Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mustafa_Caliskan

hwota ile oluyor. forumda konusu vardı. bi arkadaş rebrand yaparken cihazı brick etti. anakartı değiştirmeden tamiri mümkün değilmiş. yapıcağınız işlemlerde çok dikkatli olun. bölge kodunuz c432 ise güncelleme yakında sizede gelir.

Alıntıları Göster
    Bölge kodum c185 reis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıspır

Bölge kodum c185 reis

ben yaptığım yöntemi yazıyorum. yapıp yapmamak size kalmış.
    önce forumda mate 10 pro rebrand bölge kodu değiştirme diye konu var oradaki hwota linkinden hwota yi indirin. daha sonra firmware için yine link vermişler o linkten cihazınız çift sim ise bla-l29 u tek sim ise bla-l09 un c432 kodlu firmwareini aratıcaz. b148 olanı bulup 3 dosyasını indiriyoruz. indirdikten sonra hwota içindeki repack klasörüne isimlerini forumda yazdığı gibi değiştirip kopyalıyoruz. daha sonra bootloader kilidimizi açıyoruz. onunda konuları var. oradan yardım alabilirsiniz. bootloader açıldıktan sonra repack e girip bat dosyasını çalıştırıyoruz. cihaz bootlader kilitlimi diye soruyor. 1 e basıyoruz. kilitsiz olanı seçeceğiz. daha sonra cihazı fastboot moda (telefon kapalı iken ses kısma tuşuna basıp usb yi takıyoruz) alıyoruz. rebrand klasöründeki bat dosyasını çalıştırıp cihazın modelini ve hangi bölge koduna geçmek istediğimizi seçiyoruz. yani l29 yada l09. daha sonra c432 yi seçiyoruz. ekrana gelen talimatları uyguluyoruz. işlem bittiği zaman ota klasöründeki bat dosyasını çalıştırıp ekrana gelen talimatları uygulayarak repack e attığımız c432 yi cihaza yüklüyoruz. herşeyi doğru yaptıysak ve cihaz boot ekranında kalıp yeniden. başlatırsa ses açma power tuşuna. basılı tutup factory reset atıyoruz. cihazımız açılıyor. yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde yaptım. ama dediğim gibi konuyu iyi araştırın. sonra başınız ağrır. ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. bilgi amaçlı yazdım. cihazınızın başına geleceklerden sorumlu değilim. en son cihazınız açıldığında hwotadaki lock klasöründeki relock ile bootloader i geri kilitleyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• herkese merhaba, mate 10 pro kullanıcısıyım. bir sorunum var. sitede ve internette aradım ancak çözümü bulamadım privatespace özelliğini "gizle" yaptım ancak tekrar nasıl açılacağını bilmiyorum. uygulama gizlendiği için bulamıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa_Caliskan

quote:

Orijinalden alıntı: ıspır

Bölge kodum c185 reis

ben yaptığım yöntemi yazıyorum. yapıp yapmamak size kalmış.
    önce forumda mate 10 pro rebrand bölge kodu değiştirme diye konu var oradaki hwota linkinden hwota yi indirin. daha sonra firmware için yine link vermişler o linkten cihazınız çift sim ise bla-l29 u tek sim ise bla-l09 un c432 kodlu firmwareini aratıcaz. b148 olanı bulup 3 dosyasını indiriyoruz. indirdikten sonra hwota içindeki repack klasörüne isimlerini forumda yazdığı gibi değiştirip kopyalıyoruz. daha sonra bootloader kilidimizi açıyoruz. onunda konuları var. oradan yardım alabilirsiniz. bootloader açıldıktan sonra repack e girip bat dosyasını çalıştırıyoruz. cihaz bootlader kilitlimi diye soruyor. 1 e basıyoruz. kilitsiz olanı seçeceğiz. daha sonra cihazı fastboot moda (telefon kapalı iken ses kısma tuşuna basıp usb yi takıyoruz) alıyoruz. rebrand klasöründeki bat dosyasını çalıştırıp cihazın modelini ve hangi bölge koduna geçmek istediğimizi seçiyoruz. yani l29 yada l09. daha sonra c432 yi seçiyoruz. ekrana gelen talimatları uyguluyoruz. işlem bittiği zaman ota klasöründeki bat dosyasını çalıştırıp ekrana gelen talimatları uygulayarak repack e attığımız c432 yi cihaza yüklüyoruz. herşeyi doğru yaptıysak ve cihaz boot ekranında kalıp yeniden. başlatırsa ses açma power tuşuna. basılı tutup factory reset atıyoruz. cihazımız açılıyor. yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde yaptım. ama dediğim gibi konuyu iyi araştırın. sonra başınız ağrır. ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. bilgi amaçlı yazdım. cihazınızın başına geleceklerden sorumlu değilim. en son cihazınız açıldığında hwotadaki lock klasöründeki relock ile bootloader i geri kilitleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bootloader i kilitleyince otomatik formatlıyor mu telefon?

• quote:

Orijinalden alıntı: sahsiyet

Bootloader i kilitleyince otomatik formatlıyor mu telefon?

Alıntıları Göster
    açarken ve kilitlerken telefona format atar

• quote:

Orijinalden alıntı: sercash1

herkese merhaba, mate 10 pro kullanıcısıyım. bir sorunum var. sitede ve internette aradım ancak çözümü bulamadım privatespace özelliğini "gizle" yaptım ancak tekrar nasıl açılacağını bilmiyorum. uygulama gizlendiği için bulamıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler
    Normal kullanıcı şifresi ile teli açtığınızda da görünmüyor mu ?
  • Uzun iş ama ben pek anlamıyorum İzmir de bu işi anlayan biri varsa gideyim yanına yada telefondan yardım alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: ucmanumut

Uzun iş ama ben pek anlamıyorum İzmir de bu işi anlayan biri varsa gideyim yanına yada telefondan yardım alayım
    riskli işlemler😃😃

• sercash1 S kullanıcısına yanıt
    PriveSpace i aktif ederken sana bir desen çizmeni istiyordu. Yada farklı bir parmak izi vermeni. Böylece kilit ekranında o deseni yada tanıttığın farklı parmağı kullanırsan privetspace bölümüne gönderiyor seni. Parmak izi atadıysan kilit ekranında her parmağı teker teker dene birisi seni privespace alanına götürür
  • Güvenlik güncellemesi geldi az önce.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• EKONOMI$T kullanıcısına yanıt
    Bi haftadır kullanıyorum. Hwota ile yüklemiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EKONOMI$T

Güvenlik güncellemesi geldi az önce.

Resmi olarak 2 güncellemeyi (148-150) nerdeyse peş peşe verdiler güzel hareketler :)

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Arkadaşlar işaretlediğim aşağı indir tuşu swiftkey keyboard da yok bunun bi ayarı varmı go keyboard kullanmaya devam mı etmeliyim

• Galeride gezinirken 32 mb lık bir güncelleme bildirimi geldi, sonra yaparım dedim. Fakat sistem güncellemelerinde görünmüyor. Acep bu ne iştir?
  • Mate 10 pro BLA -AL00 çin versiyonu kullanan arkadaşlar sesle kontrol kısmını nasıl aştılar? Bilgi ricasıyla
  • EKONOMI$T kullanıcısına yanıt
    Biz hala bekliyoruz 145 de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 4 gündür wifi erişimim yok diye 148 güncellemesini bekletiyordum. Bugün güncelledim 148e, şimdi de 150 güncellemesini verdiler. Hoş hareketler bunlar
  • Millet 2. güncellemeyi alıyor biz üvey evlat mıyız daha ilki bile gelmedi

• sahsiyet S kullanıcısına yanıt
    Huawenin yaptığı saçma işler normalde 148 sürüm ile hem ağustos güvenlik hemde gpuyu verecekti gitti ayrı ayrı verdi bu sadece c432 için geçerli olabilir.
  • ve sonunda gpu güncellemesi gelir

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.