Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU ★★★Android 11 GELDİ★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
14
Favori
33.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mate20x

Cok cakmiyorum o islerden varsa yanlisim duzeltin hocam kutunun resmini cektim atamiyorum siteye, buraya nereye bakmam gerekiyor.. satarken adamin bana verdigi bilgi buydu.
    Genelde no ss no guven olur bu isler foto paylasini bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bildirim sıkıntısı hiç yaşamadım. Tek dejavantaj Google play ı kendi uygulamalar menüsü programından kendiniz yüklüyorsunuz. Üçüncü parti Launcher kuruluyor ama varsayılan başlatıcı olmasına izin vermiyor. Sanırım hem güvenlik hem de Huawei kendisine has işaretlerle cihazı kullanmak için hareketler koymuş. Performans etkilenmesin sağlıklı çalışsın diye olabilir. Örneğin ekranın sağından ya da solundan çektiğğnizde geri gelmesi gibi.

• ★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★

• Performans modunda

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Performansla alakası yok. Bunların hepsinin nedeni Çin’de hem Google ürünlerinin hem de çoğu bildiğimiz sosyal medya ve popüler uygulamaların yasaklı olması. 3. Parti uygulamaların varsayılan olamaması da yasağı insanların delmemeleri için. Yani tamamen yasaklar yüzünden olan şeyler, kullanıcıların iyiliği için değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whatsapp grubumuz Aktiftir katlimlarinizi Bekliyoruz.https://chat.whatsapp.com/JgwPZuh42uNBY1XnvLuzYf

• ekpe_babam kullanıcısına yanıt
    Tşkler Hocam.. hala ayni fiyat cin pazari sitelerinden aldim.

• Mate20x M kullanıcısına yanıt
    hocam yurt dışından aldığınızda gümrükte takılma yaşamadınız mı, bir de hangi siteden aldınız sakıncası yoksa belirtebilir misiniz.
  • Hocam o islere karismadim 128 gb icin 4 bin dedi 256 icin 5 bin yolladim parayi geldi 20 gun sonra umut diye biri facede cok unlu ve referanslari saglam. O yuzden yolladim guvenerek hatta tek imeiye kayit yaparim dedi 400 e yaptirmadim. Isterseniz dm den mesaj atarim.

• Hayirli olsun cok cok iyi fiyat ancak bu fiyata cinden alinir.

@mate20x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levent_taka61 -- 24 Aralık 2018; 15:42:24 >
  • levent_taka61 L kullanıcısına yanıt
    Evet oyle diyorlar,genelde herseyi pahali alirim ama bunu ucuz almisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mate20x

Evet oyle diyorlar,genelde herseyi pahali alirim ama bunu ucuz almisim.
    Hayirli olsun paylasimlar bekliyoruz bol bol whatsapp grubumuz aktiftir ayrica. https://chat.whatsapp.com/JgwPZuh42uNBY1XnvLuzYf

Paylasim isini becerirsem yapacagim, biraz teknoloji ozurluyum.

• Çin sürümünde bir fark var mı arkadaşlar. Cihazlar kilitli mi geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Çin sürümünde bir fark var mı arkadaşlar. Cihazlar kilitli mi geliyor?
    Fark yok google play i kendin yukluyorsun sadece. Bi kac cin uygulamasi var silersin.

Teşekkürler ederim Son bir şey daha sorabilir miyim? Pro ile kamera olarak fark sadece geniş açıdan mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Teşekkürler ederim Son bir şey daha sorabilir miyim? Pro ile kamera olarak fark sadece geniş açıdan mı acaba?
    Pro ile kamera donanim ve yazilim olarak tamamen ayni, sadece on kamerada 3d yok. Arka 3lu lens tamamen ayni ozellklerde.

• Bu zamana kadar kullandigim tum cihazlari kenara koyuyorum mate x i bi kenara koyuyorum cok farkli bi deneyim, buyuk ekran bitmeyen pil , inanamadigim fotograf cekimi, super super super..

• Mate20x M kullanıcısına yanıt
    Deneyimlerinizden bahsedip foto lar ile susleseniz insanlari daha cok bilgilendirmis oluruz...

O is biraz zor ben ancak yazi yazabiliyorum bu foruma. Cihaz dehset diyebiliyorum sadece.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.