Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.726
Cevap
156
Favori
926.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Sağlamlık konusunda sağdan 2.
    Üstüne kilif tanimam.
    Aliexpressden 2 dolara aldim. ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Hocam sağlam olanın linkini paylaşır mısınız rica etsem

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    ben iki tane kılıf aldım biri buhttps://tr.aliexpress.com/item/Huawei-Mate-10-Vaka-Orijinal-IPAKY-Mate-10-i-in-Silikon-akrilik-Hibrid-Darbeye-effaf-Durumda/32843364046.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.VeWvGW biraz uçlarından kabalık yapıyor ama sağlam darbelere karşı iyi bir kılıf ikincisi bu ve bunu kullanıyorumhttps://tr.aliexpress.com/item/Huawei-Mate-10-Pro-k-l-f-kapak-mate10-case-arka-kapak-silikon-yumu-ak-kenar/32842982584.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.VeWvGW çok şık ve hiç telefonun estetiğini bozmuyor tavsiye ederim 2 tane aldım

• Aprincurr A kullanıcısına yanıt
    Ben gittiden 3 tanekılıf aldım köşelerinde tampon yok
    Köşelerde tampon olmalı verus veya spiegen kılıflar çok iyi
    Telefonun ön yüzlerinide koruyolar kenar çıkmalarıyla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    tabi ki haklısın abicim göreceli bir durum ben görselliği bozulunca kullanamıyorum çok kaygan olmazsa kılıfsız kullanırım bu telefon masa da bile kayıyıyor telfonun performansı özelliği kadar zerafetine de para veriyoruz kırılsa da çizilse de bu aldığım tarz kılıfları kullanabiliyorum hayırlı olsun size kılıfınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Aynen
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Arkadaşlar bende mate 10 pro mavi rengi alarak aranıza katıldım yapılacak bir ayarı falan var mıdır bunun Dostum ana ekranını çok beğendim.Hangi launcher ve hangi ikon paketi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aprincurr A kullanıcısına yanıt
    En soldaki çok güzel bir kılıf dana önce note8 için kullanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provecticas

quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Aynen

Arkadaşlar bende mate 10 pro mavi rengi alarak aranıza katıldım yapılacak bir ayarı falan var mıdır bunun Dostum ana ekranını çok beğendim.Hangi launcher ve hangi ikon paketi var?

Huawei neden A-Z'ye sıralama özelliğini koymamış böyle eziyet çekiyoruz

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Dostum bahsettigin olay bumudur?

• Arkadaşlar whatsap gırubu kurduk mate10 pro için
    Aklı başında düzgün faydalı paylaşımlar bilgi alış verişinde
    Bulunacak siz değerli arkadaşlarımızıda gurubumuza bekliyoruz

Bana özelden pm atın tel.numaranızı ve isminizi
    Teşekkürler

Pm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 adet Ekran Koruyucu Cam Huawei Mate 10 Pro Temperli Cam sFor Huawei Mate 10 Pro Tam Kapsama Cam Huawei Mate 10Pro

http://s.aliexpress.com/zeqmeUNZ?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

Tam ekran koruyucu isteyenlere. Cihazın kendi renginde şimdilik aldım bi kenarda dursun diye ama kaliteli gözüküyor ilerde bi gün takarım

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Gerçekten muazzam batarya neredeyse 2 gündür hersey acık kullanıyorum

Bunu nasıl gerçekleştiriyorsunuz anlamıyorum. Benim maximum 4 - 5saat arası oluyor

• Valla bende anlamadım güç tasarufu falanda hiç açmadım
    Şurasını söylüyüm muazzam bir batarya performansı sunuyor
    Mate on pro gerçekten
    Ha ben telefonda hiç oyun oynamıyorum oyunda yüklemiyorum
    Yüklesemde satranç biriç pişti gibi masaüstü olan oyunları
    Yükleyip oynarım

• Arkadaşlar teşekkürler telefonumu şarja taktım %39 da
    Şarjım birazdan dolar dolduktan sonra pm atan arkadaşlarımızı
    Gurubumuza ekleyeceğim
    Çok teşekkürler

Bende oyun yüklemem. Ancak bende bluetooth sürekli açık. Acaba o mu etki ediyor bu kadar :D
  • Merhaba sevgili dostlar uzun yıllar yalnızca Samsung kullanmış biri olarak Leica kamera deneyimi nedeniyle Mate 10 aldım pro olmayan modeli ve inanılmaz memnunum da. Ancak küçük bir sorunu çözemedim, bildirim sayılı ikonların üzerinde görünmüyor örneğin whatsapp a 5 kişi yazdı yada aynı kişi 10 mesaj yazdı diyelim normalde ikonun üst sağ köşesinde küçük bir 10 yazar he keza mailler için falan da öyle. bende sadece minik bir yuvarlak çıkıyor. Bu konuyu nasıl çözebiliriz?
  • Muzocan76 M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar
    Uygulamalar ve bildirimler
    Bildirim yonetimi
    Sag ustteki 3 nokta - simge bildirimleri
    Okunmamis mesaj olarak secin hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim sorunu çözdüm. Benim telefonla ilgili görüşlerime gelince. En güçlü yönü kamerası özellikle az ışıklı ortam performansı mükkemmel diyebilirim gece vs inanılmaz noise free fotoğraflar çekilebiliyor. Fotoğrafçılık işi ile ayrıca da ilgilendiğim için Pro mod da yararlı geldi bazı durumlarda karanlık pozluyor otomatik ışık ölçer manuel müdahale edebilmek bence süper ki zaten bu telefonu seçmemdeki temel neden kamera performansı idi. Mate 10 un ekranı IPS ve uzun yıllar Samsung amoled kullanan biri olarak eşimin iphone ekranlarını da fazla renksiz soluk bulduğum için en büyük tereddütü ekran performansı konusunda yaşamıştım ancak hiç de korktuğum gibi değil ekran mükemmel zaten 2k çözünürlük var ve Huawei amoled ekranların canlı tonlarını sevenler için vivid diye bir ekran modu koymuş aradaki farkı anlamak zor. Hız konusunda bir sorun yaşamadım telefonda yüklü gelen asphalt 8 oyununda bir iki kez ses sorunu ve oyundan atması durumu oldu ancak oyun sağlıklı başladıktan sonra asla kasma takılma donma grafik kötüleşmesi vs olmadı ki çok oyun oynamam denemek istedim sadece. Zaten 170.000 üzerinde antutu puanı almış amiral gemisi bir işlemciden de farklı bir performans beklemiyor idim. Çok küçük detaylar olabilir ama telefonun kendi ekran koruyucusu takılı şekilde gelmesi kendi kılıfı olması bence önemli jestler. Tasarım zaten efsane Pro değil ama Mate 10 16:9 ekranı yüzünden olsa gerek önden samsung modellerini hatırlatıyor daha klasik bir tasarım dili var yani. 3.5 mm girişi olması ekranın tamamını kullanabiliyor olmak parmak izi sensörünün önde olması ve tabiki fiyat avantajı gibi nedenler Mate 10 a yönelmişti beni, ki ilk bir kaç günlük deneyimimden gayet mutluyum.

Telefona ve özellikle kamerasına duyduğum aşırı heyecan nedeniyle olsa gerek şarj performansından çok mutlu olmadım. İş amaçlı da kullanıyorum her iki hat da aktif olmak üzere bir mesai gününü zor tamamlıyorum. Pilin henüz bir kaç şarj ile tam performansa ulaşmamış olmasının da etkisi vardır muhtemelen. Telefonda HDR 10 desteği var ancak o noktada ilgimi çeken bir husus oldu. Note 8 ile youtube da HDR bir video açtığınızda çözünürlük seçenekleri içerisinde örneğin 1080p60HDR diye bir seçenek oluyor idi. Yani içeriğin HDR olduğunu görebiliyor seçebiliyor idim. Bu cihazda görüntüleme deneyimi inanılmaz başarılı ama HDR seçeneği görünmüyor Youtube da. Pro versiyonda durum farklı mıdır bilemiyorum.

Velhasıl yılların samsung çusu olarak ilk (esasında kısa bir süre mate10 lite da kullandım bu telefonu almadan önce) huawwei deneyimim gayet olumlu diyebilirim. Klavye gibi bazı şeyleri aramıyorum desem yalan olur. Mesela çift sim yönetiminin direk bildirim çubuğunda olması da ha keza. Ancak Samsung larda olmadığı halde bunda olan bir çok güzellik de var. Zamanla birbirimizi daha çok severiz diye düşünüyorum mate 10 umla.

Mate 10 lite da olup da bunda olmayan bazı özellikler ise şaşırttı beni açıkçası. Örneğin yüz tanıma. Mate 10 lite da vardı son derece başarılı çalışıyor idi. Mate 10 da zaten parmak izi sensörü önde olduğu için mi tercih edilmedi bilemiyorum. Bir kaç şey daha vardı. Mesela geniş açıklık seçeneğinin ön kamerada da olması gibi hoş onda çift ön kamera vardı ancak ben yazılımsal 0.95 diyaframın iki kamera ile ilgili bişey olduğunu sanmıyorum. O modelin cazibesini artırmak için belkide.

Benim hissettklerim bunlar. Özetle beğendiklerim Dizayn Kamera Ekran şimdilik tatmin olmadıklarım Pil performansı, kısmen arayüz.

• Arkadaşlar renkli çekimleri 12 mp mi 20 mp demi çekiyorsunuz ana sensör 12mp monocrome 20 mp kalite farkı mı oluyor farkı var mıdır çözemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.