Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani devam edelim mi iptal etmeyelim mi kurulur mu diyorsun.(ne güncelleme be saatlerdir uğraşıyoruz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy77

yani devam edelim mi iptal etmeyelim mi kurulur mu diyorsun.(ne güncelleme be saatlerdir uğraşıyoruz)

valla tekrar denedim ilk başta hata verdi bu sefer tutarsız ağ hatası uyuz oldum ya,acaba huawei findera uyandı bir önlemmi aldı herkeste bu sorun var baksana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisx3 -- 14 Haziran 2017; 10:11:27 >
  • barisx3 kullanıcısına yanıt
    Tutarsız ağ uyarısı alırsan kablosuzdan ağı unut yap ve tekrar tanımla (standart olarak) indirmeye devam edecektir.
  • Arkadaşlar Dün akşam benim ve eşimin Mate 9 telefonuna HWOTA yöntemi ile MHA-L29C432B185 sürümünü kurdum.

ilk önce Firmware Finder ile denedim ve sizinki gibi kimlik doğrulama hatası aldım. Firmware Finder üzerinden Full OTA sürümünü indirdim. 2.26 GB. sonra telefonu bilgisayara bağlayıp bu Firmware Finder ın indirdiği 3 adet zip dosyayı bilgisayara kopyaladım isimlerini resimdeki gibi değiştirdim ve yüklemeyi yaptım. İndirilen dosyaları bilgisayardaki update klasörüne attım. SDcard kullanmadım.
    ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

Cihazımda daha önce bölge kodunu değiştirmiştim yükleme yaparken aşağıdaki adımları uyguladım. (yazılar ilk sayfadan alıntıdır)

Birinci adım: Hazırlık
    1. Telefon sürücülerini içeren Hisuite programını huawei resmi sitesinden indirin(tıkla) ve PC'nize kurun.Böylece Pcnizde Huawei Mate 9 için sürücüler eklenmiş olur, bunu sağlamak için cihazınızı birkez PC'ye bağlayın.Derleme numaranıza 7 kez basıp geliştirici şeçeneklerini aktif ettikten sonra OEM kilidi açma ve USB hata ayaklamasına izin verin. Cihaz, USB hata ayıklama işlemine izin vermeyi sorarsa, izin verin.

2. Google tarafından sağlanan ADB araç setini indirinAdb Devices by Google(bu konuda ki en son sürümü indirin arkadaşlar ve PC'nize kurun. Araç setini yüklediğiniz dizininin fastboot.exe dosyasını içerdiğinden emin olun.

İkinci adım: Kilit açma

İndirdiğimiz programı C:/adb klasörünü oluşturup program içeriğini buraya atın.
    Daha sonra bu klasörü açın.
    Klasörün içinde Shift + Sağ tuşla tıklayın ve "burada komut penceresi aç"ı seçin
    Şimdi, aşağıdaki komutu yazarak aygıtın hızlı açılışta doğru bir şekilde bağlandığını kontrol edin.
    "adb devices"

Cihazınız XXXXXXXXXXXXXXXXXX device şeklinde listelendiyse, "adb reboot-bootloader" komutunu girip Enter tuşuna basın."

Cihazınız fastboot modunda açılacaktır. "fastboot devices" komutu yazıp cihazınızın bilgisayar ile bağlantı kurup kurmadığını kontrol edin.

Cihazınız XXXX fastboot şeklide listelendiyse, sıradaki komut olan "fastboot oem unlock ****************" girin. "***" olan bölüme 16 haneli kilit kodunuzu yazacaksınız."

OKAY [0.XXXs] metnini gördüğünüzde kilit kodunuz açılmış demektir. Telefonunuz yeniden başlayıp, fastboot modunda tekrar açılacaktır. Ekranda "Phone UNLOCKED" ibaresi beliriyorsa işlemler başarılı demektir.

Sonrasında aşağıdaki videodaki adımları uygulayın

https://www.youtube.com/watch?v=8OywEYZ2cbw&t=9s

Update Zip Source ekranında

2-Script update directory seçiyoruz.

Update Type ekranında
    1 Same model update seçtiğinizde yeni firmware kurulacaktır.

• DJPlatinium açıklama için teşekkürler işlem çok uzun :( gözümde büyüyor resmen biraz bekleyip olmadı bizde böyle yapacağız mecburen
  • Çok fazla bir değişiklik yok change log da RomAur da kalmaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, iyi forumlar diliyorum.
    Yaklaşık 6 saat sonra ben de Mate 9 kullanıcısı olacam. Ama buraya da yazmak istedim, hem bir teşekkür edeyim dedim.Üstünkörü de olsa neredeyse 240 sayfadan bişeyler kapmaya çalıştım,kullanıp yorumlayan herkese teşekkürler :) Ricam, uzun süreli kullanıcılar olarak "Mate 9 alma, şu yönden pişman olursun!" dediğiniz bir durum var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRoDi

Tutarsız ağ uyarısı alırsan kablosuzdan ağı unut yap ve tekrar tanımla (standart olarak) indirmeye devam edecektir.

yok olmadı evden netten denerim birde acelesi yok zaten bekleyelim birazdaha :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisx3 -- 14 Haziran 2017; 12:28:8 >
  • Spigen kilifi satan varmi? Telefonu satmış ve elinde kalmış birileri olur belki diye yazayım dedim?

• quote:

Orijinalden alıntı: keskinavşar

Selamlar, iyi forumlar diliyorum.
    Yaklaşık 6 saat sonra ben de Mate 9 kullanıcısı olacam. Ama buraya da yazmak istedim, hem bir teşekkür edeyim dedim.Üstünkörü de olsa neredeyse 240 sayfadan bişeyler kapmaya çalıştım,kullanıp yorumlayan herkese teşekkürler :) Ricam, uzun süreli kullanıcılar olarak "Mate 9 alma, şu yönden pişman olursun!" dediğiniz bir durum var mıdır?

Mate 9 alma, bokeh efektinden dolayı insanlar sürekli benim telefonumdan fotoğraf çekmek istiyorlar. Sıkıldım artık

• Arkadaşlar selam 1 ay önce mate 9 aldım. Sıkıntım şu bazen zil sesini biraz düşürüyorum. Sonra tekrar bakıyorum kendi kendine yine yükselmiş. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. 2 günde 1 felan oluyor böyle

• zerogs kullanıcısına yanıt
    Medya sesini ayarlamaya çalışırken farkında olmadan zil sesinin ayarıyla oynuyorum ben. Benzer bir şey olabilir mi sizin durumunuz?
  • otadan güncelleme yapabilen varmı 2.defa denedim yine olmadı
  • zopheal kullanıcısına yanıt
    Hayır ben direk ana ekrandayken ses açma kapama tuşlarından ayarlıyorum.

Ayarlıyorum ekranı kilitliyorum geri açıyorum normal değişmemiş. Bir arama yapıyorum tekrar aramayı kapatıp bakıyorum. Değişmiş zil sesi seviyesi.. Garip bir olay

• MHA-L29C185B181 güncellemesini firmware finder üzerinden yukledim full olarak 2.40 gb veri indirdi yukleme gerceklestirdi arkadaslar şimdi factory reset yapamama gerek varmı fabrıka ayarlarına dönmeden kullansam perfonmans alırmıyım saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhfear -- 14 Haziran 2017; 17:33:3 >
  • Gençler 22.9 GB Oldu Tutarsız Bağlantı Var İptal Etti Gelde Delirme :)

Edit: Tamamını İndirdim Sistem Rebeot Ettikten Sonra No Failed Sistem Restart Yazdı Tekrar Başlattı Guncellemeyı Iptal Ettı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AydiN_8520 -- 14 Haziran 2017; 18:44:11 >
  • P10 lite kurdum az önce bir arkadaşıma

Yavru telefon ama güzel tam bayana göre update yaptık hayırlı olsun dedik

• keskinavşar K kullanıcısına yanıt
    Kardeşim note 5 ten geçtim mate 9 a ben ona kıyaslayarak artılarını eksilerini söyleyim sana

Kamera

Batarya

Yazılım

Stabilite

Hız

Wifi ve şebeke çekim kalitesi

Parmak izi okuyucusu

Ses seviyesi

Kesinlikle çok üst seviyede note 5 ten tek eksi yanı ekranı oda ahım şahım bi fark değil zaten amoledin beyaz renginin sarıya yakın olması ve mate 9 unu beyazı daha beyaz vermeside o farkı kapatıyor birazda dokunmatiği biraz daha hassas note 5 in onun dışındada hiç bi konuda üstünliük sağlayamıyor mate 9 a geçenlerde s7 edge ile kıyasladım kamerasını bence ondan bile bi tık üstün kamerası başka bir artı olarakta samsung ekranı 1000 lira civarı değişimi mate 9 300 liraya değiştirilebiliyo yani korkusuzca kullanabilirsin telefonunu aman camı çatlayacak aman ekranı patlayacak korkun olmadan sırf bataryası için bile alınır bu telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: nastasia

Çok fazla bir değişiklik yok change log da RomAur da kalmaya devam

Romaurla kangvip kullanı Yormusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

quote:

Orijinalden alıntı: nastasia

Çok fazla bir değişiklik yok change log da RomAur da kalmaya devam

Romaurla kangvip kullanı Yormusunuz?

Elbette romu ilk kurduğumda kangvip sıkıntı çıkardı sonra full wipe yaptım viper update yaptım yeniden kurdum ancak bir püf noktası keşfettim ikinci flashlamamda 432 data dosyalarını flashlamadim ki gereksiz olan bana göre tüm uygulamalardan kurtuldum. Özellikle Google ve Huawei nin. cihaz daha stabil oldu kendi fikrim. Şimdi yeni sürümü bekliyorum değerli arkadaşım

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.