Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. Hediye olarak verilen (1.si Huawei Selfie Çubuğu) Bluetooth kulaklık elime ulaştı arkadaşlar merak edilenler için, sesi gayet hoş kutudan çıkan kulaklığa göre bir tık aşağıda ses kalitesine sahip ancak yeterli düzeyde tatmin edici kulaklıklar, kulağa takılan kısımları mıknatıslı ayrıca şarj girişi de yine sağ tarafta.

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• b.g.991 B kullanıcısına yanıt
    Almanyadaki alım gücü ve bizdeki alım gücü bir değil Almanyada Euro üzerinden maaş alan biri olsam isterse 1400€ olsun maksimum 2 yılda bir telefon değişeceksin zaten fazla koymaz. Ama şuan bizdeki fiyatı 800€ ve asgari ücretin 2 katından fazla hal böyle olunca kaç kişi alabilir ki? Ben kesinlikle telefon kötü yada etmez demiyorum, 7plus 3600 ediyorsa bu cihazda 3000 eder evet ama o kadar veren adam bu ülkede Huawei tercih etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Almanyadaki alım gücü ve bizdeki alım gücü bir değil Almanyada Euro üzerinden maaş alan biri olsam isterse 1400€ olsun maksimum 2 yılda bir telefon değişeceksin zaten fazla koymaz. Ama şuan bizdeki fiyatı 800€ ve asgari ücretin 2 katından fazla hal böyle olunca kaç kişi alabilir ki? Ben kesinlikle telefon kötü yada etmez demiyorum, 7plus 3600 ediyorsa bu cihazda 3000 eder evet ama o kadar veren adam bu ülkede Huawei tercih etmez

İphone 730€ almanyada
    Pixel 750€
    Lg v20 600€ civarı olacak (çıkmadı henüz)
    Mate 9 ise 700€ ve resmen yok sattı noel öncesi.
    Suan noel bitti ve marketler yarın tekrar açılacak. Stoklar ne durumda orada bilmiyorum.

Ülkemizde gerçekten "o parayla iphone alırım bee" zihniyeti var. Bu konuda hak veririm ama huawei bugün ki şartlarda böyle bi fiyat istemesi bence adil. Haa bende 2800 civarı daga uygun bulurdum fakat cihaz taptaze geldi.
    Eminim vergi gelmezse bu civarlarda satılır.
    Ama 2000tl demişdiniz. Axon 7 haric snapdragon 820 kullanan cihaz bile alamazsin 2000tl ye ki kirin 960 single core da aynı güce sahip fakat iki kat cekirdek kullanıyor.
    One plus 3T'den sonra en hızlı çalışan Android telefonu şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.g.991 -- 27 Aralık 2016; 21:43:12 >

• Vatanbilgisayarda fiyat yeniden 2759 TL olarak güncellendi arkadaşlar.
    Ne iş anlamadım ben doğrusu..
    Normalde yeni çıkan bir ürünün fiyatında ikide bir %8 lik indirim uygulayıp durmazlar..
    Telefona sahip olan arkadaşlar olumsuz herhangi bir durum söz konusu mu ?
  • Arkadaşlar bugün mediamarkt dan siyah rengini aldım cihazın. İlk defa Huawei kullanıyorum. Hiç deneyimleyemediğim nadir markalardan biri. LGv20 yi de kullandım 2 gün bu cihaz ona göre çok daha kaliteli ve güzel geldi bana. iPhone7 kullanıyorum normal olarak, ona göre ses (ikisinde de hoparlör yerleri aynı diye kıyaslıyorum) daha güzel geldi bana. 5.9" olmasına rağmen çok büyük ve kaba değil. Kutunun içinden çıkan kılıfı hiç sevmedim. Hediye bluetooth kulaklıklar ise eh işte... Cihazın oyun performansını çok beğendim. Yanılmıyorsam bu gpu Samsung s8 de de kullanılacakmış. Videolarda Asphalt xtreme de arabaların kasası yerine sadece lastikleri gözüküyordu ama bu sorun da çözülmüş. Pil, ses, ekran ve oyun performansı gayet başarılı. Bence böyle bir cihaza bu fiyat normal. Ülkemizde bu kadar vergi varken çıkabileceği en iyi fiyata çıkmış cihaz, keşke daha uygun olsa ama verginin vergisi var bu ülkede. Zaten ABD fiyatı 128lik iPhone dan sadece 38 dolar daha ucuz, yani global fiyatta da ucuz bir telefon değil.
    Sonuç olarak bana kullanımı keyifli geldi cihazın. Performansı ise, sentetik testlere göre değil, kendi kullanımıma göre söylüyorum, (hemen hemen her telefonu deneyimledim)çok çok iyi. Ayrıca ısınma problemi de neredeyse yok gibi cihazda, ama bu soğuklarda değil de, sıcak havalarda görmek lazım. Daha kamerasını hiç kullanmadım sayılır, o yüzden yorum yapamayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: duffyy

Vatanbilgisayarda fiyat yeniden 2759 TL olarak güncellendi arkadaşlar.
    Ne iş anlamadım ben doğrusu..
    Normalde yeni çıkan bir ürünün fiyatında ikide bir %8 lik indirim uygulayıp durmazlar..
    Telefona sahip olan arkadaşlar olumsuz herhangi bir durum söz konusu mu ?

Bir tek kullakliklar bugün ki şartları ile daha iyi olabilirdi.
    Asla kötü değil ama htc 10 mesela tekme tokat döver.

Bunun haricinde gerçekten kusursuz. Ayrica 3ay ekran çatlamasına garanti aliyorsunuz haberiniz olsun.

Uygulamalarin çoğunu silebiliyorsunuz ki zaten abartmamislar asus ya da samsung gibi.

Ps. Kullanım dışı ekran size göre de görüntü kirliliği gibi geliyorsa kesin siyah rengini almanizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.g.991 -- 27 Aralık 2016; 21:54:29 >

• -Sniper- kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam . Daha kaliteli birşey beklerdim açıkçası.
  • alirken dikkat etmemiz gereken nokta nedir ?
    tr ve eu surumden bahsedilmis olayi nedir anlayamadim da aciklayabilirseniz sevinirim
  • (ÖNEMLİ!) vatan bilgisayardan gri olanı alırsanız , space gray geliyor . Bilginize. Aslında doğru olanı yolluyolarda resimleri yanlış koymuşlar . Sitesinde önü beyaz şeklinde koymuşlar , önü siyah olarak koymaları gerekirdi .
  • An itibari ile siparişi vermiş bulunuyorum..
    İlk Huawei deneyimim olacak..
    Heyecanla bekliyorum :)
  • bu cihaz çift.hoparlör mu
  • cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    Resim kalitesi muazzam, mesut çevik reis söylüyo hep "iPhone 7 Plus dan iyi" diye şahsen gerçek olarak karşılaştırma yapamadım ama internete karşılaştırmalar var bazı yerlerde iPhone bazı yerlerde Mate 9 daha iyi işler çıkartmış, ancak günlük kullanımıma göre henüz 3. günümdeyim bu cihazla, gerçekten hayran kalıyorum çektiği resimlere, çevremdeki insanları ağzı açık bıraktırıyo bokeh efekti, 2x optik zoom olayı da yine aynı şekilde, kamera konusunda çok başarılı cihaz kimilerine göre o daha iyidir kimilerine göre bu ancak kesinlikle hayal kırıklığı yaşatmaz eminim buna.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • duffyy D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun pişman olmayacaksiniz, hangi renk aldın hocam

• principino kullanıcısına yanıt
    Kutu ve aparatlar gayet premium havasında hocam elinize alınca hissediyorsunuz he ses kalitesi öyle aman aman değil kendi kulaklığı daha kaliteli sesler veriyo gibi geldi bana

• Eminmisiniz hocam .2 farkı gri rengi var .Önü beyazdan almayı düşünüyorum kararsız kaldım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctisli

alirken dikkat etmemiz gereken nokta nedir ?
    tr ve eu surumden bahsedilmis olayi nedir anlayamadim da aciklayabilirseniz sevinirim

fransadan aldirma sansim var
    ordan alinirsa herhangi bir problemle karsilasir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctisli -- 27 Aralık 2016; 22:52:19 >
  • BaZİlari huawei yi dandik marka saniyorlar, o para verildikten sonra su marka alinir filan. Kesinlikle samsung ve iphone dan daha alt bir marka degildir. Bunu sadece p9 kullanan biri olarak degil diger markalari da kullanmis biri olarak soyluyorum. Ozellikle pek cok ulkede malum markalarin da onunde bir marka degeri olusmaya basladi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mate 9 un kulaklık sesi nasıl deneyen oldu mu?
  • Batarya performansı tablosu için erken sanırım zira batarya konfigrasyonu ne kadar gerçeklesti güç ama örnek olması açısında dün öğlenden beri şarj etmiyorum cihazı durum böyle:
    (mobil veri hep açık yarı zamanlı olarak Wifi bağlantım vardı, tasarruf modu kapalı, ekran parlaklığını otomatikde, senkronizasyon açık şekilde)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.