Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abeslank

P20 ye baktığımda, İşlemci kirin 970 güncel olmaya bilir. fakat işlemcinin bağlı olduğu devre chipset yeni,

Kutudan android 8.1le çıkıyor yazılımda güncel

3400 mah pil günü çıkartır.

Mate10 pro ile p20 arasında kaldıysanız bence en yakın teknosaya gidin iki telefonuda elinize alın. Kamera ekran boyut hız elde tutuş hissiyatlarını kıyaslayın. Size verdiği hissiyat daha önemli tercihinizi ona göre yapın hocam
    Hocam ortalama 3-4 sene kullanırım telefonu. O yüzden 2018 yılının cihazını almak daha mantıklı gibi geliyor. Fiyatları aynı sayılır. O yüzden kararsız kaldım. Elde tutuş Vs mate 10 Pro önde görünüyor. Ama kamera özellikleri yenilik diyince p20 önde duruyor. Pili sorun çıkarmazsa p20 tercih ederim.

Peki p20 nin 4 gb ram ve mate 10 pro nun 6 gb ram olması sizce farklı performans sunar mı? Yoksa fark edilmeyecek kadar düşük müdür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    İçine yüklediğiniz uygulama sayısı ile doğru orantılı. Fazla ram her zaman iyidir.
  • arkadaslar telefonun kendi klavye uygulaması yok mu ? incelediğim yerlerde hep swiftkey vardı
  • joof kullanıcısına yanıt
    Kendi klavyesi yok. Bende google klavye indirdim kullanıyorum

Evet maalesef öyle. Kendi klavyesi yok. 3. Parti bi yazılım kullanıyor. Beğenen için iyi, beğenmeyen için kötü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Ben mate10pro ile p20 arasında kalsaydım p20 yi alırdım

Telefonu siz kullanacksınız sizi yanlış etkilemek istemem

Tercih sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 24 Haziran 2018; 14:31:5 >
  • Çok ilginç ya amiral gemisi telefon yap klavye uygulaması koyma. şaşırdım doğrusu
    Evet kapatılıyor

• C185 yeni yüz tanıma sürümü yorumum. Pil süresi aynı belki biraz daha iyi olabilir. Yüz tanıma çok iyi zifiri karanlıkta bile çalışıyor. Ekran parlaklığını ful yaparsanız. Onun dışında bi fark görmedim. Gayet güzel güncelleme olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Ben mate10pro ile p20 arasında kalsaydım p20 yi alırdım

Telefonu siz kullanacksınız sizi yanlış etkilemek istemem

Tercih sizin
    Fikriniz içim teşekkür ederim hocam. Forumda bilen arkadaşların yorumları benim için önemli hocam olur mu öyle şey çok anlamadığım için danışıyorum

• yüz kilidinin zifiri karanlıkta bile çalışması bir güvenlik açığı da sayılmaz mı ?
    belki başka birisi de bir kaç deneme ile çok rahat açabilir . hiç denediniz mi bunu ?
  • Cihazımda ikon değiştirmiştim. Bir şekilde geriye dönemiyorum artık. Ne uygulamalarda değişiyor nede başka bir yerde. Önerisi olan var mı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

Hocam ortalama 3-4 sene kullanırım telefonu. O yüzden 2018 yılının cihazını almak daha mantıklı gibi geliyor. Fiyatları aynı sayılır. O yüzden kararsız kaldım. Elde tutuş Vs mate 10 Pro önde görünüyor. Ama kamera özellikleri yenilik diyince p20 önde duruyor. Pili sorun çıkarmazsa p20 tercih ederim.

Peki p20 nin 4 gb ram ve mate 10 pro nun 6 gb ram olması sizce farklı performans sunar mı? Yoksa fark edilmeyecek kadar düşük müdür?

Alıntıları Göster
    Kamera hayati derecede önemliyse p20.

• w00t. kullanıcısına yanıt
    Hocam bootloader kilidini açmak garanti dışına bırakır mı? Birde bu VOLTE & VoWiFi için bootloader kilidini açtıktan sonra ne gibi bir işlem yapmak lazım. Cihazımın sürümü 142(C432).

• Bootloaderı tekrar kiliyleyebiliyırsybuz.

Gözüm kapalı iken açmadığını biliyorum denedim.

• Daha önce de sormuştum cevap alamamıştım. Arkadaşlar mate 10 pro sipariş vereceğim 1-2 güne fakat dikkat etmem gerek birşey var mı. Seri numarası yada farklı modelleri gibi yoksa hepsi burada dan direk sipariş geçmeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Randall

Daha önce de sormuştum cevap alamamıştım. Arkadaşlar mate 10 pro sipariş vereceğim 1-2 güne fakat dikkat etmem gerek birşey var mı. Seri numarası yada farklı modelleri gibi yoksa hepsi burada dan direk sipariş geçmeli miyim?
    Özel bir seçim yok renk dışında.Hepsi burada satıcısından almaya gayret edin. İkinci el düşünürseniz özelden yazışabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

İçine yüklediğiniz uygulama sayısı ile doğru orantılı. Fazla ram her zaman iyidir.
    Doğru nedeni de şu: Android linux işletim sisteminin farklı bir versiyonu.Ayrıca önbellekleme, sistemin çalışacağı alan, bekleme bölgesi hep RAM üzerindedir. RAM temizlemek öncelikle bizim kullandığımız MAte 10 pro da gereksizdir.Çünkü Yeteri kadar Alan mevcuttur.Ram üzerinde kullanım alanı kalmamışsa o zaman temizlenmelidir.alan varsa silinmemesinin iyi tarafı yeniden işlemci ve sistemin diğer unsurları bunu tekrar RAM'a yazmak için vakit kaybetmez.Ram üzerinde Bilgi birikimi işlemci üzerinde yük oluşturmaz(Çok az)Ram temizledikten sonra bir uygulama açmaya kalktığınızda daha fazla güç ve batarya harcarsınız.Haftada bir kapa aç yeterli bence.
    Unuttuğum bir konu da sizsistem güncellemesi yaptığınızda da RAM'dan gider Dolayısıyla Ne kadar Fazla RAM o kadar performanslı Telefon.
    Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 25 Haziran 2018; 9:5:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onat

Doğru nedeni de şu: Android linux işletim sisteminin farklı bir versiyonu.Ayrıca önbellekleme, sistemin çalışacağı alan, bekleme bölgesi hep RAM üzerindedir. RAM temizlemek öncelikle bizim kullandığımız MAte 10 pro da gereksizdir.Çünkü Yeteri kadar Alan mevcuttur.Ram üzerinde kullanım alanı kalmamışsa o zaman temizlenmelidir.alan varsa silinmemesinin iyi tarafı yeniden işlemci ve sistemin diğer unsurları bunu tekrar RAM'a yazmak için vakit kaybetmez.Ram üzerinde Bilgi birikimi işlemci üzerinde yük oluşturmaz(Çok az)Ram temizledikten sonra bir uygulama açmaya kalktığınızda daha fazla güç ve batarya harcarsınız.Haftada bir kapa aç yeterli bence.
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.