Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei müşteri hizmetleri ile gçrüştüm dedim ki size ulaşamayınca kvk ya teslim ettim cihazı çünkü kvk garantili dediğim de hiç farketmez cihaz resmi türkiye cihazı olduğu için elden yada kargo ile bize gönderebilirsiniz dediler :)
    Yani kvk genpa vs vs vs hepsi türkiye cihazı olduğu için biz bakıyoruz dediler ücretsiz şekilde :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu telefonu bana bedavadan vermek isteyen birisi olursa burdayım :D

abi çok hoş

umarım daha iyileride olur çıtayı yükseltmeye başladı huwaei

bu telefonu kullanan arkadaşlar ise yaşadığı problemlerse umarım az olur

herkese iyi forumlar
  • Ekranı tam kaplayan kırılmaz cam filmi tavsiye edecek olan varmı, mümkünse yurtiçi sipariş vereceğim bir site?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın kamera sensörünün boyutu nedir?

• Dun yine mediamarktdaydim. 10pro ve note 8 inceleyip durdum. Calisan arkadas surekli 10proyu övdü.

1.6diyafram nirvana tarzi cumleler kullandi, kendi p10lite kullaniciymis, cektigi resimleri gosterdi falan :))

Mate 10proda 4 k cekim mi var? Ben yok diye biliyordum. Note8 testlerde önde falan dedim, savunmak istedim, yok diyor, suan daha iyisi yok vs :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mate 10 serisi güzel bir kameraya sahip. Pil ve ergonomide note 8 den öndendir. Ama video kısmında note8 in önde olduğu aşikar. Güncelleme ile düzelir mi zaman gösterecek ama şu an için ois note 8 de daha iyi çalışıyor, bir çok testte bunu gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam mate 10 serisi güzel bir kameraya sahip. Pil ve ergonomide note 8 den öndendir. Ama video kısmında note8 in önde olduğu aşikar. Güncelleme ile düzelir mi zaman gösterecek ama şu an için ois note 8 de daha iyi çalışıyor, bir çok testte bunu gösteriyor.

iki cihaz ile de günü çıkarabileceğimmi düşünüyorum. note 8 de kasaraki mate 10 proda kasmadan.

o yüzden pil konusunda sıkıntım yok.

kamera önceliğim kalıyor geriye, onda da sadece media markt testlerinde ve karşılaştırma videolarımda edindiğim tecrübeyle note 8 önde..
  • Kablosuz ağ 5 GHz bağlantıda çekim kalitesi pek iyi değil. Aynı konumda 2.4 GHz de çok daha iyi sinyal alıyorum.
    Doğal olarak hız testlerinde 5 GHz daha düşük çıkıyor. Aslında 5 GHz az çekimde bile iyi performans vermesi gerekir. Daha uzaktaki televizyonla 5 GHz bağlantı düşük sinyale rağmen testlerde tam hıza çıkıyor. Sonuç olarak ya bendeki cihazda bir sıkıntı var ya da genel olarak 5 GHz performansı iyi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick80

Kablosuz ağ 5 GHz bağlantıda çekim kalitesi pek iyi değil. Aynı konumda 2.4 GHz de çok daha iyi sinyal alıyorum.
    Doğal olarak hız testlerinde 5 GHz daha düşük çıkıyor. Aslında 5 GHz az çekimde bile iyi performans vermesi gerekir. Daha uzaktaki televizyonla 5 GHz bağlantı düşük sinyale rağmen testlerde tam hıza çıkıyor. Sonuç olarak ya bendeki cihazda bir sıkıntı var ya da genel olarak 5 GHz performansı iyi değil.

normalde modemler 5ghz'yi 2.4ghz'nin çekim alanından daha düşük alanda sunarlar. benim eski telefonum oneplus 3t'nin ghz sinyal gücünden daha iyi çekiyor mesela mate 10 pro.
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Umarım normal bir durumdur. Şimdi müşteri hizmetleri ile görüştüm. Antende sorun olabileceğini söyledi. Fabrika ayarlarına döndürüp tekrar deneyeceğim.
    Normalde 5 GHz az çeken yerde bile yüksek hızları görmesi lazım. 2.4 GHz'de tam hız alıyorum. 5 GHz de 1/3'ü kadar görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick80

Umarım normal bir durumdur. Şimdi müşteri hizmetleri ile görüştüm. Antende sorun olabileceğini söyledi. Fabrika ayarlarına döndürüp tekrar deneyeceğim.
    Normalde 5 GHz az çeken yerde bile yüksek hızları görmesi lazım. 2.4 GHz'de tam hız alıyorum. 5 GHz de 1/3'ü kadar görüyor.

Bu dediğinde haklısın, 5ghz sinyal gücü düşük bile olsa indirme/yükleme hızı 2.4ghz'den iyi olması lazım.
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Bu yüzden 5 GHz bazı yerlerde çok işime yarıyor. Düzelmezse servis yolları görünecek.
  • mate 10 pro da 4k çekim var.★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinu -- 8 Ocak 2018; 16:34:11 >
  • cihazını satan yokmu ya alalım hemen :)
  • Telefon çalınca ters çevirdiğimizde susması için gerekli ayar nerede var bugün baktım göremedim.
  • mate 10 pro su olup suya sokan var mı ? suya dayanıklı mi bu urun

• 2 gün önce bluetooth ile arabayı eşleştirmeye çalıltığımda ekran kilitlendi 45 sn kadar bu devam etti sonra düzeldi. Daha sonra da şarjım durduk yere hızlı bir şekilde bitmeye başladı. Predefinedeapsim in (ne olduğunu bilmiyorum) hızlıca sarjı bitirdiğini tespit ettim. Sonlandırdıktan sonra düzeldi. Buglar var ufak tefek youtube a ilk girişte girmeyip 2.defada girmesi gibi bazı hatalar aldım ama genel olarak iyi telefon.

• az önce cihaz i satın aldım. kahverengi seçtim daha elegans daha ağır geldi....

şimdi kayinpederler var onlar gittikten sonra kutuyu açacağım. çok telefon değiştiren biri olarak bu cihaz beni heyecanlandırıyor

• Barce kullanıcısına yanıt
    Güncellemeleri yaptıktan sonra mutlaka fabrika ayarlarına dönülmesi gerekir daha stabil çalışacaktır emin olun yapmadiysaniz sapmanizi öneririm....

• Selam arkadaslar.bende mate 10 pro ile aranizdayim.gayet iyi cihaz her konuda.fakat tek sorunum var.sahibinden app da aciklama kismi acilmiyor.yukleniyormus gibi kaliyor.geri yapip tekrar deniyorum yine yok.varmi benzer bir sorun yasayan veya cozumu bilen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtkulaksiz -- 9 Ocak 2018; 0:18:53 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.