Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oreo dediğiniz Android 8 ve alalı çok oldu biraz geride kaldınız sanırım siz. Android 9 pie bekliyoruz inşallah oda 2019 yılı içerisinde gelecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pmomer

Merhaba hocam şarj aleti Tr uyumlu mu, uyumlu ise fiyat nedir
    Merhaba, evet tr uyumlu, bildiğim kadarıyla huawei'in bütün şarj aletleri 110-220v.
    Bendeki bu; yan sanayi değil telefonun kutusundan çıkan alet ve kablo, 60TL
    ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★https://www.sahibinden.com/ilan/622703302/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 8 Kasım 2018; 9:49:14 >

• Ekranın sağ üst köşesindeki sararmasından dolayı cihazı Huawei teknik servisine yollayacağım yarın. Bakalım garanti kapsamına giriyor mu? Ne kadar sürede yapacaklar? Memnun kalacak mıyım? Kafamda deli sorular..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victorious78

Cevabını ben de bekliyorum. Bahsettiğin kabloyu aliexpress ten fav.lamıştım ama emin olmadan sipariş etmedim.

Alıntıları Göster
    Benim TVde uyumlu değil diye için şu aparatı almıştım benim emektar mate 9a, mirrorscreen ile daha rahat oluyor.https://tr.aliexpress.com/item/Supports-multi-system-cross-platform-Wireless-Display-Receiver-wecast-HDMI-1-3-HD-output-Free-Wifi/32741555831.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 8 Kasım 2018; 10:58:40 >

• mami5357 kullanıcısına yanıt
    Tamamıyla benim hatam hatam siz doğrusunuz zaten
  • makca42 M kullanıcısına yanıt
    Tamamen haklısınız. Düzelttim bende. Shifdelete üzerinde alacağına dair yazmışlar fakat hala kesin ve net bir bilgi yok.
  • Bende de üç adet mor mavi ve kırmızı sert plastik kılıf mevcuttur. Sıfır ve hiç kullanmadım. Yanında birde temperli cam.

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• iyi günler herkese.

daha önceden sorunsuz açtığım mate 9 telefonum bugğnlerde android pin istiyor daha önden istemeyen telefon güvenlik nedeni ile 3 güne bir girmelisiniz diyor ama şifreyi bilmiyorum. 4 defa yanlış girdiğim için 1 saat kilitlendi cihaz ve şifreyi hiç bir şekilde hatırlayamıyorum. ne yapmam lazım bilen var mı?
  • Arkadaşlar yeni güncelleme ota ya düştü b377 güncellemesi çok fazla iyleştirme ve en önemlisi turbo GPU ile gelmiş. Şimdi indirdim yüklüyorum. manuel olarak.
  • Victorious78 V kullanıcısına yanıt
    Böyle bir kablo varsa çok işime yarar. Devamlı oyun oynayan biriyim kablosuz tv ye görüntü akrarımı saniyelik gecikmeye neden oluyor bu yüzden oyun oynanmıyor.Kablo ile oynandımı milisaniye gecikme bile olsa çok iş görür bu yuzden bana kablo onerisinde bulunun ama desteklemesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djomer05

Böyle bir kablo varsa çok işime yarar. Devamlı oyun oynayan biriyim kablosuz tv ye görüntü akrarımı saniyelik gecikmeye neden oluyor bu yüzden oyun oynanmıyor.Kablo ile oynandımı milisaniye gecikme bile olsa çok iş görür bu yuzden bana kablo onerisinde bulunun ama desteklemesi lazım.
    oyle bir kablo yok mate 9 da mhl destegi yok hdmi baglantiyla goruntu aktarilamaz kablo uysa bile goruntu aktarmaz yani kablo calismaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 9 Kasım 2018; 15:5:37 >
  • Arkadaşlar arac bağlantısında Bluetooth sorunu yaşıyorum son güncelleme ile. Başka yaşayan var mı acaba .

L29 0.380 c185

• quote:

Arkadaşlar yeni güncelleme ota ya düştü b377 güncellemesi çok fazla iyleştirme ve en önemlisi turbo GPU ile gelmiş. Şimdi indirdim yüklüyorum. manuel olarak.
    b377 ye güncellediniz mi hocam?

İlk izlenimlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

• İlk olarak ekran kaydi ozelligini denedim suresiz kayit yapiyor yani hafizaniz dolana kadar. Ekran kaydi sirasinda sesi sistemdenmi,mikrofondanmi yada ses olmadan kayit alinsinmi diye soruyor cok isime yaradi bu. Oyun testinde oyunlara gamesuit icerisinden giris yaparsak oyunlarda kasma olmuyor. Onceden şarj %10 nun altina dustugunda asiri kasma oluyordu simdi ise boyle bir sorun yok cok akici bir sekilde oynayabiliyorsun.oyun oynarken gelen cagrilar yada bildirimleri kucuk bir ekranda gosteriyor bu sayede oyundan kopmadan devamedebiliyorsun ben cok beyendim tavsiye ederim..

• quote:

İlk olarak ekran kaydi ozelligini denedim suresiz kayit yapiyor yani hafizaniz dolana kadar. Ekran kaydi sirasinda sesi sistemdenmi,mikrofondanmi yada ses olmadan kayit alinsinmi diye soruyor cok isime yaradi bu. Oyun testinde oyunlara gamesuit icerisinden giris yaparsak oyunlarda kasma olmuyor. Onceden şarj %10 nun altina dustugunda asiri kasma oluyordu simdi ise boyle bir sorun yok cok akici bir sekilde oynayabiliyorsun.oyun oynarken gelen cagrilar yada bildirimleri kucuk bir ekranda gosteriyor bu sayede oyundan kopmadan devamedebiliyorsun ben cok beyendim tavsiye ederim..
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam, Firmware Finder ile mi yükselttiniz?
  • Arkadaşlar selamlar, telefonumu pc'ye önceden defalarca bağlamıştım, dizi film vs. atmıştım ancak şimdi bağlayamıyorum. Aklıma gelen ve internetten gördüğüm şu seçenekleri denedim:

-Pc'de hisuite yüklü. (önceden yüklü değilken de bağlanıyordu ama emin olmak için yükledim yine bağlanmadı)
    -Kabloda sorun yok çünkü pc'ye bağlayınca şarj oluyor.
    -Pc'ye başka bir telefonu aynı kabloyla bağlayınca onu görüyor.
    -Hard disk bağlayınca onu da görüyor.
    -Usb hata ayıklama açık değil.
    -Usb seçeneklerinde "bağlantı için her zaman sor" seçeneğini açıkken de kapalıyken de denedim hiç birinde pc görmedi.
    -Pc'nin farklı farklı portlarını denedim hiç birinde bağlanmadı.

Aklıma başka seçenek gelmedi yardımcı olabilir misiniz?

Edit: Telefon Android 7 sürümünde. Rootlu ve Firedance Rom kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRoSSBoNeSS -- 11 Kasım 2018; 14:59:53 >

• CRoSSBoNeSS C kullanıcısına yanıt
    Usb hata ayıklamayı açın öyle deneyin.

• Sistem Bilgisayar kullanıcısına yanıt
    İşe yaramadı hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRoSSBoNeSS

İşe yaramadı hocam.
    kabloyu taktığınız zaman ekranı üsten aşağıya doğru indirdiğinizde bağlanma seçenekleri olmalı hocam (şarj, depolama vs.)
  • 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.