Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.706
Cevap
158
Favori
924.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim telefon komple donuyor 5 10 sn ekran algılamiyor.ama arka planda video varsa çalışıyor kamera gösteriyor YouTube video varsa oynuyor ama dokunmatik basmıyor tepkisiz kaliyor. Ekran kapatma tuşu ses açma kapama ve parmak izi çalışıyor ama ekran ileri geri tuşları sanal tuşlara basıyorsun telefon hiçbir işlem yapmıyor. Telefonu formatliyorum düzeliyor. Biraz program yüklüyorum 2 3 gün sonra aynı bu sorunu haftada birkez yapıyor gelse servise derdini anlat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Nasıl formatlıyorsun

Formatlayınca fabrika ayarlaeına mı dönüyor yoksa bilgilerini koruyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Telefonun kısa videosunu çekip telefonla birlikte servise yollayın, yanında sorunu izah eden güzel bir not olsun hiç bir sorun olmaz. Bu tarz sorunlarda ilk 6 ay içerisinde direk cihaz değişimi yada para iadesi isteyebiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 26 Ağustos 2018; 6:57:37 >
  • arkadaslar bazen ekranı açtığım zaman bildirimler gelmeye başlıyor. bunun çözümün nedir? başka yaşayan var mı bu sorunu
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>uygulamalar ve bildirimler>bildirimlerin yönetimi>tüm bildirimler ordan ona basın bir daha gelmez

• Mate 10 pro cihazına gpu turbo güncellemesi gelen arkadaşlar. Güncellemenin telefonunuza kurulduğu bilgisini yazılım veya dosyalar içinde görebiliyor musunuz?

• kymelria kullanıcısına yanıt
    eiskent E kullanıcısına yanıt
    abeslank kullanıcısına yanıt
    Telefona cam ekran için ne düşünüyorsunuz? Dokunmatiği mahvediyor diyorlar siz ne tercih edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf32

Ayarlar>uygulamalar ve bildirimler>bildirimlerin yönetimi>tüm bildirimler ordan ona basın bir daha gelmez
    yanlış bir şey anladınız herhalde hocam ya da dediğinizden ben anlayamadım

bildirimler bazen geç geliyor yani telefonu açma tuşuna basınca ekran uyanınca bildirimler geliyor
    bunu anladınız değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luti

Arkadaşlar merhaba,

Mate 10 proda kilit ekranında iken aşağıdan yukarıya kaydırdığınızda ses kaydedici, hesap makinesi, flash vs gibi butonlar çıkıyor. Bu butonları iptal etmenin veya değiştirmenin bir yolu var mı? Aradım ama bulamadım.
    Bi bilen yok mu acep? Herkeste çıkıyo olması lazım o menünün ama kullanan yok galiba.

• onat kullanıcısına yanıt
    Game suite geldi.
    Önceki sayfalarda ekran görüntüleri ile birlikte mesaj yazdım.

• Selamlarr.. Bu telefonu sadece fotoğraf için aldım. (Kahve) Ocak 2018 den beri kullanıyorum.
    Gerek hızı stabilitesi telefonun dış malzeme kalitesi çok iyi. Ele biraz daha iyi oturabilirdi. Mate 10 Lite ve P20 lite bile ele daha güzel oturuyor.

Aldığımdan beri Telefonun Kamerasında aradığım olmasını istediğim önemli eksiklikler...

1 ; 16/9 Resim formatı. (Pixlr uygulamasıyla fotoğrafı çektikten sonra boyutunu 16/9 formatına alıyorum. Kendi resim
    düzenlemesi fotoğrafın kalitesini ve pixelini çok düşürüyor. Pixlr uygulaması kaliteyi bozmuyor ve 16/9 a dönüştürdüğümde
    14MP olarak kaydediyor)

2 ; Geniş ekran vizor sadece 18/9 oranında iken var. Bu oranda iken çektiğim fotoğraflar 8MP. Ama kamera 20mp. fakat sadece
    4/3 oranında çekim yapıyor..

3 : Auto HDR özelliği nedense yok. HDR'yi manuel olarak ayarlanabiliyor. O zaman resim 12MP ye düşüyor ama Auto (20MP)
    modundan daha net ve daha canlı fotoğraflar çekiyor. (Ben çoğunlukla HDR çekiyorum)

Tek istediğim aslında 16/9 HDR modu ve 20mp olsa veya HDR auto çekim modunda otomatik olsa.Tadından yenmez bence
    Haksızmıyım..
  • omerf32 O kullanıcısına yanıt
    Ben kendi üzerinde gelen camı kullanıyorum hala. Bahsedildiği gibi sıkıntı yaşamadım ya da camı söktükten sonra anlayacağım.
    Eğer kırılırsa yenisini de kalın cam yerine daha ince jelatin gibi olan bir cam kullanırım.

• Şu gpu güncellemesi adam mı kayiriyor. Avrupa mate 10 pro telefona şuan herhangi birsey gelmedi

• Luti kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben o menüyü biliyorum ama kullanmadım, düzenlenme olayını bilmiyorum ama.
    Herkeste var o menü bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kediterbiyecisi -- 26 Ağustos 2018; 17:19:47 >
  • müMKÜNsüz kullanıcısına yanıt
    Şimdi lens 4/3 ebatında olduğu için sen o 4/3 birimlik dikdörtgenin içinden 16/9 ebatında bir dikdörtgen kırpabilirsin. Bende htc one m8 vardı, onda tam tersi lens 16/9 ebatında idi 4/3 olarak yaparsan yine 16/9luk görüntüden kırpılıyordu.
    Bu duruma yazılımsal olarak yapabileceğin birşey yok maalesef. Fiziksel olarak şekilde yani.

Gelelim 20mp durumuna, telefondaki lensler 20mp(monokrom) 12mp(renkli) iki kamera var.
    Renkli olarak çekilen 20mp lik fotoğraflar monokrom ile renkli fotoğrafların ikisi kullanılarak oluşturulur. Hdr modu yalnızca 12mp(renkli) lensi kullandığı için istediğiniz 20mp hdr pek olası değil bu telefonda.

• Cünleten selamunaleyküm çok uzun zamandan beri herkesin yazdığını takip ediyorum bu aralar telefona gelen şikayetler sorunlar artmış durumda
    Avantaj ve dezavantajlarını anlatabilecek, kamerasını şarjını ekran parlaklığını sesini vs. Tatmin ediciliğinden bahsedebilecek olan varmı şimdiden teşekkür ediyorum herkesten yorum istiyorum sevaba girersiniz.
  • omerf32 O kullanıcısına yanıt
    Ben de orijinal gelen filmi çıkarmadım. Ancak üzerinde çok çizik oluştu, orijinal olduğu için daha kaliteli olur diye düşünmüştüm. C9 proyu uzun süre ekran koruma olmadan kullandim ekranda sorun olmadı, s8 ise 3 ayda çizildi ki anahtarı koyduğum cebime dahi koymam dikkat ederim. Daha önceki telefonlarımda sert ekran koruyucu kullandığım oldu, ekrana bir zarar vermediler ama onlar da sararıp ekran kalitesine olumsuz etki ediyor.

Saygılarımla.

• Yelkenci1996 Y kullanıcısına yanıt
    Beklentileriniz ile ortusurse bu telefondan memnun olmama ihtimali zayıf diyebilirim.

4000 mah pil. Daha büyük pili olan amiral gemisi yok. Pilin kapasitesine ilaveten pil kullanımı da dengeli. Yani tek şarj en az 1 gün yetecek. Bu iyi bir performans.

6gb Ram, daha çok değil mate 10 pro'nun eşdeğer rakibi s8 4gb ramla piyasaya çıkmışken, kendinden 1 yıl sonra çıkan modellerle aynı Rama sahip olması en az 2 sene daha Ram problemi yaşatmaz dedirtiyor.

6" ekran, evet yavaş yavas ekranlar büyüdü ama bu ekranı 5.5"ekrana sahip telefonların boyutlarında sunmak, bu da artilardan biri.

Fotoğraf kalitesi, en iyi telefonlar arasında fotoğraf kalitesi sunan modeli bu konuda acımasızca eleştirmek asıl acımasız olan.

Şebeke çekim, WiFi cekim: hattan kopmadım, görüşmem kesilmedi, görüşme kalitem görüşme esnasında hiç değişmedi, yani telefon görevini de çok iyi yapıyor.

Kilitlenme, donma, stabilite: Yapmadı hiç. Hatta yavaşlamadi bile diyebilirim.

Stereo hoparlor: amiral gemilerine yeni geldi, çoğu Çinli model monoda hala. Huawei 2 senedir çoğu modelinde rakiplerinden bu konuda önde.

Eksisi yok mu? Var tabi ki ama bunların bir kısmı zaten yazılımsal. Uzun süre başka bir modeli kullandıktan sonra farklı markalara geçildiğinde çekilme yabancılık sorunları bu telefonda da var.. Eski telefonda always on display in rengi değişiyor, bunu bile yapamamışlar da diyebilirim, en azından bu özellik var, işimi görüyor da. Bakış açısı ve kişisel önem arz eden noktalarda memnuniyet veya olumsuzluklar çıkabilir.

Saygılarımla.

• Facebook ta ki kişilerin doğum gününü takvim e nasıl senkronize edebilirm ?

• ferhat.87 kullanıcısına yanıt
    Facebook kullanmadığım için bilmiyorum. Böyle bir özellik varımı?

Saygılarımla.

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.