme yapıyorum,o dosyaları indirenler sanırım bodloader kilidi açık kişilerin flaş veya pc üzerinden kurmaya yarıyor yanlış bilmiyorsam

• Efsane geliyor!

• Bu Sekil Yaparsan Kımlık Hatası Alırsın. Proxy Ayarlarından Telefonuna Yönlendıreceksın.

• AydiN_8520 A kullanıcısına yanıt
    Konuyu açarmısınız biraz,

Firmware finder ile ilk tanışmamda localhost ve 8080 wifi ayarlarını girerek güncelleme yapmıştım ama 3 gündür uğraşıyorum kimlik doğrulama hatası veriyor,hata yapmadığımı düşünüyorum,eğer hata ise geçen seferde nasıl kurulum yaptım.

• vsozen kullanıcısına yanıt
    Sorun Tahmınımce FF'de Guncelleme Bekleyecegız. Ben de 3 Defa Denedim Olmadı. Yapabılen Varmı Baska Bekleyelim.

• AydiN_8520 A kullanıcısına yanıt
    Firmware finder 5.5 son sürüm (donate kurdum full paralı sürümü)

Dikkat etdimde açıklamada şöyle birşey yazıyor,

Fully aşağıdaki EMUI 4 ve desteklenen

⛔️EMUI 5 desteklenmez ancak veya indirme paketleri (kimlik doğrulama hatası alabilirsiniz) proxy üzerinden güncelleştirmeyi yüklemek denemek ve TWRP aracılığıyla yükleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

Efsane geliyor!

Çok güzel olmuş yahu

• barisx3 kullanıcısına yanıt
    çok gerçekçi değil, mate 9 un ön kısmına düzenleme yapmış sadece.
  • Evet fake gibi duruyor v4 çileden çıkardı beni dostum yükleyemedim bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisx3 -- 16 Ağustos 2017; 11:8:21 >
  • barisx3 kullanıcısına yanıt
    Ben dün giderken upload a bıraktım ama elektrikler gitmiş pc kapanmış malesef. Ne hatası alıyorsunuz tam olarak?
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.