Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkolin

Cpu turbo güncellemesi hala yok dimi?
    b377 güncellemesinden bahsediyorsan bende beklemedeyim
  • Kasımda demişlerdi aralık bitiyor hala yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • martta android pie gelecekmiş bir yerde okumuştum.herhalde o zamana kadar bekleriz
  • Benimde telefonum 2 yıla yaklaşıyor. Sesinin az çıkması dışında gayet memnunum. Bakalım Android 9 ne zaman gelecek

• matias28 kullanıcısına yanıt
    Huawei Mate 9 için Android 9 Pie'yi temel alan üçüncü beta sürümü RMUI 9.0 .1.126 23 Aralık 2018 de çinde yayınlandığı söyleniyor. Kararlı final sürümün ise 2019 ilk çeyreginde gelmesi bekleniyormuş
    Kaynak

https://www.theandroidsoul.com/huawei-mate-9-update/
  • İnstagram da ses takilmasi sorunu yasayan var mi? İzledgm videodan baska yere gecince videodan ses gelmeye devam ediyor. İnstagram kapatsam da devqm ediyor ses gelmeye. Esimin mate 10 lite telefonunda da aynı sorun var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimsenin niye yardımcı olduğunu anlamadım 1 aydır haftada bir soruyorum kimse bakmıyor

Bölge kodu değişimi veya pc üzerinden update yapmayı nasıl yapıyoruz yeni sürümlerde ?
  • Bir kod alıyordun huawei nin sitesinden ama artık kapatıldı bildiğim kadar o yüzden artık bölge kodunu değiştiremezsin.

• Android pie beta sürümüymüş.

https://youtu.be/k3pCb-7QPuQ

• B377 güncellemesini otomatik güncelleme ile alan oldu mu?

• Hala alamadım. Galiba firmware Finder la da artık güncelleme yapılamıyor

• Mate 10 Pro kullanıcısı olarak 3 gün önce Emui 9 C185 bölge kodu HWOTA ile cihaza yükledim. 1 gün cihazı sıkıntısız şekilde kullandım. Sonra tekrar bölge kodunu C432 yapıp Emui9 Hwota ile yüklemek istedim. Cihaz şimdi Softbrick oldu bi türlü yükleme yapamıyorum. Emui 9 yeni olduğu için fazla bilgi yok. Sadece Xpda bi kaç bilgi var. Bugün için Emui 9 için recovery yayınlanmış ama bi türlü yükleme işini yapamadım.https://forum.xda-developers.com/mate-10/how-to/guide-mate-10-flash-oreo-update-package-t3716814/page128
    ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusdemir -- 2 Ocak 2019; 21:36:27 >

• Arkadaşlar. Son zamanlarda bir kaç kez başıma gelen bir durum var, telefonum tuş kilidi olmasına rağmen kendi kendine rehberden birilerini arıyor. Bunun sebebi ne olabilir.

• Arkadaşlar bu nedir acaba? Bilen var mı?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    ilk defa görüyorum

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardaki disk birleştirme işleminin aynısı.

• Arkadaşlar merhaba ben güncellemeyi indirdim bitti kurulum aşamasında ingilizce olarak kimlik doğrulanamadı diyor neden acaba başka bir şey mi vardı yapmamız gereken bootlader kilidini filan mı kaldırmak gerekiyor bunun için

• Bizim telefonda kamerada ar lens modu yok mu.? Ya da gelecek mi?

• Arkadaşlar daha önceden lg g3 kullandım. ortası yuvarlak kapaklı kılıf kullandığında daire ekrandan google play den indirdiğin geliştirici bir programla neredeyse o küçük ekrandan telefonu yönetebiliyordun. mate 9 un parmak izi okuyucu şu anda 3-4 farklı hareketi algılıyor ama daha fazla hareket algılama kapasitesinin olduğunu düşünüyorum bunun için geliştirici bir program var mı daha fazla özellik ekletebilen bir program mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax009 -- 8 Ocak 2019; 1:6:13 >
  • 24asmlceza24 kullanıcısına yanıt
    FF de onay verilmeyen yazılımlar da kimlik hatası alırsınız. FF de indireceğiniz update de CHECK FİRMWARE ACCES kısmında CHECK AVAILABILITY dediğinizde Firmware approved for installation Model :Mha-l29 gibi uyarı alıyorsanız o sürümü indirip kurabilirsiniz. Böyle bir uyarı vermiyorsa kurulumda kimlik hatası alırsınız

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.