Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    indirmede güncelleme almada herhangi bi sıkıntısı yok ekran izi parmak okumasını çok sevdiğimi söyleyemeyeceğim arkada olsa daha rahat daha hızlı olurdu sanki.

Ekran sürekli açık özelliğini pek kullanmıyorum sadece spor salonuna gittiğimde açıyorum şarjı yine de etkiliyor sanki

IPS ekran gibi oled ekranı var desem yeridir hani renkler canlı güzel ama keskinlik olarak çok beğeniyorum
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2015 mayısında çıkan bir telefonla 2018 haziranında çıkan bir telefonu kıyaslamak aslında hiç mantıklı değil, bir taraf oled kullanıyor bir taraf ıps ikisinin de ppi değeri 538 ama unutmayın bir taraf 5.5 inç bir taraf 6.39 yani anlayacağınız büyük ekranda aynı piksel yoğunluğu, eğer deneme imkanı bulursanız emin olun ki çok beğeneceksiniz, ekrandan parmak izi okuyucu konusunda ben arkadaşa katılmıyorum gayet kullanışlı evet ara sıra takılmalar oluyor ama unutmayın ki yeni bir teknoloji ve henüz gelişme aşamasında. Aod benim de çok kullanmadığım bir özellik ama gelecek olan 10.1 güncellemesiyle daha işlevsel ve daha şık olacak gibi görünüyor ve yani Allah aşkına kamera konusunda lg g4 le kıyaslamayın çok faklı boyuttalar inanın. Uzun lafın kısası ekranıyla, kamerasıyla, işlemcisiyle, bataryasıyla, batarya ömrüyle, stereo hoparlördeki farklı tasarımıyla, şık görünüşüyle mate 20 pro hâlâ yeni telefonlara çok rahat kafa tutan bir telefon, bulursanız ve almakta kararlıysanız kesinlikle kaçırmayın. Ben her yerde 6-7 bin bandındayken vatandan gece indirimiyle 4900 e almıştım zerre pişman değilim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Mate 10 Pro bile halen çok sağlam ve güncelleme alıyor diye biliyorum. Hiç düşünmeyin derim.

• dostlar bi süredir ses stereo'da olmasına rağmen ahizeden çok çok az ses geliyor hatta kulağa götürünce bile çok çok az duyuluyor bu sorunu yaşayan var mı?

bu arada sistem güncelleme yapmış olanlar kontrol edebilir mi 188 veya 196 olduktan sonra olabilir belki benim sistem 196 şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imjohnnystark -- 3 Nisan 2020; 9:25:36 >
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Senin yorumuna ek olarak 2k ekran stereo hoparlör mate 20 pro nun malzeme kalitesi daha iyi. Kamera konusuna katılıyorum kesinlikle.

• Bir de arkadaşlar emui 10.1 beta test süreci başlamış telefonlarınıza geldi mi acaba destek den baktım şu an da gözükmüyor akşam hisuite üzerinden bakacağım bakalım ne olacak

• meinea4 M kullanıcısına yanıt
    Hocam, sadece çindeki kullanıcılara ulaşmaya başladı diye biliyorum.

• imjohnnystark kullanıcısına yanıt
    Aynı stereo kulaklık sorunu bendede oldu ses az gelmeye başladı
    Sürüm 188 kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suit52 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bluetooth kulaklık kullanıyor musunuz? Çünkü aynı sorun bende de bir kere yaşandı bluetooth kulaklığı kapatmadan direk kutusuna koydum, ondan sonra ahizeden sesin az geldiğini fark ettim ama kapatıp açınca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norge23 -- 5 Nisan 2020; 11:29:36 >
  • Norge23 N kullanıcısına yanıt
    Anladım demek istediğiniz teşekür ederim mate20 pro hakkında pek bi düşüncem kalmadı diyebiliriz o zaman. Geriye en ucuza ne zaman yakalarız sorusu kaldı o zaman :)
  • suit52 S kullanıcısına yanıt
    Telefonu sıfırladım dün gece düzeldi artık ahize kısmından da tekrardan ses geliyor 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    İnşallah çok uygun bir fiyata bulabilirsiniz, alırsanız şimdiden hayırlı olsun

• Son güncellemeden sonra NFC de sorun yaşayan var mı?
    Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :)
  • Son gelen güvenlik güncellemesinden sonra ram kullanımında artış gözlemleyen var mı?

Valla öyle birşey gözlemlemedim gayet akıcı cihaz rami zaten normal seviyede kullanıyor

• meinea4 M kullanıcısına yanıt
    Normalde bende ram hep 2.7-8 arası boş kalırdı şu an 1.9 - 2.4 arası değişiyor anlamadım

• huawei tellerle google arası sorun vardı, almaktan vazgeçmiştim, ne oldu o durum, şu ara tel bakıyorum, alınır mı ?
  • P30 serisinden sonra çıkanların hepsinde durum hâlâ devam ediyor. P30 serisi mate 20 serisi bu telefonlarda herhangi bir sorun yok

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.