Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kanunla, kendi pasaportuna kendi adına hat olmak şartı ile imei kaydı aradan 1 sene geçmeden 170 TL.'den 1.500 TL.'ye 'güncellendi'. Zinhar zam diyemezsiniz. Zaten buna zam da denmez!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 23 Temmuz 2019; 15:56:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Zam değil zamcık

• wearesorryserver kullanıcısına yanıt
    Garantisi yoksa en fazla 2500tlye satılır bence, alan da pek olmayabilir çünkü sıfırı 3000-3300tl arası.
    Bence hepsiburadada eskisini getir yenisini götür telefon kampanyası var, şu an Mate10pro 128GB 1565tlye geri alıyorlar.
    Mate20 pro ise 5bin TLye düşmüştü en son, aradaki fark anladığım kadarıyla seni fazla yormaz.
    İhtiyacı olan varsa yakın çevrende uygun fiyata da verebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: left4you

Garantisi yoksa en fazla 2500tlye satılır bence, alan da pek olmayabilir çünkü sıfırı 3000-3300tl arası.
    Bence hepsiburadada eskisini getir yenisini götür telefon kampanyası var, şu an Mate10pro 128GB 1565tlye geri alıyorlar.
    Mate20 pro ise 5bin TLye düşmüştü en son, aradaki fark anladığım kadarıyla seni fazla yormaz.
    İhtiyacı olan varsa yakın çevrende uygun fiyata da verebilirsin.
    letgo da adam bana 610 küsür lira dedi, meğerse 1500tl ( 500tl de telefoncu pasaport sahibi alır ) Yurtiçi sıfırını alsam daha ucuza gelir üstüne garantili olur az daha gidiyorduk desene Ayrıca benden başkası kullanamayacaksa ben üst modele nasıl geçecem, 2 yıl kullandım çöpe mi atcam, benim simden başkasını görmüyor o zaman biz telefon da yükseltmeyelim ölelim toptan

• quote:

Orijinalden alıntı: setcom_2000

Şu serzenişi duymadığım hiç bir marka yok. Demek ki telefon almaya ve kullanmaya gerek görmüyorsunuz. Iphone yıllarca güncelleme veriyor diyorlar ama sadece versiyon numarası artıyor. Bir üst modelin desteklediği şeyleri kesinlikle bir alt modele daha sonra vermiyor. Her güncelleme ile telefonun canına okuması da cabası.

Alıntıları Göster
    Az bile söylemiş güncelleme ne ki. Güncelleme yapmasak telefonu kullanabiliriz ama bu pislik markanın bataryası şişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeffrey_dahmer -- 23 Temmuz 2019; 18:35:24 >
  • Arkadaslar cogu zaman karsi taraf ile iletisime gecmek istedigimde sesim karsiya gitmiyor ilk etapta, oyle olunca iletisimi kesip tekrar aradigimda yada arandigimda sesim gidiyor. Biraz garip bir durum, bunun nedenini bilen var midir?
  • 9.1.0.305 çıktı ama onaylı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: TH3ROCK

Arkadaslar cogu zaman karsi taraf ile iletisime gecmek istedigimde sesim karsiya gitmiyor ilk etapta, oyle olunca iletisimi kesip tekrar aradigimda yada arandigimda sesim gidiyor. Biraz garip bir durum, bunun nedenini bilen var midir?
    Bende de olmuştu bir ara, sürümden kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü şu an öyle bir sorunum yok, şu anki sorunsuz sürümüm 9.0.0. 274.
    Hisuite ile güncelleyin bu sürüme, tabi önce yedek işini halledin.

• quote:

Bende de olmuştu bir ara, sürümden kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü şu an öyle bir sorunum yok, şu anki sorunsuz sürümüm 9.0.0. 274.
    Hisuite ile güncelleyin bu sürüme, tabi önce yedek işini halledin.

Alıntıları Göster
    Benimde ayni surum hocam. Buyuk sorun. Neyse yeni guncellemeye kadar bekleyelim bari.
  • 305 göründü.. yakındır 9.1in gelmesi...

• Mate 10 pro telefonumu ne yaptımsa kablo ile laptop HİSUİTE bağlayamadım arkadaşlar. Olmuyor, olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Mate 10 pro telefonumu ne yaptımsa kablo ile laptop HİSUİTE bağlayamadım arkadaşlar. Olmuyor, olmuyor
    Başka bilgisayarda oluyor mu? Farklı kablo denediniz mi? Bir keresinde bendeki bilgisayarda çalışırken başka bilgisayara bağladığımda çalışmadı ve o bilgisayar modifiyeli bir Windowsa sahipti. Windows 7idi sanırım modifiyeli olan.

• Hisuite'de 226 sürümü var hala. Sizde hangisi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Hisuite'de 226 sürümü var hala. Sizde hangisi var?
    Onaylı son sürüm 9.0.0. 274. Ben onu kullanıyorum.
    2-3 sayfa önce Hisuite ile son onaylı sürüm nasıl yüklenir paylaşmıştık, konu sahibi olduğunuz için ilk sayfaya ekler misiniz?

• quote:

Onaylı son sürüm 9.0.0. 274. Ben onu kullanıyorum.
    2-3 sayfa önce Hisuite ile son onaylı sürüm nasıl yüklenir paylaşmıştık, konu sahibi olduğunuz için ilk sayfaya ekler misiniz?

Alıntıları Göster
    Mesajın linkini atabilirseniz paylaşayım
  • Adam kendi konusundan bihaber :)
  • 9.1.0.300 onay veriyor, indiriyorum. (TR cihaz C432E4R1P11)

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliens -- 24 Temmuz 2019; 12:21:58 >
  • Arkadaşlar telefon fiyatına göre iyi fakat, size sormak istiyorum.
    Cihazın pil yazılım veya donanımsal kronik sorunları var mı? Teşekkürler

• yksln kullanıcısına yanıt
    oyun oynamam, pil 2 günü çıkartıyor. donanım olarak bence birçok cihazdan önde. Kapasite 6/128GB şu dönemde yeterli. Iphone 7 den geçmiştim.

imkanım olsa Mate 20 Pro bakardım o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliens -- 24 Temmuz 2019; 12:57:43 >
  • yksln kullanıcısına yanıt
    Ön kamera kalitesini çok beğenmiyorum, mate20 pro ve P20 Pro daha başarılı o konuda.

• 
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.