Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.716
Cevap
157
Favori
925.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfır kurulum yaptığım halde aynı sorun bende de mevcut bildirimler full açık..
  • Arkadaslar bu ne mate 10 pro kulkanıyorum takvimden hatırlatıcı olarak çıktı karşima iphone kazandınız diyor dolandirici mi
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Arkadaşlar selam, elimde 1 aylık Oppo Reno Z var ancak Mate 10 Pro istiyorum. 14 ay garantili temiz Mate 10 Pro ile takas etmek mantıklı mı sizce?

Şimdiden teşekkürler

• Ekincim E kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var hocam, durum çubuğunda bildirim sayısı görünüyor ancak içeriği görünmüyor öncesinde içeriği görüntülüyebiliyordum. Siz çözüm bulabildiniz mi veya çözen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi.

Ekleme: Ekran açıkken eskiden olduğu gibi mesaj içeriği görünürken, ekran kapalı olduğunda problem yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekpe_babam -- 24 Ağustos 2019; 10:34:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aceleciburak A kullanıcısına yanıt
    Bende belirgin şekilde azaldı batarya süresi, 7-7.5 saat civarı anca çıkarıyor ekran süresi. Ama bu bataryanın yavaş yavaş eskimesi ile de alakalı olabilir, 1 senedir kullanıyorum telefonu.

• Arkadaşlar Huawei de Gelen aramaları isimle söyleme var mı Bir de WhatsApp'tan notlara bir şey kaydedince alarm olarak kuramıyor muyuz notu

• Arkadaşlar bizim cihazımızda bildirim ışığı var diye hatırlıyorum fakat bugün Bi lafı açıldı ayarlarda açık olmasına rağmen yanmıyor bunun farklı bir ayarı fln varmı.. Cihaz bir ay önce ekran değişiminden geldi ondan ötürü problem oldu diyeceğim fakat sanki geldikten sonra hatırlıyorum bild ışığı gördüğümü..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 9.1 güncellemesinden sonra uygulama önerileri açıldı ve kapatmayı bulamadım eğer bulabilen varsa nasıl yapıldığını söyleyebilir mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yzkaragoz

arkadaşlar 9.1 güncellemesinden sonra uygulama önerileri açıldı ve kapatmayı bulamadım eğer bulabilen varsa nasıl yapıldığını söyleyebilir mi acaba ?
    Ayarlar sistem özellik danışmanını mı diyorsun acaba

• Arkadaşlar merhaba, son ota güncellemesi ile 9.1.0.300 sürümüne geçtim, güncellemeden sonra whatsapp mesajlarının içeriğini durum çubuğunda görüntülüyemiyorum, sadece örneğin 2 mesajınız var yazıyor.

Öncesinde durum çubuğunda mesaj içeriğini görüntüleyip aynı kısımdan cevap dahi yazabiliyordum.

Aynı problemi yaşayan veya çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi.
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Bu yeni dolandırma yöntemi bağlantıya kesinlikle tıklamayın derim...

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtaksy

Bu yeni dolandırma yöntemi bağlantıya kesinlikle tıklamayın derim...
    HOCAM BEN BAĞLANTİYA TIklamayıp sildim tehlike geçmişmidir kart bilgilerini falan tehlikede midir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

HOCAM BEN BAĞLANTİYA TIklamayıp sildim tehlike geçmişmidir kart bilgilerini falan tehlikede midir

Alıntıları Göster
    yok hocam birşey olmaz.. Kart bilgilerini çalmak o kadar basit bir iş değil..
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Yok hocam o değil

• Arakadaşlar görüntüdeki uygulama önerilerini nasıl kapatıyoruz önceden kapalıydı güncelleyince otomatik açıldı ama kapatmayı bulamadım

• yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    Hisearch olması lazım. Uygulamanın verilerini sıfırla. Ondan sonra aşağı çekince ekrana gelen hisearch ekranını onaylama. Başka yolu yok.

• Ben hisearch olayını adb ile komple kaldırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: ekpe_babam

Arkadaşlar merhaba, son ota güncellemesi ile 9.1.0.300 sürümüne geçtim, güncellemeden sonra whatsapp mesajlarının içeriğini durum çubuğunda görüntülüyemiyorum, sadece örneğin 2 mesajınız var yazıyor.

Öncesinde durum çubuğunda mesaj içeriğini görüntüleyip aynı kısımdan cevap dahi yazabiliyordum.

Aynı problemi yaşayan veya çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi.
    Ayarlar - Güvenlik ve Gizlilik - Yüz Tanıma - "Bildirimleri Göster" kapalı olacak. Açık olursa bildirimlerin içeriği yalnızca yüzünüz tanındıktan sonra gösterilir.
  • arkadaşlar merhaba

son dönemde yaşadığım problem arama esnasında normal konuşurken sorun yok fakat hoparlöre aldığımda karşı tarafa sesim gitmiyor.

neden kaynaklanıyor olabilir? yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.