Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: axxaya

Selamlar, Yurtiçinde , Love mei tarzı kılıf alabileceğim bildiğiniz yerler var mı?

silikona baskılı kılıf mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bende aliden aldığım 10 üzerinde kılıf var önceki sayfalarda paylaşmıştım istersen göndereyim 4 5 tanesini beğendiğin olursa fiyatı sen koyarsın bir ara ilana koymuştum ama ilgilenen olmamıştı. Uğraşmayam ilanlara artık

• erhanercan kullanıcısına yanıt

https://tr.aliexpress.com/item/4001195624118.html

Hocam buradaki gibi bir kılıf bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: axxaya

https://tr.aliexpress.com/item/4001195624118.html

Hocam buradaki gibi bir kılıf bakıyorum

tr de yok bu anca aliden alırsın aluminyum kasalı tam sağlam koruma bu tip tek alide görüyordum ben de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 23 Mart 2021; 17:52:23 >
  • Beyler acil cevap lazım telefon kafayı yedi çoğu uygulamayı açtığı gibi kapatıyor. Instagram - Letgo - çeşitli oyunlar ve programlara giremiyorum silip tekrar yüklendiğimde ilk sefer giriyor sonra tekrar atıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oguzeybek kullanıcısına yanıt

Ayarlar > Uygulamalar menüsüne ulaşın. Ardından ”Android System WebView” araması yapın. Karşınıza çıkan uygulamaya tıklayarak ardından üç noktaya tıklayıp güncellemelerini kaldırın. Sorununuz çözülecektir

Playstore dan Android System WebView güncelleyince de düzelir

bu genel blr problem. google android Web view hatasından kaynaklı. telefon ile ilgili bir problem değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 23 Mart 2021; 15:1:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan55

Arkadaslar bir cok marka telefon kullandım ama yazılım çok önemliymis bu huaweide hikaye mate 10pro çok iyi cihaz ama samsung ve apple in yazılımı bütün markalardan iyi.

Samsung demeyeydin iyiydi.

C pro serilerinde güncelleme sonrası telefon yarısı Türkçe yarısı İngilizce oldu.. Ondan sonra da daha güncelleme almadı, öylece bıraktılar.

• Arkadaşlar, mate 10 pro ile yaklaşık 4 yılımı doldurmak üzereyim. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım, hatta 98 yılından beri kullandığım en sorunsuz telefon diyebilirim.

Tek sıkıntı emui güncellemelerini artık alamayacağız gibi duruyor.

Eşimin telefonunu değiştirmek zorundayım, yeni telefonların ekranları çok büyük o yüzden bunu ona verip kendime mi telefon alsam diyorum.

Sorum şu; mate 10 pro yu aratmayacak iyi ki geçmişim diyebileceğiniz hangi marka/model telefon var piyasada. benzer fiyat skalası için soruyorum tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 25 Mart 2021; 14:11:10 >
  • -HKN- kullanıcısına yanıt
    Mi 10 t pro infinix zero 8 👍👍👋👋 yada param var dersen ay sonu bekle mi 11 pro gelecek şu ana kadarki en iyi kamera var üzerinde.

• -HKN- kullanıcısına yanıt
    Samsung galaxy s10 plus Veya s20
    öneririm

• erhanercan kullanıcısına yanıt

Merhaba, yüklenen yazılımların 32 ya da 64 bit olup olmadıklarını nereden görüyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: setcom_2000

Merhaba, yüklenen yazılımların 32 ya da 64 bit olup olmadıklarını nereden görüyoruz?

eğer Chrome ve Chrome tabanlı browser ise Chrome:version veya about:version yazarak adres çubuğuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mate 10 pro video çekerken surekli Oto fokus yapıyor yakın uzak nesnelere odaklanmaya çalışıyor ve bu gecikmeli okuyor dolayısıyla videonun yarısı yamalı bohça gibi bulanık varmıdır bunun çaresi.Kamera da odak ayarı olsa manzara ayarı yapardık hiç bir yere odaklanmadan video çeksin ama yok.

• ozan55 O kullanıcısına yanıt

benim gördüğüm tek çare farklı video kayıt uygulamaları oldu...bu nedenle filmic pro kullandım son birkaç video kayıtta...manuel focus yapabiliyoruz onunla. kendi yazılımında özellikle ışık değiştikçe sürekli odaklama isteği gerçekten videoyu berbat ediyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: sirius_75

benim gördüğüm tek çare farklı video kayıt uygulamaları oldu...bu nedenle filmic pro kullandım son birkaç video kayıtta...manuel focus yapabiliyoruz onunla. kendi yazılımında özellikle ışık değiştikçe sürekli odaklama isteği gerçekten videoyu berbat ediyor :(

Hocam Filmic Pro için kalitesi tarafında da bir yorumunuz olur mu? Fokus sıkıntısı dışında daha kaliteli sonuçlar veriyor mu?

Bir de sanırım Open Camera'da videoda manuel fokusa izin veriyor, deneme şansınız oldu mu?

• sirius_75 S kullanıcısına yanıt
    Bir daha huawei veya başka çinli telefon kesinlikle almam yazılım beş para etmez samsun veya iphone. huawei hayal kırıklığı oldu cihaz iyi ama yazılım sıkıntılı.

• Lomax. kullanıcısına yanıt

Filmic Pro fena değil ama menüde ois göremedim...eis vardı...geniş bir menü var..renk ayarları falan da yapmaya izin veriyor. Işık ve focus için iki büyük tekerlek yapmışlar. Kullanışlı geldi bana. Denemekte fayda var. Open camerayı video için hiç kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirius_75 -- 2 Nisan 2021; 16:52:30 >
  • ozan55 O kullanıcısına yanıt
    4 senelik telefon ne bekliyorsunki gayet iyi cihaz kasma donma yapmaz kamerası güncel çoğu telefondan iyi çeker kızıl ötesi ile kumanda et. Şuana kadar kullandığım en sorunsuz en iyi telefondun mate 10 pro.

• 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.