Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendisi ses üretirken video çekmez çeken bir telefon hatırlamıyorum. Bu hata değil olması gereken birşey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanbayram

Kendisi ses üretirken video çekmez çeken bir telefon hatırlamıyorum. Bu hata değil olması gereken birşey.
    +11111
  • ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Dostum saygını takınmaya davet ediyorum buraya karşındaki gayet normal bir yorum yaptı sadece bir telefon koruma bana cümlesi kurdum diye bu hakaretleri edebiliyorsan köpek sensindir havlarsın çünkü belli ki kuyruğuna bastım. Yoruma gelecek olursam etrafında stock kameralı bir iphone veya samsung telefon varsa dene gör. *Şunu da ayrı olarak eklemek istiyorum bu konuyu müşteri danışmanımla konuştum o bile hak verip talebinizi dikkate alıp istek yapacağız dedi. Yani sandığın gibi HER TELEFON İÇİN GEÇERLİ DEĞİL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norge23 -- 29 Mart 2020; 12:32:30 >
  • Norge23 N kullanıcısına yanıt
    Senin burada hakaretin Marava Okuma lafı. Ben böyle bir telefon görmedim dedim. Bunu neresi seni rahatsız etti? 3 mesaj yukarıya gidersen Hırsız Huawei dediğimi görebilirsin. Bana telefon koruma vs gibi ithamda bulunamazsın. Anlaşılan tam anlamadan yazıyorsun. Elimde Mate 20 Pro Samsung Note 8 ve iPhone xr ve müzik ve YouTube video sesi açıkken kamera bunları kesiyor. Kesmemesi zaten çok saçma olur. Unu beklemek gibi.

Maval okuma cümlemden dolayı özür dilerim arkadaşım fakat ben onu dedim diye gelip de bu hakaretleri etmenin bir mantığı yok yaptığın biraz saygısızlık bunu biliyorsun. Daha dün gece model olarak baya geride olan bir iphone 7 ile bu dediğim olayı yaptım ve hiçbir sorun çıkmadı, ondan öncesinde xioami mi 8 ile yaptım yine sorun çıkmadı ha belki sana sorun çıkartanlar bana çıkartmayanlar denk gelmiştir söylemek istediğim bu ama yapmak isteyen telefon şirketi bunu basit bir yazılımla halledebilirken senin gelip de bir böyle bir şey olamaz gibi kesin yargınla kestirip atman beni sinirlendirdi, ki belki de bilmiyorum bu işlerle ciddi bir biçimde uğraşıyorsundur işin budur onun için sana diyorum ki bak stock kamerasında böyle bir problem var bu cihazlar senin saydıklarında dahil bunları yapabilir böyle bir kapasiteleri var. Hangimiz kaliteli video çekmek varken üçüncü parti dandik instagram veya wp kamerasına kalmak isteriz ki sana bu yüzden dert yanıyorum. İstersen bir müzik aç ve wp kamerasıyla video çek yani göreceksin, bunu değiştirmek çok zor bir şey değil böyle şirletler için bundam bahsetmeye çalışıyorum. Yani youtube diyorsun ee o zaten çıktığın an kesiliyor ama benim kastettiğim spotify olsun kendi müzik uygulaması olsun yani bunların kesilmemesi gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norge23 -- 29 Mart 2020; 12:48:22 >

• meinea4 M kullanıcısına yanıt
    Bence de Mate 40 serisi daha mantıklı olur.

Arkadaslar o çöp kutusuna basinca bazı uygulamalar kapanmıyor manuel elimiz ile kapatmamiz gerekiyor. Bu konuda bilginiz var mıdır?

• Simdi baktim da sanki o anda o uygulamara işlem geldiğinden kapatmıyor. Örn youtube da bir video açıksa kapatmıyor ama acik bir video yok ise kapatıyor. Herhalde doğru tahmin etmişimdir.

• Sprt06 S kullanıcısına yanıt
    O bir hata bence çünkü kapat dediğinde hepsi kapanmıyor. Ben uygulamalar altında uygulama başlatmadan kendi kurduğum uygulamaların otomatik ve arka planda başlatma özelliklerini kapatıyorum. Pil harcamasınıda engellemiş oluyorum. Ama sistem uygulamalarını kapatmayın.

Simdi denedim de dostum son yazılım da mi hallettiler bilmiyorum arka planda hiç açık uygulama bırakmadı. Birkaç kez de denedim.

• Güncelleme geldi! 196 sürümü kurulu şu an telefonumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 29 Mart 2020; 22:7:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meinea4

Selamın Aleyküm herkese nasılsınız arkadaşlarım. Mate 20 pro kullanıcısıyım P30 Pro ya geçilir mi yoksa Mate 40 pro yu mu bekleyelim ne önerirsiniz şimdiden saolun.
    P30 pro, mate 20 pro'nun altında bir telefondur. Yalnızca kamera artısı var ki o da ahım şahım farketmiyor. Mate serisinde varolan 3 boyutlu ve kızıl ötesi yüz tanıma özelliği hiçbir p serisinde bulunmuyor!
    Yeni model metre serisi ise android olmadığından benim gözümde bitmiştir.

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    P30 Pro konusunda katılıyorum kesinlikle. Fakat mate serisi olarak belki de daha iyi bir ekosistem kuracaklar görmek gerekiyor.

• Sprt06 S kullanıcısına yanıt
    Görmek gerekiyor doğru, ama şimdiden ürünlerini satın alarak o bekleme sürecini deney tahtası olarak geçirmeye gerek yok! İleride güzel bir ekosistem oturturlarsa o zaman düşünülür. Yıllar önce Samsung galaxy'nin ilk versiyonunu deneme amaçlı satın almıştım, Haliyle Android de yeni bir sistemdi)ama baktım sistem henüz emekleme aşamasında, derhal satıp geçmiştim. Bak aradan kaç yıl geçmiş ki anca anca bir android telefon kullanıyorum. Bilmem anlatabildim mi ;)

• Arkadaslar piliniz ne durumda ekran süreleriniz ne durumda. Son 10 gündür pil farkedilecek seviyede hızlı azalmaya başladı sizde durumlar nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imjohnnystark kullanıcısına yanıt
    Bende ilk çıktığı günden beri LG G4 kullanıyorum ve bir türlü bozulmadı ekranı ne çizildi nede kırıldı ufacık bahane arıyorum değiştirmeye ama malesef :) Bende bir sonraki telefonumun LG G4 den çok daha iyi olmasını (kamera ve ekran dpi) istiyorum tek istediğim bu.

Hiç araştırma yaptınızmı siz yoksa LG den devammı etmeliyiz ?
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    istediğim apk'yı kurma olsun basitliği olsun tercihim hep android idi apple sevmiyorum işte dediğim gibi oled ekrana da artık geçeyim istiyordum oled ekranını sevdiğim tek telefon buydu ama en büyük artısı benim için pilinin iyi gitmesi ve çok çabuk şarj olması oldu.
    kamera da bilmiyorum lg g4 iyiydi be :) hani bu kötü değil ama ne bileyim sanki manzara resimlerini onda daha çok seviyordum :)
  • imjohnnystark kullanıcısına yanıt
    Şuan peki huawei mate 20 proda google play den program indirme sorunu falan yok dimi ?

Benim istediğim şeyde ekranda parmak izi okuma olması ve ekran sürekli açık olsun diye olan bi özelik var çalışmayan pikseller batarya harcamıyor ya hani ondan dolayı oled yada amoled istiyorum. Ama IPS ekranı aratmaz inşallah.

Birde unutmamak lazım LG G4 ün dpi kalitesi çok yüksekti onuda aratmaz inşallah. Henüz almadım ama niyetleniyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.