Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    C432 sürümü. 274'ü ve daha önceki sürümleri FF ile HiSuite üzerinden yüklemiştim.
  • Satoshi Nakamoto kullanıcısına yanıt
    300 geldi çoğu 432 ye. Hisuitenün de güncellemesi gelmişti. Hisuite yi güncelleyin, güncelleme varsa. Sonra deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir kere adam gibi OTA'dan güncelleyeyim şu telefonu başka beklentim kalmadı Huawei'den.
  • herkese merhaba. 9.1.0.300 güncellemesinden sonra whatsapp mesajları içeriği görünmüyor. eskiden ekran kilitliyken yüz tanımlandığında whatsapp içerikleri görünüyordu. kilidi açmadan okuyabiliyordum. şimdi kilit açık olduğu halde sadece kaç adet mesaj var onu görebiliyorum. bildirimler bölümünü ve yüz tanımlama bölümünü inceledim. ayarları açık olduğu halde hala whatsapp mesaj içeriği görünmüyor. yardımcı olursanız sevinirim.
  • mate 10 pro telefonumda fotoğraf çekerken önceden yapay zeka devreye girip metin,güneş v.b.yazıyordu ekranda şimdi yazmıyor ben mi iptal ettim acaba nasıl geri getirebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

mate 10 pro telefonumda fotoğraf çekerken önceden yapay zeka devreye girip metin,güneş v.b.yazıyordu ekranda şimdi yazmıyor ben mi iptal ettim acaba nasıl geri getirebilirim
    Turuncu simge aktif olması lazım.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
    Arkadaşlar, LTE yüksek hız modunun açık kalması sizce yüksek pil tüketimine sebep olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Turuncu simge aktif olması lazım.

Alıntıları Göster
    TŞK.LER

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
    Emui 9.1 öncesi WhatsApp ayarlarında titreşim kapalı olduğunda ve telefon ayarlar kısmında titreşim açık olduğunda sadece titreşim modunda telefon titriyordu. Ama şimdi herhangi bir ayarda titreşimi açık bıraktığımda diğer ayarlarda da değişiyor ve telefon her zaman titriyor. Kapatırsam bu sefer telefon titreşim modunda iken titremiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• 9.1.0.300 yükledikten sonra desen ile ekran açma kayboldu bu şekilde olan var mı

• Twitterda WiFi bağlı iken videolar sürekli donuyor mobilde sıkıntı yok Twitter ayarlarında veri kullanımı ile ilgili kısımda değişiklikler yapmama rağmen aynı donmadan videoları izleyen varsa ayarlarını paylaşabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: left4you

. 301den. 306ya güncelledim, videoda çalarken ses gelmiyordu 306 ile düzeldi. Farklı hatalar da mutlak düzeltilmiştir bence.
    306 da cihaz sertifikalı gözüküyor mu mağazada ayarlar kısmında altta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ff den en son 258 i indirmiştim. Otayı bekleyeyim dedim ama artık sıktı. Ffden 300ü indiriyorum c432

• uAyılmAz59 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende 9.0 dan beri mevcut fakat tek çözüm sorun yasandikca Twitter verileri silip tekrar giriş yapmak veya uygulamayı silip tekrar yüklemek sorun Twitter kaynaklı ...

• uAyılmAz59 kullanıcısına yanıt
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
    DNS'yi böyle yapınca düzeliyor

• WhatsApp da sadece görüntülü aramalarda ses gitmeme sorunu yaşayan var mı? (pie dan önce bu sorunum yoktu. Video stereo kayıt yapıyor.)

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    evet sertifikalı...
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    beklemek gereksiz, ff den yüklediğimiz zaten orjinal sürüm...
  • Arkadaşlar 9.1 den sonra whatsapp letgo vb. Uygulamalarda bildirim sorunu yaşıyorum uygulamaya girmeden bildirim gelmiyor benden başka bu sorunu yaşayan var mı yada çözümü bilen var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: wufuk

Arkadaşlar 9.1 den sonra whatsapp letgo vb. Uygulamalarda bildirim sorunu yaşıyorum uygulamaya girmeden bildirim gelmiyor benden başka bu sorunu yaşayan var mı yada çözümü bilen var mı acaba
    Sahibinden de aynı sıkıntı var. Mesaj bazen geliyor, bazen gelmiyor. Bu sıkıntı Xiaomi'de de oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 23 Ağustos 2019; 14:3:25 >
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.